fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Kelionės mokytojams

 

Mokytojų pedagogų darbas itin įtemptas ir atsakingas, todėl kelionės skirtos mokytojams leidžia bent trumpam pabėgti nuo kasdienybės rūpesčių, darbo ritmo, atsipalaiduoti ir pasimėgauti taip išsvajotu poilsiu. Švietimo srities atstovams organizuojamos tiek poilsinės tiek kvalifikacijos kėlimo ar edukacinės kelionės. Tokios kelionės gali būti individualios ar rengiamos grupėmis. Nuo įtempto darbo mokytojams siūloma pasimėgauti ir poilsinėmis kelionėmis, kurios leis pasimėgauti saule, vandens malonumais bei SPA procedūromis. Savaitgaliui ar net savaitei pabėgti siūlome tiek į mėgstamus ir populiarius Lietuvos kurortus, kur maloniai galima praleisti laiką įvairiose sanatorijose ar SPA centruose, taip pat ir poilsį praleisti svetur, išvykti į įvairias Europos šalis ar į tolimus egzotinius pasaulio kraštus ir atokias salas, kuriose galima pasimėgauti visiška ramybe, patirti neišdildomų įspūdžių bei praturtinti savo žinias ir praplėsti akiratį.

Poilsis Mokytojams

Poilsis mokytojams taip pat svarbus ir reikalingas kaip ir kitų sričių atstovams. Vertinant mokytojų ir visų švietimo sričių atstovų darbus vyriausybė pritarė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymui iš Lietuvos ateities ekonomikos DNR plane numatytų lėšų skirti po 100 eurų pedagogų poilsiui kompensuoti. Tai apima visų švietimo sričių atstovus – darželių auklėtojus, mokytojus bei aukštųjų mokyklų dėstytojus.

 

Švietimo įstaigose pagrindines pareigas eina beveik 63 tūkstančiai pedagoginių darbuotojų –mokyklinio ugdymo įstaigse, bendrojo ugdymo įstaigoje, neformaliojo vaikų švietimo mokyklose ir formalųjį švietimą papildančio ugdymo mokyklose, profesinio mokymo įstaigose, kolegijose, universitetuose ir savivaldybių švietimo pagalbos įstaigose. Tad pedagogai gali pasinaudoti šia kompensacija pažintinėms, poilsio kelionėms, poilsiui Lietuvos viešbučiuose, sanatorijose ar SPA kompleksuose. Pedagogai kviečiami vykti į poilsines ar edukacines atostogas su savo artimiausiais žmonėmis, bendradarbiais ar visu kolektyvu.

Poilsio pasiūlymai Lietuvoje

Lietuva žavi ne tik savo gamta, įspūdingais kraštovaizdžiais, pajūriu, bet ir išpuoselėtais kurortais, kuriuose gausu įvairių viešbučių, sanatorijų bei SPA ir pramogų kompleksų. Poilsį Lietuvoje galite rinktis pajūryje – Palangoje, Nidoje ar kituose pajūrio miesteliuose, kur galėsite mėgautis ramybe, jūros ošimu bei tyru, jodu pripildytu grynu oru, pasivaikščiojimais po jūros pakrantę. Pajūryje gausu ir sanatorijų, kur galėsite atgauti jėgas, mėgaujantis SPA procedūromis –masažais, vandens pramogomis, pirtimis bei kitais malonumais, kurie padės atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Malonų poilsį ir visišką atsipalaidavimą užtikrina tokie kurortai kaip Birštonas, garsėjantis savo gydyklomis, Druskininkai su vis atsinaujinančiu ir išpuoselėtu miestu bei Trakai, kur galėsite mėgautis pasivaikščiojimu istorinėmis gatvelėmis bei žavėtis didingu pilies grožiu.

 

Norintiems iš tiesų išskirtinio ir prabangus poilsio rekomenduojama vykti į Lietuvoje esančius dvarus. Tokių dvarų Lietuvoje per dešimtis ir juos itin pamėgę svečiai ne tik iš Lietuvos, bet ir viso pasaulio. Daugiausiai lankytojų sulaukia Antano Smetonos dvaro rezidencija, Bistrampolio, Burbiškio, Grafo Zubovo dvaras, Norviliškių pilis, Pakruojo, Paliesiaus ir kiti dvarai. Toks poilsis neabejotinai patiks tiek pedagogams, tiek kartu keliaujančiai draugijai. Lietuvoje veikiantys ir turistus traukiantys dvarai yra atrestauruoti, tačiau juose galima rasti vis dar išlikusių autentišku baldų, paveikslų bei kitų relikvijų, kurie sukurs malonią ir subtilią atmosferą. Dvaruose taip pat įsikūrę ir SPA procedūros, kur galėsite maloniai pasimėgauti masažais ar vandens procedūromis, o mėgstantys pramogas gali išbandyto jodinėjimą su žirgais, ekskursijas su gidu po vietines apylankes, maisto bei gėrimų degustacijas.

Poilsio pasiūlymai užsienyje

Norintiems ilgesnių poilsio atostogų ir tolimesnio pabėgimo, rekomenduojama rinktis poilsį svetur. Atostogos mokytojams užsienyje gali būti tiek poilsinės, edukacinės ar kvalifikacinės. Tokios kelionės itin rekomenduojamos muzikos, dailės ar kitų meno sričių mokytojams, kurie užsienyje turi galimybę pažinti tos šalies muzikinį ar meno švietimą, užmegzti ryšius su kitais pedagogais užsienyje, o taip pat pakelti savo kvalifikaciją. Tokios kelionės ne tik praturtina, tačiau ir leidžia pažinti kitos šalies kultūrą, pasisemti naujų įspūdžių ir tuo pačiu pailsėti, pasimėgauti pasivaikščiojimais po naujas vietas, paskanauti įvairių patiekalų.

 

Pedagogų kvalifikacijos tobulinimas

Kelionės mokytojams bei kitų švietimo sričių atstovams gali būti ne tik poilsinės, tačiau ir edukacinės, kvalifikacijos tobulinimo išvykos, aplankant įvairias vietoves, susipažįstant su istorija bei kultūra. Kvalifikacijos tobulinimo kelionės ir seminarai gali būti rengiami atsižvelgiant į pageidavimus bei norus. Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo išvykos gali būti rengiamos didžiuosiuose Lietuvos miestuose arba turistų itin mėgstamuose kurortuose – Palangoje, Druskininkuose, Birštone bei kituose miesteliuose, kuriuose ne tik praturtinsite savo žinias, tačiau ir maloniai pailsėsite, artimiau susipažinsite su miestu ir jo apylinkėmis. Seminarų temos yra akredituotos Švietimo skyrių kvalifikacijos tobulinimo centrų, o po seminaro visiems pedagogams yra skiriami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai. Leiskitės į įdomias ir išskirtines kvalifikacijos tobulinimo išvykas po įvairius dvarus, pilis, aplankykite Lietuvos kurortus, išskirtinius muziejus bei leiskitės į malonias maisto ir gėrimų degustacijas, ekskursijas su vietiniu gidu po apylinkes, mėgaukitės išskirtiniais gamtos vaizdais bei ramybe.

 

Kvalifikacijos kėlimo kelionės pedagogams

Kvalifikacijos kėlimo kelionės pedagogams tai puikus būdas ne tik aplankyti ir susipažinti su šalimi, patirti naujų įspūdžių, pailsėti, bet ir tuo pačiu pasisemti žinių. Kvalifikacijos kėlimo kelionės užsienyje pedagogams vykdomos, pagal akredituotas kvalifikacijos kėlimo programas. Kvalifikacijos kėlimo kelionės organizuojamos ir kolektyvams ir individualiems švietimo institucijų darbuotojams. Tokių edukacinių kelionių metu yra vykdomos įvairios paskaitos, organizuojami susitikimai su kitų šalių pedagogais, lankomos ugdymo ir švietimo įstaigos. Kelionės rengiamos įvairiose šalyse – Estijoje, Suomijoje, Ispanijoje, Austrijoje ir kt. Kvalifikacijos kėlimo kelionės tai puiki galimybė pakelti kvalifikaciją, įgauti naujų žinių bei praplėsti akiratį. Laisvu laiku yra organizuojamos pažintinės programos po šalį, aplankomos kultūrinės vietos ir įspūdingiausi architektūriniai objektai.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: