fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Sveikatingumo kelionės

Sveikatingumo kelionės – atgaiva kūnui ir sielai. Kartais taip norisi pabėgti nuo visų rūpesčių ir rutinos bei skirti poilsio savo mintim ir kūnui. Sveikatingumo kelionė vienas iš būdų ne tik atrasti ir susipažinti su naujomis vietomis, pakeliauti, patirti nepakartojamų įspūdžių, tačiau ir kokybiškai bei maloniai pailsėti ir atsipalaiduoti. 

Sveikatingumo turizmas itin populiarėjanti šaka tarp kelionių pasirinkimų. Ir ne be reikalo, aktyvus gyvenimo būdas, stresas, įtampa darbe, rutina išsekina mūsų kūną bei mintis. Tam taip pat įtaką daro ir tai , kad vis daugiau žmonių stengiasi praktikuoti sveiką gyvenimo būdą – rūpinasi sveika mityba, atsisako žalingų įpročių, o taip pat renkasi ir sveikesnes atostogas. 

Kokią sveikatingumo kelionę pasirinkti priklauso nuo Jūsų poreikių bei jums priimtinų poilsio vietų – vienus ramina jūros ošimas, Lietuvos pakrantės, kitiems užtenka SPA procedūrų, malonaus masažo bei vandens pramogų, na o kiti leidžiasi į tolimas keliones užsienyje, ieškodami naujų potyrių. Sveikatingumo kelionės pakankamai nauja ir vis populiarėjanti kelionių šaka – ją renkasi tiek jaunesnio tiek vyresnio amžiaus žmonės, kurie nori patirti visapusišką poilsį ir pasimėgauti sveikatinimo procedūromis

 

Kas yra sveikatingumo kelionės?

Sveikatingumo kelionė gana plati sąvoka į kurią įeina tiek įvairios procedūros tiek ir kiti laisvalaikio praleidimo būdai bei galimybės. Sveikatingumo kelionių yra itin daug – tai neapsiriboja tik Lietuva, į sveikatingumo kelionę galime leistis tiek į kaimynines šalis, tiek į egzotinius pasaulio kraštelius. Sveikatingumo kelionė gali būti tiek gydomoji, tiek poilsinė, o taip pat ir išskirtinė, tokia kaip gyvūnų priežiūra ar savanorystė. Tokia kelionė priklauso nuo žmogaus poreikių ir tai, koks jam sveikatingumo būdas yra priimtiniausias ir teikia didžiausią naudą, poilsį ir maksimalų atsipalaidavimą tiek protui tiek kūnui. 

 

Sveikatingumo kelionės Lietuvoje

Toli vykti tikrai nebūtina, kelionių stiprinančių sveikatą, padedančių atgauti jėgas gausu ir Lietuvoje. Čia galima mėgautis puikiais pasiūlymais dviem ar su šeima, leistis į savaitgalio ar net savaitės sveikatingumo kelionę. 

 

Kur vykti?

Į kurį kampelį Lietuvoje vykti priklauso nuo jūsų poreikių, kelionės trukmės ir galimybių. Jeigu norite atgauti jėgas, tačiau turite vos dvi laisvas dienas, siūlome sveikatingumo kelionę rinktis didžiuosiuose miestuose bei netoli didžiųjų miestų esančiuose kurortuose – Birštone, Druskininkuose, Anykščiuose, kur gausu SPA centrų, sanatorijų, kuriuose net ir per trumpą laiką pavyks ne tik pailsėti, bet ir pasimėgauti įdomia ir išskirtine sveikatingumo kelione. 

Turint daugiau laiko, sveikatingumo kelionei skyrus savaitę ar net dvi, galima išvykti ir pajūrio link. Tyras oras, jūros ošimas sveikatingumo kelionę pavers kur kas prasmingesne ir naudingesne kūnui, o pasilepinti ir atgauti jėgas galėsite pajūryje įsikūrusiose sanatorijose bei SPA centruose. 

 

Įdomiausios sveikatinimo procedūros Lietuvoje

Plūduriavimo terapija kapsulėje – nauja ir išskirtinė sveikatinimo procedūra, kurią galite išbandyti SPA centruose ar sanatorijose. Plūduriavimas kapsulėje – speciali procedūra Epsomo druskomis prisotintoje kapsulėje, kurioje plūduriuojate valandą laiko. Tokia procedūra prilygsta 4 – 6 gilaus miego valandoms, todėl itin tiks ir patiks turintiems miego problemų, jaučiantiems pervargimą ir norintiems atgauti jėgas. 

Vaško kambarys – ar kada teko atsidurti kambaryje pilname.. vaško? Taip, perskaitėte teisingai, vaškas gydo ir atpalaiduoja. Buvimas vaško kambaryje ypač aktyvina imuninę sistemą, o vaško garai naudingi nosiaryklei, akims, bronchams bei plaučiams. O kur dar malonus, atpalaiduojantis kvapas.. 

Pieno vonia – ne, tokios vonios namų sąlygomis tikrai nerekomenduojame bandyti, geriau išbandyti ją siūlome profesionaliuose SPA centruose. Tokios vonios itin drėkina odą, ja praturtina, pamaitina. Mėgstantys vonios procedūras gali rinktis ne tik pienu, tačiau ir levandomis, jūros dumbliais, sidabro jonais pripildytas vonias. 

Inhaliacijos po atviru dangumi – šia procedūra gali pasimėgauti Birštone viešintys poilsiautojai. Birštone po atviru dangumi esantis mineralinio vandens garinimo bokštas suteikia išskirtinę ir įdomią procedūra, kurios metu garintuvo sienomis tekantis mineralinis vanduo garuoja ir prisotina mūsų organizmą mineralais, stiprina imuninę sistemą. 

Dilgėlių terapija – dilgėlės nuo seno vertinamas ir naudojamas tradicinis augalas. Nebijokite, dilgėlių terapija nenudilgins, o suteiks malonumo. Procedūra su dilgėlėmis aktyvina kraujotaką, švelnina kūną bei pripildo jį jėgomis.  

Ledo terapija – tokia procedūra patiks ne tik žiemos entuziastams, bet ir nemėgstantiems šaltuko. Ledo ir šalčio terapija suteikia kūnui energijos, mažina stresą, oda tampa skaisti ir lygi. O šaltis net gi suteikia adrenalino ir jėgų pliūpsnį. 

Poilsis be telefono ir interneto – ar pasiryžtumėte atiduoti išmaniuosius telefonus ir praleisti poilsio dienas be jų? Skamba įdomiai ir smagiai, tiesa? Tuomet neabejokite ir leiskitės į šią avantiūrą ir poilsį praleiskite be skambučių ir laiškų, užtikriname, kad tai padės visapusiškai atitrūkti nuo darbų ir maksimaliai pailsėti.

 

Sveikatos stiprinimo kelionės užsienyje

Sveikatos stiprinimo kelionė gali būti tiek trumpo tiek ilgo pabėgimo kelionė nuo kasdieninių rūpesčių bei darbų. O keliauti į tokias keliones galite tiek čia – Lietuvoje, tiek leistis į tolimas keliones po egzotiškiausius pasaulio kampelius. Apsilankymas kitoje šalyje praturtina žinias, suteikia įspūdžių, kurie kitiems tampa poilsiu ir sveikatos stiprinimu. 

 

Sveikatingumo kelionių užsienyje kryptys:

Tolimas pabėgimas – vienos populiariausių krypčių išlieka egzotiniai kraštai – Tailandas. Jis itin mėgstamas turistų šaltuoju metų sezonu, kuomet už lango tamsu, niūru bei šalta, toks oras ir metų laikas daugeliui kelia slogias mintis, todėl pabėgimas į egzotika alsuojantį kraštą – malonumas kūnui ir mintims. Geras oras, saulė, vaizdai, švieži vaisiai pripildyti vitaminų doze neabejotinai leidžia atstatyti jėgas ir sustiprinti kūną. Trokštantys SPA malonumų ir gydomųjų procedūrų taip pat renkasi Balį. Ši sala net gi vadinama viena dvasingiausių salų pasaulyje ir ne be reikalo. Čia gausu meditacijos stovyklų, kur galite mėgautis dvasinėmis atostogomis, sustiprinti sveikatą, pailsinti kūną ir mintis.  

Išskirtinės sveikatingumo kelionės užsienyje – vieniems jėgas padeda atstatyti pasyvus poilsis, įvairios procedūros, kitiems – išskirtinės sveikatingumo kelionės, tokios kaip savanorystė. Ieškantiems išskirtinių sveikatingumo kelionių, vienos populiariausių krypčių – Vietnamas, kur vykstama mokyti vaikus anglų kalbos, Madagaskaras, Azijos šalys – kur tvarkomi užteršti vandens telkiniai, saugomi ir prižiūrimi nykstantys gyvūnai. Filipinai – kuriuose vykstama padėti po žemės drebėjimų nuniokotiems miestams ir kaimams. Tokios kelionės ne tik praturtina žinias, tačiau ir leidžia atsipalaiduoti, gydo kūną ir mintis. 

Kelionės į TurkijąAlanija

INSULA RESORT & SPA 5*

2024.06.20 Naktų sk.: nuo 7 n.

742 €

PLAČIAU

Kelionės į TurkijąBelekas

Ethno Hotels Belek 5*

2024.06.02 Naktų sk.: nuo 3 n.

995 €

PLAČIAU

Kelionės į GraikijąKelionės į Zakintą

Best Western Zante Park 5*

2024.06.24 Naktų sk.: nuo 7 n.

829 €

PLAČIAU
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: