fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Akcijos kelionėms

Daugiau pasiūlymų

Ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos ten kur maloniai šildo saulė, ošia jūra, modernus ant jūros kranto esantis ir gerai vertinamas viešbutis už puikią ir prieinamą kainą? Paverskite šį norą realybe ir įsigykite keliones su akcija jau dabar. Akcija kelionėms taikoma tiek poilsiui užsienyje, turistų mėgstamose šalyse, tiek ir savaitės ar kelių dienų poilsiui Lietuvoje, mėgstamuose kurortuose prie jūros bei kituose miestuose ar miesteliuose. Planuojantys keliones iš anksto ar ieškodami paskutinės minutės pasiūlymų siekia sutaupyti kuo daugiau ir gauti geriausias sąlygas. Akcijos kelionėms priklauso ne tik nuo pasirinktos kelionės krypties, tačiau ir nuo metų laiko bei kelionės trukmės.

Užsisakyk kelionę pigiau

Neveltui sakoma „ruošk roges vasarą“, norintieji išsvajoto poilsio už mažesnę kainą laukia ne tik paskutinės minutės pasiūlymų, bet ir kelionėmis rūpinasi iš anksto, kur taip pat suteikiama galimybė kelionę įsigyti mažesne kaina. Daugelis keliautojų naudojasi puikiais žiemos kelionių pasiūlymais su nuolaida dar vasarą, todėl žiemai atėjus būna užtikrinti puikiomis atostogomis ir išsvajotu poilsiu. Ieškantiems pigios kelionės nereikia nuolatos tikrinti kelionių organizatorių pasiūlymų, akcijos kelionėms dažnai yra rengiamos likus pusei ar net metams laiko iki kelionės pradžios. Akcijos rengiamos žiemos, pavasario, vasaros bei rudens kelionėms, todėl jomis keliautojai raginami pasirūpinti iš anksto.

 

Kelionės su akcija privalumai:

 

Kaip surasti akcijas kelionėms?

Dažniausiai kelionių su akcija pasiūlymų verta ieškoti prasidėjus sezono pradžiai, jeigu ieškote geros kainos kelionės žiemai, pradėti ieškoti galite prasidėjus vasarai, kuomet didieji kelionių organizatoriai ir vykdo nuolaidas žiemos sezono kelionėms. Akcijas kelionėms galite sekti nuolatos arba užsiprenumeruoti specialius naujienlaiškius, kur žinia apie pigias keliones jus pasieks pirmuosius.

 

Patarimai ieškantiems akcijos kelionėms:

 

Kokią kelionių kryptį su nuolaidomis pasirinkti?

Poilsinės kelionės – vienos populiariausių turistų krypčių – poilsinės kelionės, jeigu planuojate žiemos atostogas ten kur šilta, nuolaidų joms pradėkite dairytis jau vasarą ar dar ankščiau – pavasarį. Turistų mėgstamos šalys, kurioms dažnai galite rasti puikių akcijų – Turkija bei Egiptas, šios šalys leidžia mėgautis geru oru, šiluma bei jūra tuomet, kai Lietuvoje dar vėsu. Į Turkiją geriausia keliauti balandžio – spalio mėnesiais, todėl kelione kitiems metams pradėkite rūpintis jau šiandien. Į Turkiją akcijas kelionėms galite rasti ir vasaros laikotarpiui, tačiau tuomet ten būna itin karšta ir dideli turistų srautai, todėl vasarą poilsine kelione su nuolaida galite pasimėgauti ir Lietuvoje. Kelionių pasiūlymus su akcija taip pat galite įsigyti ir kelionei į Egiptą, čia palankiausias metas vykti Lapkričio – vasario mėnesiais, todėl žiemos atostogas galite praleisti šiltai, mėgaujantis jūra bei skaniu maistu, gerais viešbučiais ir procedūromis už gerą kainą.

 

Slidinėjimo kelionės – žiemos entuziastai, mėgstantys žiemos pramogas – slidinėjimo keliones puikiomis kainomis gali atrasti jau vasarą. Turistų itin mėgstamos kryptys žiemos pramogoms– Austrija, Šveicarija bei Italija. Kelionių pasiūlymų leistis į šias šalis slidinėti ir smagiai praleisti laiką galite rasti net iki 30% pigiau.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: