fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

RIXOS SHARM EL SHEIKH RESORT 5*

Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
RIXOS SHARM EL SHEIKH RESORT 5* Kelionės į Egiptą / Šarm Aš Šeichas

Elitinis kurortas Nabq įlankoje skirtas tik suaugusiems (+16 metų). Viešbučio teritorija gražiai apželdinta bei puikiai išvystyta infrastruktūra. Jaukūs, elegantiškai dekoruoti kambariai, didelis barų ir restoranų pasirinkimas, įdomūs pramoginiai renginiai, įvairios sveikatingumo paslaugos, o Raudonoji jūra nardymo entuziastams sukuria tikrą rojų. VIP Egipto viešbutis savo svečiams siūlo ultra viskas įskaičiuota maitinimą, pasilepinti SPA centre kūno masažais ir kitomis atpalaiduojančiomis procedūromis, išbandyti didžiulį vandens parką su daugybe vandens čiuožyklų ir baseinų imituojančių jūros bangas. Viešbutis yra labai patogioje vietoje, nes iki oro uosto tik 8 kilometrai. RIXOS SHARM EL SHEIKH RESORT rekomenduojamas prabangiam ir aktyviam suaugusiųjų poilsiui.

VIešbučio privalumai:

Netoli oro uosto

Atnaujintas 2019 metais

Ant jūros kranto

VIP lygio viešbutis

Tik suaugusiems

Viešbutyje yra sveikatingumo centras

Didelis vandens parkas

Išvystyta infrastruktūra

Viešbučio aprašymas - kur jūs ilsėsitės

Apie 8 km iki Šarm aš Šeicho oro uosto, apie 22 km iki Naama Bei miesto centro ir apie 30 km iki senamiesčio, Nabq įlankoje, ant jūros kranto.

Atidarytas 2009 metais. Paskutinį kartą atnaujintas 2019 metais. Viešbutį sudaro pagrindinis 1-o aukšto pastatas (tik registratūra) ir 2-jų bei 3-jų aukštų pastatų kompleksas.

Superior Room tipo numeriai

Su vaizdu į sodą, maks. 2 suaug., + 2 vaikai ( 0-12,99 )( 0-12,99 ) arba 3 suaug., vonia, balkonas arba terasa, 37 m2.

Deluxe Room tipo numeriai

Su vaizdu į sodą, baseiną, maks. 2+2 / 3+1 asm., nedidelė poilsio zona su sofa, vonia arba dušo kabina, balkonas arba terasa, 50 m2, pastatai Nr.3 ir Nr.4. Pаpildomа vieta – sofa).

Family Room tipo numeriai

Su vaizdu į sodą, į baseiną, maks. 4+1 asm., 2 miegamieji atskirti durimis, dušas, balkonas arba terasa, 58 m2.

Junior Suite tipo numeriai

Su vaizdu į sodą, į baseiną, maks. 2+2 arba 3+1 asm., atviras miegamasis, svetainės zona su sofa, vonia ir dušo kabina, balkonas arba terasa, 74 m2.

Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis.

GIZOS PIRAMIDĖ

Gizos piramidės (dar vadinama Cheopso piramide)  -Paskutiniai išlikę iš septynių senovės pasaulio stebuklų. Gizos piramidės yra viena iš labiausiai atpažįstamų pasaulio orientyrų. Trys pagrindinės Gizos piramidės yra senovės nekropolis, kuris buvo pastatytas kaip kapai trims Egipto faraonams – Khufu, Khafre ir Menkaure. Mažiausia iš trijų pagrindinių Gizos piramidžių yra Mycerino piramidė (Menkaure piramidė)

 

 

EGIPTO MUZIEJUS

Egipto muziejus-viena iš didžiųjų pasaulio muziejų kolekcijų. Galima iš arti pamatyti Tutanchamono lobį, mumijas ir kitus senovės Egipto praeities artefaktus.

LUKSORAS

Luksoras, dar vadinamas didžiausiu pasaulyje muziejumi po atviru dangumi, yra didžiulis antikinių paminklų kompleksas iš Tėbų laikų. Luksore lankytinos vietos:  Luksoro šventykla, Deir al-Bahri šventykla (karalienės Hatšepsuto šventykla), Luksoro muziejus, Bajorų kapai, Memnono kolosai, I seto žudynių šventykla, Mumifikacijos muziejus, Karalių ir Karalienių slėnis
Luksoras kartu su Karnaku ir Karalių slėniu 1979 m. Paskelbtas UNESCO pasaulio paveldo objektu. Karnakas buvo bene svarbiausia senovės Egipto garbinimo vieta.

ŠV.KOTRYNOS VIENUOLYNAS

Šv. Kotrynos vienuolynas (St. Catherine’s Monastery) yra seniausias vienuolynas pasaulyje.
Vienuolynas ir jo apylinkės paskelbtos UNESCO pasaulio paveldo objektu. Šv. Kotrynos bažnyčia, stovi Sinajaus kalno papėdėje, kaip teigiama, Mozė gavo dešimt įsakymų.

Abu Simbelas

Abu Simbelis piečiausias Egipto miestas netoli pasienio su Sudanu, Nilo pakrantėje. Tai milžiniškos karingojo faraono Ramzio II ir jo gražuolės žmonos Nefertarės šventyklos, iškaltos kalne XII a prieš Kr. Abu Simbelis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą.

SPALVOTASIS KANJONAS

Kanjonas tokį žaismingą pavadinimą gavo dėl jį sudarančių įvairių uolienų, kurios esant skirtingam apšvietimui keičia spalvas. Sinajaus
kalnuose, apie 5 km besidriekiantis kanjonas yra natūraliai suformuotas gamtos.

KAIRAS

Kairas-Egipto sostinė ir vienas didžiausių miestų. Nuolatinį šurmulį ir triukšmą sukuria maždaug 22 milijonai gyventojai.  Šiandien Kairas apima įvairias istorines ir turistines vietas, taip pat šiuolaikinius lankytinus objektus. Tarp jų labiausiai žinomi Saladino citadelė, Mergelės Marijos medis, Amr Ibn Alaas mečetė, Kabanti bažnyčia ir Kairo bokštas.

Norėtum pamatyti savomis akimis?
Šalis Šalis:
Kelionės į Egiptą
Regionas Regionas:
Šarm Aš Šeichas
Viešbučio kategorija Viešbučio kategorija:
5*
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: