fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Kelionės į Tunisą

VizaNereikalinga
Skrydžio trukmė6 val.
Laiko skirtumasYra
KalbaArabų
ValiutaDinaras

Ši Šiaurės Afrikos šalis turi tiek daug gerų savybių, kad net būtų galima parašyti knygą. Idiliški Viduržemio jūros paplūdimiai keliautojams suteikia saulės spindulių kaip niekur kitur. Sacharos dykumos smėlio kopos yra nepaprastas reginys ir kraštovaizdis. Tuniso istoriją žymi daugybė civilizacijų, o daugelis nuostabių kultūrinių ir istorinių vietų yra įtrauktos į UNESCO pasaulio paveldo objektus, pavyzdžiui, Tuniso Medina, El Džemo amfiteatras ir šventasis Kairouano miestas. Tuniso atmosfera ir žmonės yra svetingi, nėra tokie įkyrūs kaip egiptiečiai, o virtuvė yra labai skani, ypač kas mėgsta jūros gėrybes. Tunisas yra puikus pasirinkimas kai nesinori nei Egipto, nei Turkijos.

Habib Bourguiba, po šalies nepriklausomybės atgavimo, 1957 metais tapo pirmuoju prezidentu. Jis valdė 30 metų, tačiau net dabar vietiniai atsiliepia apie jį geru žodžiu. Vietiniai mini, kad jis buvo labai gerbiamas savo tautiečių, daug skyrė ir nieko negailėjo savo žmonės ir nepasižymėjo korupcija. Jis pirmasis sulygino vyrų ir moterų teises. Moterys galėjo dirbti tą patį darbą, ką dirba ir vyrai, gauti atlyginimą ir be vyriškos pagalbos nueiti pasidaryti pasą ir rengtis europietiškai.

Habib Bourguiba (pirmasis prezidentas) panaikino daugpatystę – sutuoktinį gyvenimą su keletu žmonių. Tunise yra priimtas įstatymas, kad vyrai gali turėti tik vieną žmoną, tačiau tokiam kaip Egipte yra leistina turėti daugiau nei vieną žmoną.

Tunise, taip pat kiekvienas vaikinas iki 35 metų turi atitarnauti kariuomenėje į kurią yra šaukiamas. Tarnauti kariuomenėje reikia metus laiko. Vaikinas, kuris jau atitarnavo, privalo nešiotis dokumentą, patvirtinantį tarnavimą kariuomenėje, nes čia, bet kada gatvėje gali sustabdyti ir paklausti ar turi dokumentą, jei neturi gali būti tiesiog paimtas nuo gatvės. Kas nenori tarnauti yra išeitis – gali atitarnauti 21 dieną ir paskui metus laiko nuo atlyginimo mokėti 50 proc. nuo algos.

Tunise visas mokslas ir medicina yra nemokamas. Mokslas yra privalomas visiems. Pradinė mokykla 6 metai ir vidurinė mokykla 5 metai, paskui stojama į Universitetą. Tunisas yra mažiausia Afrikos valstybė, bet yra labiausiai išsivysčiusi ir turi daugiausiai išsilavinusių žmonių baigusių aukštąjį mokslą. Tunise yra padaryta taip, kad aukštasis mokslas yra prieinamas visiems. Jei šeima yra neturtinga yra suteikiamas bendrabutis ir studentai gauna talonus maistui.

Susas – šiame regione tikrai atrasite ką nuveikti. Centras pilnas veiklos, yra kur išeiti pasivaikščioti ir ką pamatyti. Tiems, kurie nori šiek tiek šurmulio, tai rekomenduojame būtent šį regioną. Puikiai tinkantis ir jaunimui, kurie nori pamatyti Tuniso naktinį gyvenimą: barus, klubus ir trankią muziką. Apsistojus šiame regione turėsite puikų susisiekimą su kitais regionais ir miesteliais, o norintiems nuvykti į Sacharos dykumą nekils problemų.

Hamametas – turistinis miestas su daugybę barų, naktinių viešbučių, paplūdimių ir viešbučių. Labai populiarus tarp turistų. Turi labai gražų jachtų klubą, atrakcionų parką, didžiąją mečetę, Kasbah tvirtovę ir dar daugiau visokių grožybių.

Skanes – monastiro priemiestis, garsėjantis savo paplūdimiais ir golfo aikštynais. Skirtas labiau ramiam poilsiui.

Monastyras – dauguma viešbučių yra prie greitkelio, senojo oro uosto ir jei norite kažkur šalia išeiti pasivaikščioti ar kažkokių pramogų, atrakcijų, tai čia praktiškai jų nėra, bet yra visuomeninis transportas, autobusai arba taksi. Monastyras yra pirmojo prezidento Habib Bourguiba gimtasis miestas ir jam yra pastatytas mauzoliejus, kurią tikrai verta aplankyti.

Port El Kantaujis – garsėja savo dideliais golfo laukais, baltais kaip Karibuose paplūdimiais ir romantiška aplinka. Norintiems ramesnio poilsio, bet tuo pačiu turėti galimybę bet kada nuvykti iki gyvenimu alsuojančio Susos centro (10km). Arabų stiliaus miestelis su gražiais baltais namais, siauromis, jaukiomis gatvelėmis ir šokančiais fontanais.

Nabelis – miestelis, kuris labai populiarus savo keramikiniais dirbiniais. Ankščiau šiame mieste buvo kupranugarių turgus. Šiuo metu turgelyje pardavinėjamų kupranugarių yra labai mažai ir tai yra labai retas dalykas.

Tunisas, dažnai laikomas tiesiog paplūdimio paskirties vieta, tačiau jis turi daugybę nuostabių turistų lankomų vietų ir ką nuveikti tiems, kurie nori pažinti Tunisą dar labiau.

El Djem Amfiteatras – jame vykdavo gladiatorių kovos ir kovos su žvėrimis. Džerba – tobulas pabėgimas į nuostabų balto smėlio paplūdimį.

Kartagina – finikiečių miestas, iš kurio dabar liko tik griuvėsiai. Miestas įtraukti į UNESCO paveldų sąrašą.

Sidi Bou Saidas – čia pasijausite tarsi Santorini. Balti namukai su mėlynais stogais, durimis ir mielomis detalėmis.

Grand Erg Oriental – Didžiulė Tuniso Sachara apima didžiąją dalį šalies vidaus, o gražiausias dykumos kampelis yra smėlio kopų laukas, žinomas kaip Grand Erg Oriental.

Bulla Regia – Tunise netrūksta romėniškų griuvėsių, tačiau šalia Tabarkos esanti Bulla Regia yra pati įdomiausia ir intriguojanti vieta šalyje.

Kairouanas – Kairuanas, kuriame gausu mečečių, medresų ir kapų, yra ketvirtas pagal svarbą miestas musulmonams.

Hamametas – šis ramus miestas Cap Bon pusiasalyje yra geriausias Tuniso saulės ir jūros kurortas, skirtas ramioms atostogoms paplūdimyje

Tuniso Medina – tuniso centro Medinos rajone verta praleisti papildomą naktį mieste. Smagu tyrinėti vingiuotas šio senamiesčio apylinkių gatves, mečetes ir paminklus.

Matmata – Šis berberų kaimas su trogloditų būstu išgarsėjo, kai vienas iš būstų (viešbutis Sidi Driss) buvo naudojamas kaip vieta filmuojant originalų filmą „Žvaigždžių karai“.

Galvojate apie kelionę į vieną iš nuostabių Tuniso paplūdimių, besidriekiančių prie Viduržemio jūros?

Čia yra rasite išvardintus geriausius Tuniso paplūdimius, todėl galite nuspręsti, kuris paplūdimys jums patinka labiausiai ir kuriuos norėsite būtinai aplankyti kelionės į Tunisą metu.

 1. Džerbos paplūdimiai – Džerba yra žavinga sala prie pietinės Tuniso pakrantės. Džerbos paplūdimiai yra vieni geriausių Tuniso paplūdimių, taip pat Viduržemio jūroje. Tiesą sakant, didžioji Džerbos turizmo dalis yra iš nesugadintų paplūdimių. Vasaros mėnesiais galite tikėtis šilto oro, stiprios saulės ir ramios jūros su šiltu vandeniu. Vandens spalva yra krištolo skaidrumo mėlyna tarsi turkio spalva. Būdami Džerboje turite aplankyti tris paplūdimius:
 • Sidi Mehrez turi geriausius mano matytus paplūdimius. Jei vykstate į Džerbą, turite bent nuvykti paplaukioti į Sidi Mehrez. Šis paplūdimys geriausiai tinka maudytis dėl ramaus sekliojo vandens.
 • Sidi Yati yra ilgas krantas su įvairiais paplūdimiais.
 • Sidi Jmours paplūdimys yra uolesnis su stovinčiu vandeniu ir mažai bangų. Nors nerekomenduočiau čia maudytis, Sidi Jmour yra būtina sustoti norint stebėti saulėlydį.
 1. Hamamet paplūdimys – vos dvi valandos kelio nuo Tuniso pietrytinėje Cap Bon dalyje, Hammamet paplūdimiai siūlo ramų poilsį. Miltelių pavidalo baltas minkštas smėlis ir krištolo skaidrumo vanduo sudaro sąlygas tobulam poilsiui. Jūra rami, bangos minimalios. Po dienos maudynių galėsite išvykti į Hamameto Mediną arba pasivaikščioti prie prieplaukos.
 2. Mahdia paplūdimys – Mahdia – šulinys – kadaise buvo senovės Kartaginos forpostas. Šiandien Mahdia yra pakrantės miestas, garsėjantis balto smėlio paplūdimiais ir skaidriu turkio spalvos vandeniu. Praleidę laiką viename geriausių Tuniso paplūdimių, galbūt norėsite apžiūrėti Mahdijos senamiestį arba Boughibas mauzoliejų Monastire – kitame pakrantės mieste, už 1 valandos kelio nuo Mahdijos.
 3. Tuniso paplūdimiai – Tunisas yra Tuniso sostinė. Nors jos paplūdimiai nėra tokie geri, kaip minėtasis aukščiau, vis dar yra keletas paplūdimių, kuriuose galite mėgautis saule ir skaidria jūra. Žemiau yra keletas geriausių Tuniso paplūdimių:
 • La Marsa yra pajūrio miestas, žinomas dėl savo kolonijinių prancūziškų namų ir karnizo. Yra daug restoranų ir parduotuvių, taip pat paplūdimys.
 • Į kalną nuo La Marsos yra Gammarthas. Gammarth yra žinomas dėl savo prabangių kurortų ir SPA. Jame taip pat yra paplūdimys, skirtas maudytis. Taip pat čia daugiausia plaukioja vietiniai gyventojai.
 • Sidi Bou Said – kalvos šlaito kaimas, esantis maždaug dešimt minučių nuo Kartaginos. Kalvos apačioje yra prieplauka ir paplūdimys, kuriame galite maudytis.
 1. Ghar el Melh paplūdimys – šioje Bizerte gubernijoje įsikūrusioje buvusioje finikiečių kolonijoje dabar rikiuojasi pajūrio nameliai, kuriuose parduodama žuvis ir maistas.

Kuskusas – pagrindinis Šiaurės Afrikos ir Tuniso virtuvės patiekalas. Patiekalas, kurį sukūrė berberai, vis dar gyvenantys pietų Tunise. Kuskusas gaminamas iš kviečių manų kruopų, kurios susukamos į itin mažus gabalėlius. Tradicinis Tuniso kuskusas paprastai patiekiamas su vištiena, žuvimi, jautiena ar ėriena, taip pat į jį paprastai įmaišoma daržovių ir paprikų.

Ojja (Šakšuka) – šis skanus pomidorų ir kiaušinių patiekalas yra populiarūs Tuniso pusryčiai. Nors jis valgomas visoje Šiaurės Afrikoje, manoma, kad jis buvo sukurtas Tunise arba Jemene. Pavadinimas kilęs iš Tuniso arabų slengo, reiškiančio „mišinys“. Pomidorų padažas gardinamas česnaku, čili pipirais, prieskoniais, ir įmušami kiaušininiai. Paprastai jis patiekiamas keptuvėje arba tagine.

Brik – iš Osmanų laikų pagamintas Brik Tunise yra plonas pyragas, apvyniotas aplink kiaušinių įdarą ir yra keptas. Šis patiekalas išliko ir kitose buvusios Osmanų imperijos dalyse bourek (Alžyre) ir burek (Balkanuose) pavidalu, nors kiaušinių versija yra labiausiai Tuniso veislė. Kiti galimi įdarai Tunise yra tunas, vištiena, ančiuviai, kaparėliai ir sūris. Tai puikūs pusryčiai, nors juos galima valgyti bet kuriuo paros metu. Tai taip pat puikus Tuniso gatvės maistas, jei keliaujate po šalį.

Merguez – galbūt buvote supažindintas su Merguez kaip prancūzų virtuve, tačiau iš tikrųjų ji yra Tuniso ir buvo atvežta į Prancūziją tuo metu, kai Tunisas buvo prancūzų okupacijos metu. Merguez yra aštri dešra, pagaminta iš avienos arba jautienos (arba abiejų mišinio).

Chorba (Šorba) – pagrindinis Tuniso Ramadano patiekalas, tačiau šią skanią sriubą galite įsigyti ir ištisus metus. Paprastai jį gamina iš ėrienos arba jautienos, tačiau kai kur yra gaminama ir su žuvimi.

Magrebio mėtų arbata – arbata Tunise gaminama ant anglies viryklės, vadinamos kenoot. Mėtos padeda išlaikyti arbatos skonį, kaip ir didelis cukraus kiekis, kurį tunisiečiai mėgsta dėti. Pati arbata gali būti žalioji arba raudonoji arbata, kuri yra tradicinė.

Delget Nour Datos – pirmą kartą Alžyre užaugintos Delget Nour yra laikomos datulių karaliene. Nors jei negalite atvykti į šalį, šių skanių kąsnelių rasite visame pasaulyje, nes jie eksportuojami iš Alžyro ir Tuniso (taip pat auginami Jungtinėse Valstijose).

Tuniso pyragaičiai – Tuniso pyragaičiai buvo paveikti jėgų, kurios valdė Tunisą šimtmečius. Rasite baklavos veislių iš Osmanų imperijos. Būtinai paragaukite Tuniso migdolų baklavos. Taip pat rasite pyragaičių su prancūzų įtaka. Būtinai išbandykite bambalouni, yoyos, kaak warka ir zgougou. Tuniso virtuvė yra palaiminta daugybe nuostabių pyragaičių!

Tuniso alyvuogės – kaip ir visas Viduržemio jūros regionas, Tunisas garsėja vietoje auginamomis alyvuogėmis. Jų rasite įvairiuose Tuniso patiekaluose, spaudžiamuose į sodrų alyvuogių aliejų, o jų medžius pavers gražiomis medinėmis dovanomis ir suvenyrais.

Harisa – Šiaurės Afrikos prieskonių mišinys, būtinas gaminant Tuniso maistą. Galite jį rasti kaip paruoštą prieskonių mišinį, galite pasigaminti patys arba galite naudoti kaip Harissa pastą. Pagaminta iš raudonųjų čili, tad būkite atsargūs jei nemėgstate aštraus maisto.

Tunisas garsėja savo datulėmis ir jų oazėmis. Čia jų tiek daug, kad negalima nepastebėti. Labai daug datulių yra eksportuojama į kitas šalis. Datulinės palmės yra moteriškosios ir vyriškosios. Moteriškų kamienas yra lieknesnis ir aukštesnis, o vyriškų kamienas storesnis ir skiriasi jų žiedynas. Pietuose vyriškų palmių yra mažiau, o kad derlius būtų tikrai geras, kiekvieną pavasarį žmonės, kurie prižiūri oazes lipa į datulines palmes, nuskina vyriškos palmės žiedyną ir tada lipa į moterišką datulinę palmę, kad i vidų įdėti kažkokią dalį vyriško žiedyno. Taip daroma, kad apsidulkintų ir kad išgautų geresnį derlių. Kaip datulės yra nurenkamos? Kadangi ten nėra jokių mechanizmų ar mašinų, kurios galėtų padėti, tunisiečiai patys lipa į datulinę palmę. Keli vyrai (gali būti ir 5) paeiliui sulipa į datulinę palmę, nukerta, nupjauna šaką ir leidžia žemyn perduodami iš rankų į rankas.

Datulių derlius būna rugpjūčio –  rugsėjo mėnesį. Visos datulių oazes yra valstybinės. Oazių prižiūrėjimui yra samdomi darbuotojai, valstybė skiria gyvenamą vietą ir maistą, o darbuotojas dar gali pasilikti 20 proc. datulių nuo surinkto derliaus. Oazės auga trimis aukštais, kad sutaupyti vandenį ir tuo pačiu išnaudoti viską kas galima. Pirmas sluoksnis – daržovės, įvairios žolelės; Antras sluoksnis – apelsinmedžiai, citrinmedžiai,  visokie vaismedžiai. O trečias sluoksnis jau datulinės palmės.

Tunisas yra musulmoniška šalis ir kaip jau dauguma tikriausiai žinote, kad tokiose šalyse paprastai alkoholis yra nepardavinėjimas. Jei visgi norite parvežti kažką skanaus iš alkoholinių gėrimų ar tiesiog patiems nusipirkti, tai alkoholis yra pardavinėjamas tik valstybinėse parduotuvėse ar viešbučiuose. Alkoholinių gėrimų taip pat rasite baruose ir naktiniuose klubuose. Magasin General – oficiali alkoholio parduotuvė.

Daugumos dažnas klausimas ką galima parvežti lauktuvių iš Tuniso. Pagrindiniai ir labai populiarūs pirkiniai: garsusis purvo, molio šampūnas; kūno aliejus su laimu; alyvuogių aliejus, alus ( turi tik vieną rūšį Seltia); datulės; likeris „Tibarin“, įvairūs aksesuarai.

Tuniso valiuta yra dinarai. 3 dinarai = 1 €. Tunisas kaip šalis yra ganėtinai pigi ir drąsiai galime sakyti, kad net pigesnė nei Lietuvoje. Vieno patiekalo vakarienė dviems, gerame restorane apie 20 €. Kokteilis su pačiu gražiausiu vaizdu – 2 €. Importinis alus – 1 €, butelis vyno – 5 €, taxi valandai – 4 €.

Vyksta tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus, kurie trunka apie 3,5 valandos, lygiai taip pat kaip skrendant ir į Turkiją.

Tunise vyrauja Viduržemio jūros klimatas didžiojoje šalies dalyje, išskyrus pietus, kur klimatas yra sausesnis ir karštesnis. Žiemos Tunise yra gana švelnios ir drėgnos, o temperatūra yra nuo 8 iki 15 laipsnių šilumos. Vasaros karštos ir sausos, temperatūra nuo 21 iki 35 laipsnių šilums, Tozeur regione net viršija 40 laipsnių šilumos. Kada geriausias laikas atostogauti Tunise? Šalies paplūdimiams ir šiltai jūrai labiau tinka birželis – spalis. Kita vertus, jei bijote minios, venkite liepos ir rugpjūčio mėnesio, kurie dažnai būna perpildyti turistų.

Turistiniuose miesteliuose yra ganėtinai saugu, tačiau vis tiek nerekomenduojame vaikščioti vieniems tamsiomis gatvėmis. Kaip ir visur yra rekomenduojama visus vertingus daiktus, pinigus ir dokumentus palikti viešbučio seife. Viešose vietose saugokite savo rankines ir telefonus, nes būna atvejų, kad bent šiek tiek nusisukus pavagia arba važiuojant su motociklu pagriebia jums iš rankų.

Vykstant į Tunisą reikia su savimi turėti pasą, rekomenduojame, kad jis galiotų bent 3 mėnesius nuo išskridimo datos. Viza vykstant į Tunisą Lietuvos piliečiams nereikalinga, nebent liksite ilgiau nei 90 dienų. Privalomų skiepų atvykstant į Tunisą nėra.

Renkantis kelionę į Tunisą rekomenduojame turėti sveikatos draudimą. Kelionės draudimas rekomenduojamas, jei numatomi jungiamieji skrydžiai.

Keliauti po Tunisą patogu, patogu ir palyginti ekonomiška. Viešasis transportas Tunise yra gerai organizuotas, dažnas ir pigus, yra ir kitų kelionių galimybių, pavyzdžiui, vidaus skrydžiai, automobilių nuoma ir taksi. Tuniso transportas:

 • Traukiniai Tunise važiuoja reguliariai nuo 5 iki vidurnakčio ir yra greiti, pigūs ir patogūs. Didžiausias trūkumas yra tai, kad jie gali būti labai perpildyti. Ypač vasaros mėnesiais verta užsisakyti iš anksto (užsakyti galite tik per 3 dienas nuo išvykimo).
 • Geltoni autobusai kursuoja visoje sostinėje, tačiau jie yra labiau populiarūs tarp vietinių nei turistų. Viena iš to priežasčių yra ta, kad daugelyje autobusų informacija (paskirties vieta, išvykimo vieta ir maršruto numeris) rodoma tik arabų kalba. Informacija apie populiaresnius turistinius maršrutus pateikiama anglų kalba.
 • Tramvajų tinklas Tunise vadinamas „metro leger“. Yra 6 pagrindiniai maršrutai , kuriuos lengva naršyti, jei aiškiai žinote, kiek sustojimų turite keliauti prieš įlipdami.
 • Automobilių nuoma. Tunise yra platus aukštos kokybės kelių tinklas, jungiantis visus pagrindinius miestus ir miestus. Važiuoti po šalį yra malonu, o kelionės po Tunisą yra populiarus pasirinkimas.
 • Taksi Tunise yra labai pigūs pagal Europos ir Amerikos standartus. Visuose juose yra skaitikliai, o kelionėms nuo 21 iki 6 val. taikomas 50 % priedas. Taip pat taikomas papildomas mokestis už kiekvieną bagažo vienetą, nors vairuotojai dažnai jo neprideda.
 • Galima skraidyti vietiniais skrydžiais tarp daugelio vietų Tunise, įskaitant Tuniso-Kartaginos tarptautinį oro uostą . Vietos oro linijų bendrovė yra Tunisair , o jų vidaus ir regioniniai maršrutai apima Tunisą į Džerbą, Sfaksą, Gafsą, Tabarką, Monastirą, Tripolį ir Maltą.

 • Rosa Beach Thalasso&SPA 4*viešbutis yra įsikūręs Monastiro paplūdimyje, Skanes regione ir kviečia visus keliautojus atsipalaiduoti ir tuo pačiu pamatyti Tuniso kerintį grožį. Maždaug už 7 km rasite miesto centrą su daugybe restoranų ir parduotuvių. Monastiro oro uostas yra maždaug už 10 km.
 • Jaz Tour Khalef Thalasso & Spa 5* šeimoms pritaikytas viešbutis, kuriame yra gausu pramogų tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Modernus, prabangiai jaukus stilius puošia visą viešbutį. Maisto pasirinkimas didžiulis, net vaikai turi savo meniu.
 • Sousse Pearl Marriott Resort & Spa 5*viešbutis yra labai patogioje vietoje, pačiame mieste. labai stilingas ir dar turi savo teritoriją. Viešbutį nuo paplūdimio skiria gatvė. Iki paplūdimio vos 100 metrų ir yra požeminė perėja iki paplūdimio.
 • Barcelo Concorde Green Park Palace 5*įsikūręs unikalioje vietoje prie jūros ir viduryje vešlaus 5 hektarų sodo, kuriame aplink didelį baseiną didingai auga palmės. Netoli smulkaus smėlio paplūdimio ir kelios minutės nuo Port El Kantaoui prieplaukos esantis viešbutis stebina savo architektūros žavesiu, kuriame rytietiška prabanga derinama su Viduržemio jūros detalėmis.
 • Iberostar Selection Diar El Andalous 5* – įsikūręs Port El Kantaoui jūros pakrantėje yra ir specialių paslaugų šeimoms su vaikais, pavyzdžiui, „Star Camp“, vaikų žaidimų aikštelė, pritaikytas baseinas, dirbtuvės, pramogos ir žaidimai. Be paslaugų vaikams, viešbutyje yra „Star Prestige“ paslauga, kurią sudaro VIP zona tik suaugusiems su poilsio terasa ir balietiškomis lovomis, taip pat išskirtinės paslaugos, tokios kaip lankstus išsiregistravimas, atviras baras arba sūkurinė vonia jūsų kambaryje.

Daugiau viešbučių: https://bit.ly/3PGuW6t

Kelionės į Turkiją

UTOPIA WORLD HOTEL 5*

2024.09.16 Naktys: nuo 7 n.

827 €

PLAČIAU

Kelionės į Turkiją

SAPHIR HOTEL 5*

2024.09.16 Naktys: nuo 7 naktys

713 €

PLAČIAU

Kelionės į Turkiją

MANDARIN RESORT HOTEL 5*

2024.09.06 Naktys: nuo 7n.

764 €

PLAČIAU

Geriausi viešbučių pasiūlymai - Kelionės į Tunisą

Kelionės į Tunisą

Steigenberger Marhaba Thalasso Hammamet 5*

Kelionės į Tunisą

Iberostar Selection Diar El Andalous 5*

Kelionės į Tunisą

Barcelo Concorde Green Park Palace 5*

Kelionės į Tunisą

Sousse Pearl Marriott Resort & Spa 5*

Kelionės į Tunisą

Jaz Tour Khalef Thalasso & Spa 5*

Kelionės į Tunisą

Rosa Beach 4*

Kelionės į Tunisą

Iberostar Selection Kuriat Palace 5*

Kelionės į Tunisą

One Resort Aqua Park & Spa 4*

Kelionės į Tunisą

The Mirage Resort & SPA 5*Karšti pasiūlymai

Kelionės į Turkiją

UTOPIA WORLD HOTEL 5*

2024.09.16

827 €

PLAČIAU

Kelionės į Turkiją

SAPHIR HOTEL 5*

2024.09.16

713 €

PLAČIAU

Kelionės į Turkiją

MANDARIN RESORT HOTEL 5*

2024.09.06

764 €

PLAČIAU
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


  Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

  Maitinimo tipas*: