fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Pažintinės kelionės

Pažintinės kelionės – tai bene labiausiai viliojanti savo paslaptingumu, išskirtinė kelionių kryptis, kuri žavi tiek jaunus tiek vyresnius. Kitaip nei poilsinės kelionės, pažintinės kelionės dažnai užburia savo paslaptingumu, išskirtinėmis vietomis ir kelionių pasakojimais. Į pažintines keliones galite leistis tiek Lietuvoje tiek užsienyje. Tokios kelionės ypatingai patiks tiems, kurie mėgsta istorines vietoves, domisi šalies istorija, muziejais bei kultūra. Tokiose kelionėse ne tik galima susipažinti su istorine vietove, tos šalies istorija, tačiau ir išgirsti įdomių ir dar negirdėtų faktų, prisiliesti prie istorinių daiktų ar relikvijų.

 

Pažintinės kelionės Lietuvoje

Lietuva žavi ne tik savo gamta, pajūriu, įspūdingais kraštovaizdžiais, bet ir istorija bei kultūra. Trokštantiems pažintinių kelionių ir nuotykių toli vykti tikrai nebūtina – Lietuvoje itin gausu pažintinių kelionių po įvairias Lietuvos vietoves, aplankant muziejus, kultūrinius objektus, svarbias vietas. Turistus čia itin žavi dvarai, pilys, kurios mena įdomias istorijas ir leidžia išvysti tuomečius daiktus, išlikusias relikvijas.
Ekskursijos su gidu rengiamos įvairiose Lietuvos miestuose, ne tik dvaruose, pilyse, bet ir tyrinėjant apylinkes. Pažintinės kelionės metu turite galimybę atrasti paslaptingiausias vietoves, susipažinti su miesto istorija bei pakeliauti po gurmaniškas istorines lietuviškas virtuves ir pasmaguriauti dar neragautų skonių.

 

Pažintinės kelionės Užsienyje

Trokštantiems daugiau nuotykių neabejotinai patiks pažintinės kelionės svetur. Tokios kelionės metu galite ne tik susipažinti su to miesto istorija, tačiau ir praplėsti akiratį, pagilinti kultūrines žinias. Vienos populiariausių krypčių pažintinėms kelionėms svetur – Roma, dar vadinama amžinuoju miestu, kur kiekvienoje gatvelėje galima atrasti ir pajusti istorinę didybę. Graikija ir istorinius laikus menantys Atėnai, apipinti istoriniais paminklais ir legendomis. Romantiškasis Paryžius, menantis daug istorinių paslapčių ir įstabių kultūrinių objektų. Bene kiekvienas Europos ir Pasaulio miestas žavus savo istorija ir giliomis paslaptimis, kuriame kiekvienas atras ir galės susipažinti su to miesto istorija, muziejais bei kultūra.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: