fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Jogos stovyklos kelionės

Praktikuojantys jogos pratimus, ar tai bandę sutiks, kad joga sveikatą atkuriantis ir visapusiškai kūnui ir mintims naudingas užsiėmimas. Joga vienas geriausių būdų nuimti įtampą, nusiraminti bei įgauti naujų jėgų, sustiprėti tiek fiziškai tiek dvasiškai. Jogą galima praktikuoti ir išbandyti tiek didesniame sporto klube, tiek leistis į nuotykių pilną, ir užburiančią jogos stovyklos kelionę. Tarp keliautojų itin populiarėjančios jogos stovyklos kelionės rengiamos tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Jogos stovykla arba kitaip jogos atostogos tai galimybė pabėgti nuo kasdienių rūpesčių, atsipalaiduoti, tai kartu sveikatingumo ir poilsio kelionė viename. Jogos atostogos suteikia naujos energijos kūnui, protui ir sielai, pasiekiama vidinė ramybė.

 

Jogos stovyklos

Jogos stovyklos organizuojamos tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Tai vis labiau populiarėjantis pasirinkimas tarp keliautojų – tiek tarp jogos entuziastų, tiek tarp tų, kurie dar tik pradėję ar nori išbandyti save jogos kelyje. Norintys tokias keliones išbandyti pirmą kartą siūlome leistis į vienos ar dviejų dienų kelionę Lietuvoje, kur vyksta specialūs jogos užsiėmimai, bendraujama su bendraminčiais, rengiami jogos užsiėmimai. Jau pažengusieji, trokštantys nuotykių neabejotinai gali vykti į užsienį, kuriame taip pat aktyviai propaguojami šie meditacijos užsiėmimai.

 

Jogos stovyklos Lietuvoje

Jogos stovyklos Lietuvoje rengiamos jau ne vienerius metus, jos dažniausiai vyksta pavasarį ar šiltuoju metų sezonu – vasarą, kada galima mėgautis grynu oru ir meditacija užsiimti ne uždaroje salėje, o kvėpuojant grynu ir tyru oru. Jogos stovyklos Lietuvoje rengiamos tiek didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tiek mažesniuose miesteliuose. Taip pat stovyklos rengiamos ir prie jūros bei poilsiautojų mėgstamuose populiariuose kurortuose.

Jogos stovyklos Lietuvoje rengiamos įvairių jogos centrų ir mokyklų, tokių kaip: Sivanada (jogos vedantos centras), Yogainn (jogos centras), CamiYoga ore (pirmoji ir didžiausia Oro jogos studija Lietuvoje), taip pat įvairių profesionalių jogos mokytojų iš Lietuvos ir viso pasaulio. Į jogos stovyklas Lietuvoje galima vykti pasirinktinai Jums patogiu laiku, savaitei ar trumpam vienos, dviejų dienų pabėgimui ir pasimėgavimu poilsiu, ramybe, jėgų atstatymu.

 

Jogos stovyklos užsienyje

Tai sparčiai populiarėjanti kelionių kryptis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, kur taip pat yra rengiami jogos užsiėmimai bei stovyklos. Šios stovyklos vyksta įvairiose turistų pamėgtose šalyje – Kretoje, Kipre, taip pat egzotiškoje Balio saloje, kuri dažnai yra vadinama viena dvasingiausių ir labiausiai užburiančių salų pasaulyje, todėl šios salos dvasia neabejotinai užburs ir suteiks maksimalų atsipalaidavimą kartu su jogos užsiėmimais.

Jogos stovyklos užsienyje vyksta tiek viešbučiuose tiek atokiose, toliau nuo kurortų ir poilsiautojų įsikūrusiose vilose. Jeigu norite vykti į poilsinę kelionę, mėgautis SPA malonumais, vandens pramogomis, maloniu poilsiu ir taip pat joga, galite pasirinkti specialius kelionių pasiūlymus, kuriuose jogos užsiėmimais galėsite mėgautis pačiame viešbutyje, taip galėsite maloniai praleisti atostogas ir pramogaujant ir praktikuojant jogos užsiėmimus.

Norintiem atokaus poilsio, ramybės ir susikaupimo, rekomenduojama vykti į specialias jogos stovyklas užsienyje, kurios dažnai vyksta atokiau nuo turistų mėgstamų kurortų. Tokios stovyklos dažniausiai įsikūrę atokesnėse vilose, kuriose galėsite pajusti visišką ramybę ir atsipalaidavimą, atgauti jėgas, sustiprinti kūną ir sielą.

Nenorintiems vykti į tolimas egzotines šalis ar kitas tolimas keliones, jogos stovyklos rengiamos ir kaimyninėse šalyse. Viena tokių buvo surengta ir kaimyninėje Latvijoje, kurią vedė Lietuvė, profesionali jogos mokytoja ir pirmosios jogos ore CamíYoga Ore studijos įkūrėja Camille Shakti. Tokia jogos stovykla buvo surengta Latvijoje, Nidos miestelyje prie jūros.

 

Jogos stovyklos užsiėmimai

Jogos stovyklose vykstantys užsiėmimai yra įvairūs ir priklauso nuo to, ar stovykla skirta suaugusiems, tik moterims ar šeimoms su vaikais. Įprastai tokiose stovyklose yra parengiama speciali dienotvarkė, kurią sudaro įvairūs meditacijos užsiėmimai, asanos (jogos pratimai), įvairios jogos praktikos, paskaitos, kvėpavimo technikos, jogos užsiėmimai skirti poroms bei vaikams. Nuo jogos stovyklos užsiėmimų, dienų skaičiaus priklauso ir stovyklos kaina.

 

Kuras kūnui, protui ir dvasiai

Joga ne be reikalo vadinama kuru kūnui, protui ir dvasiai. Joga nėra tik asanos (jogos pozos) ar sėdėjimas dailioje lotoso pozoje užsiėmimas. Tai visų pirma darbas su pačiu savimi. Joga unikali savo saviugdos principais, gilia filosofija, požiūriu į savo kūną ir sąmonę. Jogos ir meditacijos užsiėmimuose atsipalaiduoja kūnas protas bei siela. Joga tai savotiška meditacija, užsiėmimas kuriuo galime giliau pažinti save.

Viena iš populiariausių ir mėgstamų jogos šakų, kurios praktikuojamos ir jogos stovyklose – retritas. Jogos retritas tai atsiskyrimas, pasitraukimas į vienumą. Retrito tikslas yra vystyti individualią jogos praktiką, troškimas pažinti save. Retritas tai būdas, kuomet žmogus atitolsta nuo kasdienės veiklos, rūpesčių, pamiršta darbą ir pasineria į gilesnį savęs pažinimą, tai apima kūną, protą ir dvasią.

 

Jogos stovykla moterims, šeimoms ir suaugusiems

Jogos stovyklos rengiamos tiek suaugusiems, tiek jaunesniems, šeimoms su vaikais ar stovyklos skirtos tik moterims. Stovyklos rengiamos visai šeimai kartu su vaikais suteikia galimybę ir įdomias atostogas tiek tėvams tiek jų vaikams. Šiose stovyklose rengiamos specialios atskiros programos vaikams: pratimai, žaidimai, kūrybingumo pamokėlės su mokytoja, o taip pat jie supažindinami ir su jogos pratimais bei juos išbando. Tai puiki galimybė visai šeimai pailsėti, atgauti jėgas ir atsipalaiduoti.

Jogos stovyklos taip pat rengiamos išskirtinai tik moterims. Stovyklos moterims skirtos moteriškumui ir kūrybiniam atsivėrimui. Išskirtinai tik moterims rengiamos stovyklos didelį dėmesį skiria moteriškai jogai, kvėpavimo ir meditacijos praktikai. Tokios stovyklos tinka tiek jaunesnio amžiaus merginoms tiek vyresnio amžiaus moterims, kurios praktikuoja ar nori išbandyti šį užsiėmimą.

Kelionės į Ispaniją

GOLDEN TAURUS AQUAPARK RESORT 4*

2024.08.23 Naktų sk.: nuo 7n.

1033 €

PLAČIAU

Kelionės į BulgarijąAuksinės kopos

SUNNY BEACH CLUB 4*

2024.08.22 Naktų sk.: nuo 7 naktys

597 €

PLAČIAU

Kelionės į TurkijąAntalija

WASHINGTON RESORT HOTEL & SPA 5*

2024.10.16 Naktų sk.: nuo 7 n.

749 €

PLAČIAU
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: