fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Kelionės į Egiptą

VizaReikalinga
Skrydžio trukmė4 val.
Laiko skirtumasYra
KalbaArabų
ValiutaEgipto svaras

Kelionės į Egiptą tai viena populiariausių krypčių, kurią siūlo kelionių agentūros rudens, žiemos laikotarpiu. Egiptas vilioja turtinga kultūra, puikiu oru, piramidėmis ir kurortais. Taigi, ką verta pamatyti ir patirti Egipte, kuo ypatinga kultūra ir kodėl kelionės į šią šalį tokios populiarios?

Egiptas – tai kontrastų šalis, su unikalia kultūra, apimanti kvapą gniaužiantį dykumos peizažą, didingą  Nilo upę  ir nuostabą keliančius senovės pasaulio stebuklus. Kelionės į Egiptą metu suprasite, jog tai šalis, kuri nuo seniausių laikų yra turtinga istorija ir kultūra.

Senovės Egiptas atskleis tūkstantmečius kurtą arabų istoriją ir parodys faraonų paliktus įspūdingus statinius, visame pasaulyje žinomas Egipto piramides. Tyrinėdami dykumą, paslaptingas šventyklas ir didelius miestus pajusite, jog Egiptas yra kontrastų šalis, kurioje kiekvienas atras sau nuostabių dalykų.

Civilizacijos lopšys – Egipto Arabų Respublika – randasi Šiaurės Afrikoje ir Pietvakarių Azijoje. Didžioji šalies dalis yra šiaurės rytiniame Afrikos kampe, tačiau jos Sinajaus pusiasalis tęsiasi į Pietvakarių Aziją, jungdamas du žemynus. Egiptas iš šiaurės ribojasi su Viduržemio jūra, iš rytų krantus skalauja Raudonoji jūra, bei driekiasi Palestina. Akabos įlanka skiria Egiptą nuo Jordanijos ir Saudo Arabijos. O pietuose ribojasi su Sudanu, vakaruose su Libija.

Egipto pasididžiavimas – upė Nilas, tarsi juosta, teka iš pietų į šiaurę, todėl šalis skirstoma į Aukštutinį Egiptą pietuose ir Žemutinį Egiptą šiaurėje. Nors Aukštutiniame Egipte daugiausiai randama dykuma, jame galima aptikti kelis žemus kalnus. Žemutiniame Egipte išsidėstę miestai, platūs slėniai ir Nilo žiotys, netoli Kairo.  Kairas – tai ilgametė Egipto sostinė, svarbi vieta daugeliui Egipto civilizacijų, nes jo vietoje žmonija gyvena daugiau nei 6000 metų. Kairas turistus vilioja ne tik savo kontrastais, dydžiu, bet noru kelionės į Egiptą metu išvyksti piramides.

Poilsinės kelionės į Egiptą pasiūlymuose rasite pagrindinius kurortus: Hurgadą, Sharm El Šeichą ir Marsa Alamą.

Jei vis dar galvojate, kur keliauti rudenį, pažintinė kelionė į Egiptą gali tapti jūsų atostogų kryptimi. Artėja mokyklos atostogos, išnaudokite šį laiką pabuvimui kartu su vaikais svetingoje šalyje. Dažnai keliautojai laukia “paskutinė minutė“ pasiūlymų, tačiau planuojant mokinių atostogas verta suplanuoti išvyką iš anksto. Egipte patirsite smagių nuotykių, taip pat nepamirškite ramaus vakaro ar popietės praleisti traukiant aromatingą kaljano dūmą. Tik Egipte paragausite įvairių skonių ir kokybiško kaljano.

Egiptas kelionės įspūdžius paįvairins povandeninio pasaulio grožiu, kartais turistai sugalvoja parsivežti suvenyrą iš jūros dugno. Reikia žinoti, jog koralai gan pavojingi, gali nudeginti odą. Tačiau negyvas koralas, rastas ant kranto, gali atnešti jums solidžią baudą, jei sugalvosite jį parsivežti namo.

Hurgada – kurortinis miestas, besidriekiantis palei Raudonąją jūrą apie 40 kilometrų.  Egiptiečiai kadaise vadino šį miestą Ghardaka , iš kurios kilo miesto pavadinimas. Miestas yra už 600 kilometrų nuo sostinės Kairo, į kurį organizuojamos ekskursijos norintiems išvysti Gizos piramides.

Keliones į Egiptą labai dažnai renkasi ne tik profesionalūs nardytojai, bet ir narai mėgėjai. Hurgados pakrantės vilioja paplūdimiais, o povandeninis pasaulis gausus įvairiaspalvių žuvyčių ir saugomų koralų grožiu. Prieš 6-7 metus nardytojų poilsis Egipte buvo gausesnis, Hurgados krantus palikdavo šimtai laivų su narais ir paviršutinio nardymo entuziastais, tačiau keli metai, kaip turistų ženkliai sumažėję. Pasikeitusios taisyklės neleidžia plaukti laivu narams, kurie neturi sertifikatų. Dėl to profesionalams tapo dar palankesnės sąlygos aplankyti įspūdingus rifus, nuskendusius laivus, nes po vandeniu nebesusidaro spūstys, o koralams tapo palanki terpė atsigauti. Dažnai kelios narų grupės nesusitinka prie to pačio objekto po vandeniu, kas anksčiau buvo neišvengiama.

Jei norite išvysti povandeninį pasaulį, jums užteks nardymo kaukės ir vamzdelio. Pakišus galvą po vandeniu turėsite galimybę tyrinėti tylųjį, spalvotąjį pasaulį. Hurgados krantuose randasi įvairiaspalviai koralai, kuriuose gyvena tūkstančiai žuvyčių.

Kadangi Hurgada yra pajūrio miestas, dauguma jo viešbučių yra išdėstyti Raudonosios jūros pakrantėje, tačiau Egipte galioja kiti viešbučių klasifikacijos standartai nei Europoje. Tos pačios kategorijos viešbučiai Europoje ir Egipte skiriasi. Pavyzdžiui, keturių žvaigždučių Egipto viešbutis galėtų atitikti trijų žvaigždučių viešbučio standartus Europoje. Viešbučių pasiūla itin plati – nuo žemiausios dviejų žvaigždučių kategorijos iki aukščiausios kategorijos viešbučių. Viešbučiai gali būti išsidėstę įvairiai: atokiau nuo miestelių šurmulio, šalia paplūdimio, su didelėmis teritorijomis ir siūlančių daug pramogų. Dauguma viešbučių turi savo nuosavą paplūdimio zoną, kuria gali naudotis tik to viešbučio svečiai. O pats populiariausias maitinimo tipas Egipto viešbučiuose – viskas įskaičiuota. Ieškantiems pigios kelionės į Egiptą būtina atkreipti dėmesį į viešbučio klasifikaciją.

Mėgstantiems pasivaikščioti ir jaukiai pasėdėti kavinėje, paskanauti jūros gėrybių, rekomenduojame apsilankyti „Hurgada Marina“ bulvare. Gyva muzika, egiptietiški suvenyrai, skanus maistas ir išskirtinis kvapas paįvairins kelionės įspūdžius. O jei mėgstate derėtis, tai aplankykite prekėmis nukrautose parduotuvėlėse.  Naktinio gyvenimo mėgėjai taip pat turės kur atsipalaiduoti. Įėjimas į naktinį klubą kainuoja, tačiau būsite pavaišinti kokteiliu ir smagiai praleisite laiką.

Šarm el Šeichas – įsikūręs Sinajaus pusiasalyje, tai vienas moderniausių Egipto kurortų, kuriame gausu ne tik kokybiško poilsio, bet ir pramogų. Europiečiai pamėgę šį miestą, nes jis prisitaikęs prie įvairiausių poreikių, todėl jie jaučiasi tarsi namie. Kelionės į Egiptą, Šarm El Šeichą tinka ne tik šeimoms su vaikais, bet ir poroms arba vienišiams.

Šarm El Šeichas randasi Raudonosios jūros ir kalnų apsuptyje, todėl galite išsirinkti geidžiamiausią vietą savo atostogoms pagal įvairius poreikius. Mieste rekomenduojame apsilankyti Soho skvere, kuris pasiūlys mėgiamų pramogų: nuo kino teatro, boulingo iki restoranų, naktinių klubų ir kazino. Atvykusiems su vaikais galima apsilankyti vandens pramogų parke ir delfinariume. O nuotykių mėgėjai savo jėgas išbando safaryje keturračiais arba džipais.

Kadangi kelionės į Egiptą garsėja išskirtiniu nardymo servisu ir turtingu povandeniniu pasauliu, tai Šarm El Šeiche gausu pasiūlymų, susijusių su vandens pramogomis. Išbandykite nuostabią pramogą paplaukioti laivu su stikliniu dugnu. Išvysite akį traukiančių vaizdų ir saugiai patyrinėsite povandeninį pasaulį. O sertifikuoti narai turės galimybę pasimėgauti koraliniais rifais Ras Mahomet draustinyje ir kituose nardymo vietose. Atsiliepimai apie nardymo vietas patys geriausi. Egipto kurortai puikiai prisitaikę prie europiečių poreikių, todėl galima gauti aukšto lygio aptarnavimą. Nardymo centrai ne tik garantuoja saugų nardymą, kokybišką įrangą, bet ir atlieka servisą bei turimų kostiumų išskalbimą ir išdžiovinimą. Tai yra be galo svarbu norint grįžti namo lėktuvu be papildomo svorio (šlapio kostiumo lagamine).

Egipto kurortas Šarm El Šeichas kviečia pajausti savo kultūrą per rytietišką turgų, mečečių grožį bei ekskursijas į teminius vakarus. Tačiau jei norite patirti išties nepamirštamą nuotykį, rekomenduojame pasinaudoti galimybe aplankyti Izraelį ir sužinoti Jaruzalės paslaptis. Pakeliui galima išsimaudyti Negyvojoje jūroje, kurioje randama visa Mendelėjavo lentelė. Kelionei į Izraelį reikia nusiteikti, nes ji šiek tiek varginanti dėl ilgo kelio bei patikrų ant sienos. Tačiau tai ką išvysite, patirsite ir kokį įspūdį išsivešite, išliks visam gyvenimui. Žinoma daug istorijų, kai turistai, apsilankę Jaruzalėje ir išsakę savo didžiausius troškimus prie Raudų sienos, grįžę po kelionės lengviau pasiekia savo svajones.

Marsa Alamas – tai naujas ir sparčiai populiarėjantis kurortas Egipte. Poilsinės kelionės į šį kurortą populiariausios tarp turistų, kuriems patinka ramus poilsis. Marsa Alamas nėra perpildytas poilsiautojų, ramus kurortas, kurį dažniausiai renkasi šeimos su vaikais.

Koraliniai rifai driekiasi palei pakrantes, todėl nereikia užsisakinėti ekskursijos, norint patyrinėti povandeninį pasaulį. Viešbučio pakrantės gausios spalvotų rifų ir juose gyvenančių žuvyčių. Kadangi Marsa Alame turistų nedaug, tai rifai mažai nukentėję nuo žmonių veiklos.

Atostogos Marsa Alame taps įvairesnės jei pasirinksite ekskursiją į Luksorą, kuriame aplankysite faraonų kapavietes. Arba galėsite apsilankyti laukiniuose paplūdimiuose, kurie garsėja įspūdingu pločiu ir auksiniu smėliu. Smagus poilsis prie jūros su šeima garantuotas.

Kiti Egipto kurortai

El Guna  – laikomas madingiausiu ir elegantiškiausiu kurortu Raudonosios jūros pakrantėje. Šio kurorto viešbučiams būdingas išskirtinis stilius: neaukšti vasarnamių tipo nameliai. Dažniausiai į namelius būsite atplukdyti kanalais plaukiojančiomis valtimis.  Toks keliavimo būdas labai primena Veneciją. Todėl šis kurortas dar kitaip vadinamas Raudonosios jūros Venecija.

Sal Hašišas – tai naujausias šio regiono projektas, kur tarp jūros ir dykumos kalnų statomi ištaigingi viešbučiai, išsiskiriantys unikalia architektūra ir stiliumi. Kurortas garsėja unikaliu ir vieninteliu Viduriniuose rytuose esančiu vadinamuoju nuskendusiu miestu. Tai istorinis miestas po vandeniu, kur prieš milijonus metų nuskendo faraonų miestas.

Makadi Bėjaus – įlanka, pasižymi puikiais smėlio paplūdimiais ir koralų rifu. Šioje kurortinėje zonoje yra įsikūrę keturių arba penkių žvaigždučių viešbučiai, skirti komfortiškam ir ramiam poilsiui. Šio kurorto įlankos viešbučiams būdinga graži, žalia teritorija, tradicinio arabiško stiliaus architektūra ir aukštos klasės aptarnavimas.

Soma Bėjus – kurortas yra įsikūręs už 50 km į pietus nuo Hurgados. Tad čia aplink nėra jokių gyvenviečių, tik dykumos. Bara, restoranai, parduotuvės ir diskotekos yra įrengtos tik viešbučiuose.  Soma Bėjus vilioja švaria jūra, smėlio paplūdimiais, povandeniniu pasauliu ir ramybe. Šį kurortą dažniausiai renkasi vandens sporto mėgėjai: aitvarų ir burlenčių sporto entuziastai bei golfo mėgėjai: buvo atidarytas 18 duobučių tarptautinės klasės Cascades golfo aikštynas.

Safaga kurortas – dėl puikių oro sąlygų: srovės ir vėjo labiausiai tinkamas banglenčių ir jėgos aitvarų mėgėjams. Taip pat šio kurorto išskirtinis bruožas- juodas smėlis.

Tam, kad pažintinė kelionė į Egiptą būtų tobula, išsirinkite viešbutį pagal savo poreikius ir pageidavimus.

Keliaujantiems su šeima rekomenduojame viešbučius, kuriuose yra pakankamai pramogų mažiesiems. Atkreipkite dėmesį, ar teritorijoje yra pakankamai vandens pramogų.

Poilsis Egipte bus įvairesnis, jei pasirinksite viešbutį, esantį ant jūros kranto. Turėsite galimybę panardyti ir patyrinėti povandeninį pasaulį.

 1. Sendito Reef Oasis 5* – Sham El Šeiche siūlo daug pramogų ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Viešbutis įsikūręs šalia koralinio rifo su smėlėtu įėjimu į vandenį. Periodiškai vyksta pramoginiai renginiai vaikams, o viešbučio teritorijoje yra vandens kalneliai.
 2. Rixos Premium Seagate Sharm 5* – naujas liukso klasės viešbutis, turintis didelę teritoriją. Šalia driekiasi koralinis rifas, kurį gali apžiūrėti paviršinio ir giluminio nardymo mėgėjai. Viešbutis rekomenduojamas prabangiam šeimyniniam poilsiui.
 3. Steigenberger Al Dau Beach 5* – Hurgadoje ant jūros kranto esantis viešbutis siūlo ne tik pramogas suaugusiems, bet rengia įvairias programas vaikams. Maitinimo tipas – viskas įskaičiuota, vaikams sudarytas atskiras meniu.
 4. Albatros White Beach 5* – viešbutis įsikūręs promenadoje, Hurgadoje, ant jūros kranto su smėlio paplūdimiu. Gausus pramogų pasirinkimas vaikams ir suaugusiems. Rekomenduojamas jaunimui ir šeimyniniam poilsiui.
 5. Jaz Aquamarine resort 5* – randasi Hurgadoje Raudonosios jūros pakrantėje. Tai jaukus, prabangus viešbutis su šiuolaikiniais numeriais ir išpuoselėta teritorija.

 1. Rixos Sharm El Sheikh 5* – prabangus viešbutis ant jūros kranto, kuriame net 7 A‘la carte restoranai. Pramogos prie baseino, vakaro programos ir naktinis klubas užtikrins smagias pramogas atostogų metu. Nuostabiai sutvarkyta aplinka ir didelė teritorija akį džiugins ne tik dieną, bet ir vakare.
 2. Premier La Reve Hotel & Spa 5*  – viešbutis randasi Hurgadoje, ant jūros kranto. Galima pasimėgauti paviršiniu arba giluminiu nardymu, nes šalia driekiasi koralinis rifas. Erdvūs kambariai, SPA malonumai, pramoginiai renginiai paįvairins jūsų svajonių atostogas.
 3. Meraki Resort 4*–  įkurtas Hurgados centre. Jis skirtas tik suaugusiųjų poilsiui. Viešbutyje jauki europietiška atmosfera, skirtingais dizainais įkurti kambariai, o smagius vakarėlius paįvairins modernus požiūris į maistą ir jo patiekimą.
 4. Steigenberger Pure Lifestyle 5* – viešbutis atidarytas 2018 metais Hurgadoje. Jaukūs, erdvūs kambariai, nuostabiai sutvarkyta aplinka ir pramogos, skirtos svečiams nuo 16 metų.
 5. Steigenberger Alcazar 5* – įsikūręs Sharm El Šeiche tinka ne tik poroms, bet ir poilsiui su vaikais. Šalia viešbučio paplūdimio randasi koralinis rifas, paplūdimyje į vandenį driekiasi medinis tiltas. Galimi maitinimo tipai: Viskas įskaičiuota arba Viskas įskaičiuota +.

Kainos Egipte „nesikandžioja“, o jei sugebate derėtis, tai mokėsite iš ties jums patrauklią kainą. Derėkitės iki to momento, kol iš pardavėjo išgirsite sučepsėjimą liežuviu. Tai reiškia griežtą NE ir jūsų kainos numušinėjimas pasiekė ribą.

Skrydžio trukmė į Egiptą iš Vilniaus oro uosto yra apie 4h 30min.

Egipte vyrauja šiltas, sausas klimatas. Vasaros labai karštos, temperatūra dienos metu gali siekti virš 42 ° C, o  naktys pakankamai vėsios. Nuo rugsėjo iki balandžio mėnesio oras palankiausias turistams, todėl žiemos kelionės į Egiptą vienos populiariausių. Lapkritį, gruodį, vasarį jūros vanduo gali siekti 25-27 laipsnius, todėl nardyti ir maudytis ypatingai geros sąlygos.  Sausio mėnesį oras šiek tiek vėsesnis, vakarui reikėtų pasirūpinti šiltesniu rūbu. Kelionės į Egiptą žiemą labai populiarios dėl tinkamų orų poilsiui ir labai šiltos jūros.

Valiuta – Egipto svaras. Už 1 eurą gausite maždaug 18 svarų. Pinigus galima pasikeisti valiutos keityklose, gatvėje esančiuose keitimo automatuose arba kai kuriuose viešbučiuose. Tačiau įsigyjant suvenyrus ar kitokius pirkinius, galite atsiskaityti eurais arba doleriais. Pigios prekės nepasižymi labai gera kokybe, todėl kartais už vieną dolerį ar eurą galite įsigyti ne vieną, o porą suvenyrų.

Norint pažinti tikrąjį Egipto skonį, reikia apsilankyti vietiniame turguje. Kelionės į Egiptą metu akys raibs nuo vaisių, daržovių, žuvies gausos, o uoslė gaudys prieskonių kvapus. Apsipirkimas arba pasivaikščiojimas turguje gali tapti puiki pramoga. Kavinėse ir viešbučiuose gausus žuvies, vištienos, avienos pasirinkimas. Tradicinė Egipto virtuvėje gausu pupų, ryžių, daržovių. Viskas valgoma su duona, kuri primena labiau paplotėlius nei mums įprastą duonos kepalą. Būtinai pasimėgaukite šviežiai spaustomis sultimis. Mango, guavos sultys spaustos iš šviežių vaisių yra neapsakomo skonio ir atgaivina karštą dieną.

Dėl religijos alkoholinių gėrimų Egipte rasite tik viešbučiuose arba kavinėse, kurios turi leidimą. Atvykus galima įsigyti 1 litrą stipraus alkoholinio gėrimo asmeniui specialioje „Duty Free“ parduotuvėje per pirmą parą. Pietaujant ar vakarieniaujant kavinėje ir paprašius alaus, jums gali būti pasiūlyta eiti jo nusipirkti kartu su kavinės darbuotoju. Nes musulmonai negali liestis prie alkoholio ypač ramadano metu.

Islamas yra oficiali Egipto religija nuo 1980 m. Islamą išpažįsta 80-90% gyventojų. Dauguma nemusulmonų Egipte yra krikščionys ir priklauso koptų stačiatikių bažnyčiai. Daugeliui egiptiečių religija yra labai svarbi. Atostogaujant Egipte 5 kartus į dieną išgirsite adhaną – musulmonų kvietimą melstis.

Kelionės į Egiptą metu Lietuvos Respublikos piliečiams, reikalinga viza. Taip pat privaloma turėti galiojantį Lietuvos Respublikos piliečio pasą, kurio galiojimo laikas ne trumpesnis kaip 6 mėn. skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens tapatybės kortelės vykstant į Egiptą netinka.

Ruošiantis atostogoms būtina pasirūpinti draudimu. Jei planuojate nardyti, atkreipkite dėmesį, ar draudimo sąlygose nurodytos gydymo išlaidos esant sveikatos sutrikimams dėl nardymo.

Kelionės į Turkiją

INSULA RESORT & SPA 5*

2024.06.20 Naktys: nuo 7 n.

742 €

PLAČIAU

Kelionės į Turkiją

Ethno Hotels Belek 5*

2024.06.02 Naktys: nuo 3 n.

995 €

PLAČIAU

Kelionės į Graikiją

Best Western Zante Park 5*

2024.06.24 Naktys: nuo 7 n.

829 €

PLAČIAU

Geriausi viešbučių pasiūlymai - Kelionės į Egiptą

Kelionės į Egiptą

Rixos Radamis Tirana Hotel

Kelionės į Egiptą

Rixos Golf Villas & Suites Sharm el Sheikh 5*

Kelionės į Egiptą

Serry Beach Resort 5*

Kelionės į Egiptą

Jaz Aquaviva 5*

Kelionės į Egiptą

Meraki Resort Sharm el Sheikh 5*

Kelionės į Egiptą

SUNNY DAYS RESORTS SPA & AQUA PARK 4*

Kelionės į Egiptą

Calimera Blend Paradise 5*

Kelionės į Egiptą

ZYA REGINA RESORT & AQUA PARK 4*

Kelionės į Egiptą

Titanic Royal 5*

Kelionės į Egiptą

Baron Palace 5*

Kelionės į Egiptą

Jaz Aquamarine Resort 5*

Kelionės į Egiptą

Xanadu Makadi Bay 5*

Kelionės į Egiptą

SUNRISE Remal Resort 5*

Kelionės į Egiptą

Dana Beach Resort 5*

Kelionės į Egiptą

Gravity Sahl Hasheesh 5*

Kelionės į Egiptą

Albatros Palace Resort 5*

Kelionės į Egiptą

Seagull Beach Resort 4*

Kelionės į Egiptą

ALBATROS CITADEL RESORT 5*

Kelionės į Egiptą

Steigenberger Pure Lifestyle 5* tik suaugusiems

Kelionės į Egiptą

Premier Le Reve Hotel & Spa Sahl Hasheesh

Kelionės į Egiptą

Meraki Resort 4*

Kelionės į Egiptą

RIXOS PREMIUM SEAGATE 5*

Kelionės į Egiptą

DESERT ROSE RESORT HURGHADA 5*

Kelionės į Egiptą

SUNRISE TUCANA RESORT 5*

Kelionės į Egiptą

Jaz Fanara Resort & Residence 5*

Kelionės į Egiptą

SENTIDO MAMLOUK PALACE RESORT 5*

Kelionės į Egiptą

Sunrise Diamond Beach Resort – Grand Select 5*

Kelionės į Egiptą

RIXOS PREMIUM MAGAWISH 5*

Kelionės į Egiptą

CLEOPATRA LUXURY RESORT SHARM 5*

Kelionės į Egiptą

ALBATROS WHITE BEACH RESORT 5*

Kelionės į Egiptą

RIXOS SHARM EL SHEIKH RESORT 5*

Kelionės į Egiptą

MOVENPICK RESORT SHARM EL SHEIKH 5*

Kelionės į Egiptą

ROYAL ALBATROS MODERNA 5*

Kelionės į Egiptą

ALBATROS AQUA PARK SHARM EL SHEIKH 5*

Kelionės į Egiptą

BARCELO TIRAN SHARM 5*

Kelionės į Egiptą

ALBATROS AQUA BLU RESORT SHARM EL SHEIKH 4*

Kelionės į Egiptą

TAMRA BEACH SHARM 4*

Kelionės į Egiptą

ALBATROS JUNGLE AQUA PARK 4*

Kelionės į Egiptą

TIA HEIGHTS MAKADI 5*

Kelionės į Egiptą

ALBATROS BEACH CLUB ABU SOMA 5*

Kelionės į Egiptą

MERCURE HURGHADA 4*

Kelionės į Egiptą

MINAMARK RESORT & SPA 4*Karšti pasiūlymai

Kelionės į Turkiją

INSULA RESORT & SPA 5*

2024.06.20

742 €

PLAČIAU

Kelionės į Turkiją

Ethno Hotels Belek 5*

2024.06.02

995 €

PLAČIAU

Kelionės į Graikiją

Best Western Zante Park 5*

2024.06.24

829 €

PLAČIAU
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


  Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

  Maitinimo tipas*: