fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Kelionės į Tenerifės salas

VizaNereikalinga
Skrydžio trukmė6 val.
Laiko skirtumasYra
KalbaIspanų
ValiutaEuras

Sala – žvaigždė, kuri turi savo charizmą – kažką nepaaiškinamo: atskrendi, išeini iš oro uosto, poilsis tik prasideda, tu dar nieko nematei, bet pajutai: AŠ ČIA DAR GRĮŠIU.

Tenerifė – 1000 įspūdžių sala. Ji tiks ir tiems, kam svarbi poilsinė kelionė ir nori pagulėti prie baseino po palme su gardžia Sangrijos taure ir tiems, kurių kiekvienai atostogų dienai reikia maksimaliai pamatyti, nueiti, patirti.

Net 2890 valandų Saulės per metus garantuoja gerą orą beveik visada. Tenerifės orai užtikrina, kad poilsis  bus! Temperatūra labai stabili ir retai kada svyruoja daugiau negu 7 C.

Ši Ispanijos sala yra pati didžiausia iš septynių Atlanto vandenyne esančių Kanarų salų. Sala randasi netoli Afrikos krantų ir yra tapusi viena judriausių Ispanijos kurortu.

Tenerifė – vulkaninės kilmės sala, todėl pasižymi unikaliu egzotišku kraštovaizdžiu. Daugelį vilioja išskirtiniai juodo smėlio paplūdimiai, kurie natūraliai susiformavo kartu su juodos lavos baseinais, juose galima maudytis. Tačiau jei pasiilgsite lietuviško paplūdimio, už kelių kilometrų atrasite geltono smėlio paplūdimius su iš Saharos atplukdytu smėliu.

Tenerifėje atrasite galybę kilometrų saugių, vaikščiojimui skirtų takų. Jei esate aktyvaus poilsio mėgėjai, džiaugsitės nuostabiais vaizdais ir mėgausitės gamta. Saloje nėra jokių pavojingų gyvūnų: nei skorpionų, nei gyvačių. Tačiau Tenerifė garsėja kitokiais gyvūnais: prie jos krantų plaukioja net 28 banginių ir delfinų rūšys. Ir tai ne mitas, žmonės turi realią galimybę juos išvysti.

Salos viduryje stūkso trečias pagal dydį ugnikalnis pasaulyje – Teidė. Jos snieguota viršūnė iškilusi net 3718m virš jūros lygio. Teidės viršukalnė vilioja turistus, tačiau jei norite į ją pakilti, būtina išankstinė rezervacija. Ji turėtų būti atlikta, kai tik pradedate planuoti kelionę į šią nuostabią salą. Teidės ugnikalnis padalina salą į pietinę ir šiaurinę dalį. Šiaurinėje salos dalyje jaučiama drėgmė ir ji ne taip lepina šiluma, kaip pietinė salos dalis. Todėl pagrindiniai Tenerifės kurortai išsidėstę pietinėje salos dalyje.

Los Chistianos – vienas populiariausių ir seniausių Tenerifės kurortų, kuris randasi pietinėje salos dalyje. Tai ganėtinai ramus kurortas, kurį dažnai renkasi šeimos, poilsiaujančios su šeima. Los Christianos garsėja juodo smėlio paplūdimiais ir be galo jaukia promenada, kuri veda į miesto aikštę. Miesto centre randasi pėsčiųjų zona, todėl galima patogiai aplankyti ir išvysti salos tipinius architektūros statinius, bei pasimėgauti skaniu maistu kavinėse ir restoranuose.

Playa de las Americas įsikūręs geriausioje klimato zonoje – pietinėje vakarinės pakrantės dalyje. Čia orai visad palankūs ir garantuoja, jog poilsis bus nuostabus. Šis kurortas įkurtas šeštajame dešimtmetyje dėl turistų. Jis garsėja pramogų gausa. Kurorte galima mėgautis naktiniu gyvenimu, barais ir restoranais, akvaparkais, aplankyti zoologijos sodą ar pažaisti golfą moderniame aikštyne. Playa de las Americas garsėja nuostabiu paplūdimiu, kurio smėlis atgabentas tiesiai iš Sacharos dykumos. Tai tobula vieta šeimoms ir poroms.

El Medano pietuose esantis kurortas, labiausiai žinomas tarp jėgos aitvarų ir burlenčių mėgėjų. Jame karaliauja stiprūs vėjai, o aplinkui išsidėstę natūralūs paplūdimiai Playa Grande ir Playa Tejita. Jis randasi apie 20 km į rytus nuo Playa de las Americas.

Kosta Adeje prabangus kurortinis miestelis, pietinėje salos pakrantėje. Čia galite rasti įsikūrusius itin prabangius viešbučiu, tokius kaip : Iberostar Anthelia, Bahia Del Duque, Jardines De Nivaria, Hard Rock, Roca Nivaria ir kt. Taip pat šis kurortas siūlo daugybę puikių paplūdimių: el duque, fanabe, el bobo, blanca, torviscas, la pinta. O ieškantiems pramogų: rasite vieną geriausių golfo aikštynų „Golf Costa Adeje „ taip pat vieną geriausių vandens pramogų parką „Siam“ bei „Aqualand“ . O gamtos mylėtojams bei mėgstantiems vaikščioti siūloma apsilankyti „El Infierno vaga“

Los Gigantes kurortinis miestelis yra įsikūręs pietvakarinėje salos dalyje. Nedideliu atstumu yra įsikūrę kiti du kurrotai: „Puerto de Santiago“ ir „Playa de la Arena“. Los Gigantes kurortas yra įsikūręs 500 metrų aukščio uolų papėdėje. Šis kurortas yra gan nedidelis, tačiau gražus ir išskirtinis: netoli paplūdimio yra prieplauka, barai restoranai su vaizdu į laivus ir kaimyninę salą „La Gomera“. Keliai yra siauri ir praktiškai vienpusis eismas vyrauja.

Puerto De La Cruz kurortas yra vienas iš pagrindinių turistų traukos centrų. Šiame kurorte yra senasis uostas, graži promenada su barais ir kavinėmis, botanikos sodas, sūraus vandens baseinų kompleksas „Lago Martinez“, pastatytas vulkaninėje pakrantėje, taip pat rasite vulkaninės kilmės paplūdimių Playa Jardín ir Playa Martiánez.

Santa Cruz – salos sostinė. Šis kurortas garsėja kiekvienais metais rengiamu karnavalu, kuris yra antras pagal dydį karnavalas pasaulyje po Rio De Ženeiro. Taip pat kurortas garsėja savo balto smėliu paplūdimiu „Playa de Las Teresitas„ Santa Cruze yra pagrindinė pėsčiųjų alėja, kurioje rasite įvairių dizainerių parduotuvių, kavinių bei barų.

Teidės nacionalinis parkas vienas lankomiausių vietų Tenerifėje. Į Teidės ugnikalnį galima užkilti funikulieriumi. Kuris kelia į 3555 m aukštį, iš ten atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Teidė – tai trečias ugnikalnis pagal dydį pasaulyje. Parkas įtrauktas į UNESCO ir jį aplanko apie 3 mln. lankytojų kasmet.

Gvimaro piramidės – statiniai suformuoti iš sustingusių lavos akmenų, todėl žmonės galvojo, jog tai vietinių žemdirbių darbas. Tačiau mokslininkai įrodė, jog tai laiptuotos piramidės, labai panašios į tas, kurios pastatytos Meksikoje arba Peru. Piramidės 12 metrų aukščio, šešių pakopų.

Loro parkas įkurtas salos šiaurinėje dalyje. Tai nuostabus zoologijos ir botanikos sodas, kuriame galima išvysti papūgas, liūtus, medūzas, flamingus, beždžiones, vėžlius, jūrų liūtus ar net krokodilus. Parke rengiami papūgų, orkų ir delfinų pasirodymai. Šiame parke galite pasivaikščioti po įspūdingą 18 m tunelį-akvariumą, kuriame plaukioja ne vien egzotinės žuvys bet ir rykliai. O didžiausiame pasaulyje pingvinariume apsigyvenę net 200 pingvinų. Šeimoms su vaikais tai nuostabi vieta praleisti laisvalaikį.

Siamo vandens parkas lankytojus traukia išskirtine aplinka, kuri primena senovės Tailando karalystę. Akvaparke galima pramogauti visą dieną, jo teritorijoje ne tik 14 atrakcionų, čiuožyklų, bet ir keli restoranai, kurie įrengti tailandietišku stiliumi.

Garachico – nedidelis, buvęs žvejų kaimelis. Išlaikantis savo žavesį mažomis siauromis, akmenimis grįstomis gatvelėmis, spalvoti nameliai. O papildomo žavesio suteikia natūralūs baseinai „charcos“. Šie baseinai atsirado dėl ugnikalnio išsiveržimų ir susiformavo baseinai, kurie yra atskirti nuo jūros vulkaninėmis uolienuomis.

Masca slėnis – nedidelis, tačiau itin žavus kaimelis, maždaug apie 750 metrų aukštyje apsuptas Teno kalnų ir apipintas piratų legendomis. Užsukite į kavinukę ir pasimėgaukite skania kava ir gniaužiančiais vaizdais iš terasos. O gal Mascos tarpeklį įveikite žygiu? Praėję šį tarpeklį, paplūdimyje jūsų lauks vandens-taksi, kuriuo parplauksite iki miestelio Los Gigantes. Arba galite pasirinkti atvirkštinį maršrutą: plaukite laiveliu iš Los Gigantes iki Mascos. Tada lipkite tarpekliu į viršų iki Mascos kaimelio.

Punta Tena iškyšulys– šią vietovę galite pasiekti dviem būdais: žygiu arba mašina. Iš mažo kaimelio Teno Alto galite pėščiųjų taku žygiuoti iki Punta Tena iškyšulio. Takas driekiasi apie 7 km ir užtrunkama apie 2 val į vieną pusę. Iš Punta Tena atsiveria nuostabūs vaizdai į Los Gigantes uolas, taip pat čia rasite ir veikiantį švyturį, tačiau jis uždarytas turistams.

„Drakono medis“ (Icod de Los Vinos ) – seniausias ir didžiausias medis. Anot legendos, mirę drakonai tapdavo drakonų medžiais. Šio drakono medžio skersmuo siekia 20 metrų, o aukštis apie 17 metrų. Diskutuojama, jog šiam medžiui yra apie 1000 metų.

Anagos kalnai  buvo įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą, kaip biosfero rezervatu. Anagos kalnai tai žaliausia ir įspūdingiausia Tenerifės vieta: laurų medžiai, paparčiai, medžiai apaugę samanomis, pasivaikščiojimas tarp debesų- vaizdas kaip iš užburto miško. Čia yra keletas pėsčiųjų takų skirtingų ilgio. Pats ilgiausias takas yra apie 36 km : iš Chamorga į La Laguna ir yra įveikiamas maždaug per 8-9 val. Taip pat yra keletas zonų, į kurias norint patekti, reikia gauti specialų leidimą.

Las Teresitas paplūdimys – šiaurinėje salos dalyje, netoli Santa Cruz miestelio įsikūręs paplūdimys. Šis balto smėlio paplūdimys su palmėmis driekiasi apie 1,5 km ilgio. Čia vandenynas yra ramus, be jokių bangų dėl įrengtų bangolaužių. Palūdimyje yra barai, tualetai, persirengimo kambariai ir budi gelbėtojas.

Kandelerijos miestelis yra vienas žinomiausių dėl piligrimystės vietų, kuriame yra Kandelerijos Mergelės Nuestra Senora de la Candelaria šventovė. Daugelis atvyksta į baziliką prie juodosios Madonos šventovės, kuri yra visų Kanarų salų globėja.  Šalia koplyčios, ant jūros kranto yra pagrindinė Kandelerijos aikštė, kurioje palei jūros krantinę stovi 9 bronzinės statulos-simbolizuojančios anų laikų guančių vadus.

La Gomera – sala esanti kaiminystėje, pati jauniausia ir mažiausia sala. Ši sala yra mažai paliesta turistinės veiklos. Ši sala pasižymi itin vešlia augmenija, pėsčiųjų takais, žavingais mažais kaimeliais. Šioje saloje vyrauja juodo vulkaninio smėlio įlankėlės. Šios salos išskirtinis augalas: lauramedžiai. Jie auga nacionaliniame parke, kuris yra saugomas UNESCO. Beje čia vietiniai gyventojai kalbėdavosi švilpimo kalba.

Netoli Puerto de la Cruz, yra Playa Jardin  (sodo paplūdimys)  paplūdimys su juodu smėliu. Tai yra vienas garsiausių šio regiono paplūdimių, kurį 1990-aisiais suprojektavo garsus Kanarų menininkas Césaras Manrique’as

Tenerifė  – nedidelė sala, net 32 kartus mažesnė už Lietuvą, bet joje tiek daug gražių vietų, kad į ją galima keliauti ir keliauti ir visos kelionės į Tenerifę bus skirtingos. Šeimoms su vaikais ar poroms čia tikrai bus ką veikti.

Tenerifės saloje vyrauja subtropinis klimatas- tai reiškia, jog vyrauja švelnus ir saulėtas oras, o nuo spalio iki kovo iškrenta mažiausiai kritulių. Labiausiai vėjuota yra šiaurinė salos dalis bei pietinėje dalyje esantis El Medano kurortas. Mažiausiai vėjuota yra pietvakarinėje salos dalyje. Vidutinė metinė oro temperatūra saloje svyruoja nuo 22 iki 28 laipsnių šilumos. Nuo gruodžio iki kovo mėnesio gali pasitaikyti ir vėsesnių orų apie 20 laipsnių. Spalio mėnesį vidutinė paros temperatūra yra 24 °C, o lapkritį šiek tiek sumažėja iki maždaug 23 °C. Sausio ir Vasario mėnesį vidutinė oro temperatūra siekia apie 20-22 °C, o vakarai būna vėsesni, tad reikėtų šiltesnių rūbų. Tačiau ne vieną kartą keliavus vasario mėnesį, oras įšildavo iki 28 °C

Tenerifėje net 5 restoranai apdovanoti Michelin žvaigždutėmis, o 18 restoranų turi Michelin rekomendacijas. Tad kur skaniai pavalgyti, tikrai atrasite. Saloje vyrauja tradicinė ispaniška virtuvė, rekomenduojame paragauti įvairių tapas, paella ir kitokių patiekalų su jūros gėrybėmis. Būtinai apsilankykite kavinukėse, kurias dievina patys vietiniai, pavyzdžiui Mario kavinės.

Na o jeigu norite paragauti kažko vietinio, rekomenduojame paragauti kepto ožkos sūrio su kanarietiškais padažais mojo verde arba rojo. Šie padažai praktiškai derinami su visais valgiais. O kavos gerbėjams būtina paragauti kavos su likeriu ,, BARRAQUITO“

Sala visiškai saugi nuomotis automobilį ir joje tikrai nesudėtinga vairuoti, o norintiems atsipalaiduoti siūloma daug ekskursijų. Kitas populiarus kelionė po  Tenerifę būdas – su vietoje gyvenančiu asmeniniu gidu, kuris savo automobiliu aprodys gražiausias vietas Tenerifėje ir nuveš į vietinių mėgiamus restoranėlius.

Taksi paslaugos gana brangios, bet yra puikiai išvystytas visuomeninis transportas ir autobusu galite patekti visur, kur pageidaujate. Maršrutų žemėlapius rasite turizmo informacijos centruose arba autobusų stotyje.

Kanarai – bemuitė zona ir tie patys kvepalai ar vardinė rankinė ten kainuos smarkiai mažiau. Juokaujame, kad į Tenerifę reikia vykti tuščiu registruotu lagaminu, gerai apsipirkti ir grįžti su bagažo viršsvoriu. Maisto kainos šiek tiek mažesnės nei Lietuvoje, o restoranuose ir kavinėse  gausiai pavalgysite nenuskriausdami savo piniginės.

Apgyvendinimas Tenerifėje labai įvairus – nuo galybės apartamentų kvartalų, kuriuos labai mėgsta britų ir skandinavų senjorai (yra tekę girdėti apie Kanarus: pasijutau kaip senelių prieglaudoje) iki prabangiausių viešbučių tinkle. Kelionės – individualus reikalas ir tai, kas tinka jūsų draugams, nebūtinai tiks jums.

Jei planuojate atostogas su vaikais, pasidarykite atostogas ir sau – rinkitės viešbutį: tvarkote, plaunate, gaminate namie, o dabar atostogos, tegul kelionės į Tenerifę prisiminimai būna apie juodus paplūdimius, banginius netoliese, maudynes tikros lavos baseine ir selfie Teidės ugninio fone. Toks yra poilsis, apie kurį svajoja kiekvienas.

Kelionės su vaikais niekada nebūna pigios, dėl to tėvai ieško viešbučių su viskas įskaičiuota. Apgyvendinimas Tenerifėje su viskas įskaičiuota sistema nėra labai dažnas ir populiarus. Dėl to viskas įskaičiuota sistema retam viešbutyje siūloma už protingą kainą.  Tenerifėje galima rinktis 3*- 4* viešbučius su pusryčiais ir vakariene arba viešbučius išvis be maitinimo – čia net 18 Michelin rekomenduojamų restoranų, o tai reiškia, kad maistas bus fantastiškos kokybės, pagamintas iš šviežių produktų.

Jei vykstate draugų kompanija, rinkitės apartamentų tipo viešbučius – geriau nei apartamentai. Jums sutvarkys kambarius ir bus viešbučio apsauga.

Pigus viešbutis be maitinimo tinkantis žiemos kelionės metu Pietinėje salos dalyje: Laguna Park II 2+

Viešbutis labai geroje vietoje, Pietinėje Tenerifės dalyje, 15 min pėstute iki Costa Adeje miestelio pakrantės. Šalia viešbučio yra parkingas, netoliese geras maisto supermarketas. Puikus viešbutis tiems, kas dieną keliaus po salą, o vakare nori pavakaroti mieste – viskas pasiekiama pėsčiomis.

Pakrantėje promenadoje galybė kavinukių, barų. Viešbutis ant kalvos, netoliese garsusis vietinių mėgiamas Mario‘s restauras su milžiniškomis porcijomis.  Rekomenduoju rinktis be maitinimo, nes maistas gan prastas, tačiau visa kita liuks: tiek kambariai, tiek teritorija bei lokacija. Viešbučio teritorija labai tvarkinga, švari. Kambariai švarūs, yra visa virtuvės įranga, ispaniško liaudiško tipo. Kambariuose yra virtuvėlės. Yra kambarių studio tipo, yra su 1 ar 2 miegamaisiais. Kambariai turi tvarkingus balkonus.

Tam, kad poilsinė kelionė nekeltų streso, reikia teisingai pasirinkti, kur gyventi. Dažnai matomos reklamos siūlo pigias keliones į Tenerifę, vilioja savo kainomis, tačiau prasidėjus atostogoms, norisi komforto ir patogumų.

Teidės ugnikalnis salą dalija į dvi dalis: šiaurinę ir pietinę. Šiaurinės salų pusės visada daug žalesnės, autentiškesnės, vaizdai labiau gniaužia širdį ir priverčia aikčioti. Ir jei jūsų kelionės vasarą – galite gyventi bet kur. Tačiau žiemos kelionės metu rinkitės apgyvendinimą tik pietinėje Tenerifėje – čia orai puikūs, nuolat šviečia saulė, šilnesni vėjai ir temperatūra laikosi apie 25 laipsnius.

GRAN HOTEL BAHIA DEL DUQUE RESORT 5 *

Vienas įspūdingiausių viešbučių Tenerifėje šalia gražiausio paplūdimio. Kolonijinio stiliaus viešbutis, kuriame krizė, ar ne, vietų gauti sunku. Viešbutis garsėja išskirtiniu interjeru ir puikia aptarnavimo kokybe. Grand Hotel Bahia Del Duque Resort randasi labai geroje vietoje, iš jo patogu aplankyti kitus Tenerifės miestelius ir smagiai papramogauti pačiame viešbutyje, nes jis ant jūros kranto. Šalia einančia promenada galima nueiti iki Los Cristianos miestelio su naktiniu gyvenimu. Tobulas viešbutis, kuriame prabanga demonstruojama ne dirbtiniu auksu, o jaučiama kokybe. Neieškokite trūkumų nerasite. Vertas kiekvieno cento. Poilsinės kelionės kaina asmeniui nuo 1600 Eur su pusryčiais.

HARD ROCK HOTEL TENERIFE 5*

Hard Rock – vienas mėgstamiausių viešbučių tinklų pasaulyje. Visi jų viešbučiai išskirtiniai. Numeriai stilingi, viešbučių erdvėse surinkta žvaigždžių rūbų bei instrumentų kolekcijos. Visur skamba įvairių stilių muzika. Vakarienės – nerealiai skanios, o jų patiekimas – meno šedevras. Minusas – šalia nėra kur išeiti, bet ne problema –taxi ir per 15 min jūs galite patekti į Los Gigantes viejnoje pusėje arba Los Cristianos kitoje. Poilsinės kelionės kaina asmeniui su maitinimu nuo 1700 Eur (pusryčiais ir vakariene).

MELIA HACIENDA DEL CONDE 5 *

Vaizdas už milijoną. Nepriekaištingas prabangus poilsis. Vien ko verti Golfo laukai su vaizdu į vandenyną. Viešbučio teritorija – saugomas gamtos parkas. Tuo viskas ir pasakyta. Viešbutyje geriausia vietinė ir tarptautinė virtuvės  bei aukštos kokybės aptarnavimas pavergia taip, jog nesinori iš jo išeiti ir kažkur keliauti. Viešbutis skirtas tik suaugusiems. Poilsinės kelionės kaina asmeniui su maitinimu nuo 2250 Eur (pusryčiais ir vakariene).

IBEROSTAR SELECTIONS ANTHELIA 5*

Iberostar tinklas – garantuota kokybė. Išskirtinai geras maistas. Viešbutis pastatytas kaip Kanarų miestelis. Anthelia randasi šalia garsaus Fanabe paplūdimio. Jis yra gavęs gausybę apdovanojimų, kaip geriausias Ispanijos ar Europos viešbutis. Garsėja prabangia virtuve, įvairiu vaikų ir suaugusiųjų laisvalaikiu. Viskas sukurta taip, kad atostogų metu gautum viską, ko tik beprireiktų. Poilsinės kelionės kaina asmeniui su maitinimu nuo 2000 Eur (pusryčiais ir vakariene). Yra galimybė rinktis viskas įskaičiuotą sistemą, kuri beje, nuostabi.

BARCELO SANTIAGO 4*

Itin gražioje vietoje esantis viešbutis su vaizdu į garsiąsias Los Gigantes uolas iš  3 laukinių baseinų. Stilingi, jaukūs kambariai beveik visi su vaizdu į jūrą. Puikus maistas ir geras aptarnavimas. Šį viešbutį turėtų rinktis keliautojai, kurie nori gyventi miestelyje ir būti viešbuty su puikiais vaizdais. Iš jo labai patogu keliauti. Poilsinės kelionės kaina asmeniui su maitinimu nuo 1300 Eur (pusryčiais ir vakariene).

Kiekvienas nori parsivežti dalelę Tenerifės į savo namus. Tad drąsiai galima rinktis iš suvenyrų, maisto ar alkoholinių gėrimų.

Vienas populiariausių gaminių yra iš lavos. Tai gali būti žvakidės, magnetukai, puodeliai, lėkštutės, laikrodžiai, papuošalų dėžutės, peleninės, nuotraukų rėmeliai ir net papuošalai.

Kitas itin populiarus produktas tai natūralūs gaminiai iš agavos „Aloe vera“ : rankų kremas, veido kaukės, geliai, muilas, šampūnas ir  t.t .

Raudonas arba žalias mojo padažas : raudonas Mojo yra pagamintas iš mišrių aitriųjų ir saldžiųjų pipirų, o žalias Mojo yra švelnesnis, susidedantis iš kalendros, petražolių ir česnako. Padažas puikiai tinka žuvies ir daržovių patiekalams, taip pat puikiai dera su sūriu.

Taip pat nepamirškite parsivežti ir medaus „ Miel“ – tai Tenerifės saloje gaminamas medus, išsaugant natūralias maistines savybes. Šis medus gali būti trijų rūšių: skystas, kreminis arba kristalizuotas. Šio medaus spalvos gali skirtis:  nuo ​​šviesiai geltonos iki gintaro spalvos, atsižvelgiant į gėlių kilmę ir gamybos sezoną.

Keramikiniai gaminiai, alkoholiniai gėrimai, sūriai, vytinti gaminiai, alyvuogės.

Reikalingi dokumentai keliaujant į Tenerifę yra pasas arba id kortelė. Asmens dokumentas turi galioti ne trumpiau nei 6 mėnesius nuo grįžimo datos. Vizos Lietuvos piličiames nereikalingos, Kadangi šalis priklauso Europos sąjungai. Taip pat, kelionės į Tenerifę metu, rekomenduojama turėti specialų sveikatos draudimą arba Europos Sąjungos sveikatos kortelę. Privalomų skiepų atvykstant į šalį nėra.Rekomenduojama negerti vandens iš čiaupo bei nevalgyti neplautų vaisių.

Tenerifės valiuta – euras. Pagrindinių produktų kainos Ispanijoje beveik nesiskiria nuo Lietuvos.

 

Skrydžio trukmė į Tenerifę  priklausys nuo to ar skrydis bus tiesioginis ar jungiamasis. Tiesioginio skrydžio trukmė – 6 valandos, tuo tarpu jungiamasis gali trukti ženkliai ilgiau, priklausomai nuo oro linijų ir sezonų. Kelionės į Tenerifę, kurios skirtos poilsiui ar šalies pažinimui dažnai vyksta užsakomaisiais tiesioginiais reisais.

Visos turistinės lokacijos Tenerifėje yra saugios, tačiau kaip ir visuose kurortuose reikia saugoti savo asmeninius daiktus. Viešbučiuose brangius daiktus (pinigai, kortelės, bilietai, papuošalai) galite palikti registratūros ar kambario seife. O jei keliaujate su išnuomuotu automobiliu, stenkitės automobilyje nepalikti vertingų daiktų, kad nebūtų išdaužtas langas ir pavogti daiktai. Tai gana dažnai pasitaiko keliaujant po kalnus.

Tenerifės saloje vietiniai kalba ispanų kalba, tačiau pavyks susišnekėti ir angliškai. Kelios frazės ispaniškai, kad būtų paprasčiau būti mandagiam.

Labas – Hola (ole)

Viso gero – adios

Labas rytas – Buenos días

Labas vakaras –  Good evening

Labanaktis –   Good evening

Taip – si

Ne – no

Ačiū – gracias

Labai ačiū – Muchas gracias

Prašau – Por favor

Labai gerai -Muy bien

Atsiprašau –Perdon arba Disculpe

Ar galite man padėti – Puede ayudarme

Kiek tai kainuoja – Cuánto cuesta eso

Kur galėčiau rasti taksi – Dónde puedo encontrar un tax

Kelionės į TurkijąAlanija

INSULA RESORT & SPA 5*

2024.06.20 Naktys: nuo 7 n.

742 €

PLAČIAU

Kelionės į TurkijąBelekas

Ethno Hotels Belek 5*

2024.06.02 Naktys: nuo 3 n.

995 €

PLAČIAU

Kelionės į GraikijąKelionės į Zakintą

Best Western Zante Park 5*

2024.06.24 Naktys: nuo 7 n.

829 €

PLAČIAU

Geriausi viešbučių pasiūlymai - Kelionės į Tenerifės salas

Kelionės į Kanarų salasKelionės į Tenerifės salas

ALLEGRO ISORA 4*

Kelionės į Kanarų salasKelionės į Tenerifės salas

Riu Buenavista 4*

Kelionės į Kanarų salasKelionės į Tenerifės salas

Gara Suites 4*

Kelionės į Kanarų salasKelionės į Tenerifės salas

Blue Sea Interpalace 4*

Kelionės į Kanarų salasKelionės į Tenerifės salas

Aguamar Apartments 3*

Kelionės į Kanarų salasKelionės į Tenerifės salas

Vigilia Park Apartamentai 2*

Kelionės į Kanarų salasKelionės į Tenerifės salas

H10 Big Sur 4*

Kelionės į Kanarų salasKelionės į Tenerifės salas

Landmar Playa La Arena 4*

Kelionės į Kanarų salasKelionės į Tenerifės salas

H10 Las Palmeras 4*

Kelionės į Kanarų salasKelionės į Tenerifės salas

Laguna Park II 2*

Kelionės į Kanarų salasKelionės į Tenerifės salas

Spring Hotel Bitacora 4*Karšti pasiūlymai

Kelionės į TurkijąAlanija

INSULA RESORT & SPA 5*

2024.06.20

742 €

PLAČIAU

Kelionės į TurkijąBelekas

Ethno Hotels Belek 5*

2024.06.02

995 €

PLAČIAU

Kelionės į GraikijąKelionės į Zakintą

Best Western Zante Park 5*

2024.06.24

829 €

PLAČIAU
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: