fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Geriausi pasiūlymai - Kelionės į Maldyvus

Kelionės į Maldyvus

Adaaran Club Rannalhi 4*

2024.03.21 Naktų sk.: nuo 12n.

3685 €

PLAČIAU

RODYTI DAUGIAU

Kelionės į Maldyvus

VizaReikalinga
Skrydžio trukmė12 val.
Laiko skirtumasYra
KalbaMaldyvų
ValiutaRufija

Poilsinės kelionės į Maldyvus – atostogų kryptis, apie kurią svajoja daugelis. Visad puikūs orai, daug saulės šilumos ir balto smėlio paplūdimiai – tai rojaus kampelis žemėje, kur norisi pasinerti į „viskas įskaičiuota“ malonumus. Domina poilsis Maldyvuose? Tuomet skaityk toliau ir sužinok viską apie šią šalį. O tuomet, kai išgirsi žodį Maldyvai – atostogos atsiras tavo svajonėse.

Maldyvai arba Maldyvų respublika, yra salų valstybė Indijos vandenyne. Jos sostinė – Malė. Valstybės pavadinimas sanskrito kalba reiškia „tūkstantis salų“. Tiesa, Maldyvų respubliką sudaro 1109 koralinės salos, o iš jų tik 200 apgyvendintos. Salos skirstomos į 4 tipus: turistinės salos, apgyvendintos vietinių, apgyvendintos vietinių, bet pritaikytos ir turistams bei negyvenamos salos. Bendrosiose salose apgyvendintose vietinių arba apgyvendintose vietinių, bet pritaikytose ir turistams galioja griežti musulmoniški papročiai, kurių būtina laikytis nenorint užsitraukti nemalonumų ar net baudžiamąją atsakomybę.

Rozetės – Didžiosios Britanijos tipo. Viešbučiai Maldyvuose gali pasiūlyti adapterius, tačiau verta turėti ir nuosavus.

Saulė itin kaitri, todėl apsauginis kremas būtinas visada, kai einate į lauką. Jei planuojate nardyti – rekomenduojama dėvėti ploną palaidinę bei naudoti vandeniui atsparų SPF, kadangi yra aukšta odos nudegimo rizika.

Keliaudami turėkite dolerių – jie dažniausiai lengviau iškeičiami.

Keliaudami į kitas salas galite tikėtis vadinamojo įėjimo mokesčio, kuris gali siekti nuo 10 iki 150 dolerių asmeniui. Už šį mokestį dažniausiai sulauksite gėrimo arba vaišių.

Savaitgalio dienos Maldyvuose yra penktadienis ir šeštadienis. Tai svarbu, jei atvyksite tą dieną į oro uostą, kadangi šiomis dienomis neveikia greitojo plukdymo kateriai. Tokiu atveju reiktų susiderinti, kad viešbutis organizuotų atvežimą iki jo, kitu atveju gali tekti nakvoti Malėje arba sumokėti keletą šimtų, kad iki viešbučio jus nugabentų privatus kateris.

Svarbu žinoti, kad Maldyvai yra musulmoniškas kraštas, tad lankantis bendrosiose salose, kur gyvena ir vietiniai, būtina laikytis vietinių papročių. Kad tavo atvykimas būtų malonus laikykis šių taisyklių:

 • Neįsivežk į salą alkoholio, net ir pirkto duty-free. Jo galėsi įsigyti turistams skirtuose baruose ir restoranuose.
 • Neturėk su savimi ne musulmonų religijos simbolių: biblijų, rožančių, papuošalų su kryželiais.
 • Neįsivežk kiaulienos gaminių.
 • Visos įsivežamos cigaretės ir rūkomasis tabakas turi būti paženklintos apie rūkymo žalą perspėjančiais ženklais.
 • Moterys lankydamosios bendrosiose salose turėtų dėvėti alkūnes ir kelius dengiančius rūbus, taip pat verta turėti didelę skraistę, kuria, prireikus, būtų apgaubiami ir plaukai (pavyzdžiui, jei lankysitės šventyklose).
 • Būdami bendrosiose salose nerodykite intymių gestų – nėra tinkama net bučinys į skruostą.
 • Lankydamiesi paplūdimiuose privalote dėvėti tinkamą maudymosi aprangą. Įstatymai draudžia moterims degintis be viršutinės maudymosi kostiumėlio dalies – už šį pažeidimą gresia didelė piniginė bauda ir net kalėjimas. Bendrosiose salose nepriimta, kad moteris dėvėtų bikini, būtina labiau pridengianti apranga. Dviejų dalių maudymosi kostiumėlis tinkamas tik turistinėse salose.

Maldyvuose kiekviena sala yra atskiras kurortas, tad jų visų šiame straipsnyje neaptarsime. Tačiau pateiksime gaires, kaip rinktis salą pagal atolus (atolas – koralų sala, dažnai žiedo formos). Iš esmės, kelionė į Maldyvus skirta tiems, kurie nori pailsėti ir pasimėgauti pliažu, šiluma bei vandens pramogomis.

Šiaurės Malės atolas – priklauso sostinei. Čia įsikūręs pagrindinis salyno oro uostas ir didžioji kurortų dalis. Sostinė Malė tankiai apgyvendinta. Čia rasite prabangių viešbučių ir visą Maldyvų kultūrą: muziejus, mečetes, kelis monumentus. Iš Malės lengva pasiekti kitas salas, kadangi vandens transporto pasirinkimas gausus.

Pietų Malės atolas yra mažiau apgyvendintas ir kiek ramesnis. Šioje salyno dalyje yra geriausios nardymo vietos su povandeniniais urvais, paskendusiais laivais bei nuostabūs koraliniai rifai. Tad povandeninio pasaulio mėgėjai čia jausis kaip rojuje.

Pietų Ari atolas pasižymi itin prabangiais, tačiau gamtą tausojančiais kurortais. Be to nuo gegužės iki rugsėjo jo vandenys knibžda banginių, tad yra galimybė pasigrožėti jais. Pagrindinė sala – Mahibadhoo, joje nuolat gyvena apie 2000 asmenų. Čia taip pat yra oro uostas.

Šiaurės Ari atolas yra mažiausiai išvystytas, tačiau čia turistai mėgsta nardymo pramogos. Šiame atole yra Rasdhoo sala, kurioje yra budistų palikimas bei giliavandenių medicinos centras. Čia taip pat turėsite galimybę išvysti kūjagalvius ryklius.

Pagrindinė pramoga Maldyvuose – mėgavimasis gamtos teikiamais malonumais. Sostinė Malė sužavės ryškiai nudažytais namais, žmonių pilnais turgumis, dailiomis arbatinėmis, kuriose skani ne tik arbata, bet ir užkandžiai. Jei domiesi kultūra, aplankyk šias žymiausias vietas ir kelionė į Maldyvus įsimins ne tik dėl nuostabios gamtos, bet ir dėl kelių architektūrinių ir istorinių aspektų:

Nacionalinis muziejus – tai gan negražus statinys, kurį Maldyvams padovanojo kinai, tačiau jame sukaupti istoriniai artefaktai apie salą.

Senoji Penktadienio mečetė – ji pabaigta statyti 1656 metais. Išskirtinė išvaizda traukia turistus. Tiesa, norėdami patekti į vidų ir būdami ne musulmonai, turėsite gauti leidimą iš oficialaus atstovo. Būtina konservatyvi apranga – tai reiškia kelius ir alkūnes dengiantys rūbai, moterų galvas turėtų dengti skraistės, avalynę rinkitės neapnuoginančią kojų pirštų.

Žuvų turgus leis pamatyti visą tuno kelią nuo tinklo iki lėkštės. Tai tikra Malės širdis iš kurios jūros gėrybės pasklinda po visą salyną.

Villingili sala nutolusi per 1 kilometrą į vakarus nuo Malės leis pajusti Karibų dvasią. Tai sala į kurią vietiniai atvyksta atsipalaiduoti ir išgerti nealkoholinių gėrimų.

Hulhumale – sala, kuri yra aukščiausiai Maldyvuose, net 2 metrai virš jūros lygio. Šios salos centre yra didžiulė mečetė, kurią galima matyti visur iš Šiaurės Malės atolo.

Kinijos-Maldyvų draugystės tiltas – tai išskirtinis statinys, kuris jungia Malę ir oro uosto salą Hulhule. 2,1 kilometro ilgio tiltas turi dvi juostas automobiliams, o jo statybos užtruko daugiau nei 8 metus.

Hukuru Miskiiy – mečetė pastatyta 1658 metais, joje galima pasigrožėti vietinio medžio drožiniais.

Sultono parkas yra žaliausia zona Malės centre. Jis leis paganyti akis po žalumą, kai akys pavargs nuo jūros ir smėlio.

Cunamio monumentas pastatytas 2004-ųjų metų aukoms pagerbti ir yra vienas modernaus meno Malėje pavyzdys.

 

Pramogos Maldyvuose

Kelionė į Maldyvus neįsivaizduojama be vandens pramogų, tad jas išbandyti būtina.

Banglenčių sportą galės išmėginti ir naujokai ir patyrę banglentininkai. Pasidomėk viešbutyje, kur šiuo metu geriausios bangos ir banglenčių nuomos punktas.

Nardymas su akvalangu leis grožėtis išskirtiniu povandeniniu pasauliu, kadangi vanduo čia itin skaidrus. Po vandeniu išvysi koralinius rifus ir čia gyvenančias žuvis, o jei pasiseks – ir ryklių migraciją. Net jei niekada nebandei nardyti – salose apstu mokymo centrų naujokams.

Paviršinis nardymas arba snorkelingas dar viena pramoga tiems, kurie nori grožėtis povandeniniu pasauliu, tačiau bijo gilių vandenų. Sekliuose vandenyse galėsi grožėtis koraliniais rifais bei spalvingomis žuvimis. Tik atmink, liesti ar laužyti koralus yra griežtai draudžiama.

Kai vanduo ramus – į vandenį pasileidžia vandenlenčių (sup) gerbėjai. Skaidrus vanduo taip pat leidžia stebėti povandeninės gyvūnijos pasauliu bei grožėtis saulėlydžiu ar saulėtekiu.

Užsisakyk specialią ekskursiją ir vyk stebėti delfinų. Jie dažniausiai pasirodo prieš saulėlydį. Tai nepamirštamas vaizdas!

Jei gali sau leisti daugiau – užsisakyk sraigtasparnį ir apžiūrėk Maldyvus iš dangaus. Salyno panorama tikrai paliks įspūdį.

Mėgaukis maistu (organizuojamos degustacinės ekskursijos), užsisakyk SPA procedūras ar masažą – tai puikiausias būdas atsipalaiduoti, o kelionė į Maldyvus paliks tik geriausius prisiminimus.

Kelionė į Maldyvus įsimins dar labiau, jei atvyksi festivalių ir švenčių metu. Tiesa, Ramadano metu, kurio data yra kintama, gali neveikti kai kurie objektai bendrosiose salose, tačiau turistinėse gyvenimas ir toliau verda. Ramadaną vainikuoja Kuda Eid ir jo metu vyksta didelės pamaldos bei aukojama vargingiesiems.

Pranašo Mohamedo gimtadienis (kilnojama data, rugsėjo-spalio mėnesiais) – šios šventės metu kepami specialūs skanėstai.

Visi viešbučiai Maldyvuose yra prabangūs arba labai prabangūs, tad pasirinkti iš ko tikrai bus. Kelionė į Maldyvus išpildys tavo svajonę ir išsinuomoti nendrinį namelį su vaizdu į vandenyną. Viešbučių kainų lygis priklauso nuo to, kaip toli jis yra nutolęs nuo Malės. Kuo viešbutis toliau – tuo jis brangesnis ir prabangesnis.

Keliaujant su vaikais – svarbiausia saugumas. Todėl populiariausi Maldyvų viešbučiai keliaujant su vaikais yra salose, o ne apsupti vandens.

Jei ieškote poilsio su vaikų vandens zona, animatoriais, žaidimų kambariu, vaikams tinkamu maistu – teiraukitės šių viešbučių ar panašių į juos:

 • Centara Grand Island Resort & Spa Maldives (Machchafushi sala);
 • Dusit Thani Maldives (Mudhdhoo sala);
 • Kanuhura – Maldives (Kanuhura sala);
 • Bandos Maldives (Bandos sala);
 • Turistai taip pat labai mėgsta Kurumba salą.

Nevartokite alkoholio viešose vietose. Jį gerti galima tik turistinėse zonose kavinėse ir restoranuose.

Net jei viešbutis „viskas įskaičiuota“ – daug kur už alkoholį teks mokėti papildomai. Viskas dėl musulmoniškų papročių.

Pietūs vienam asmeniui gali atsieiti vidutiniškai 16-18 eurų.

Kuo toliau sala yra nuo Malės, tuo viskas brangiau. Taip yra todėl, kad didėja produktų pervežimas.

Norint atvykti į Maldyvus yra būtina turėti pasą (asmens tapatybės kortelė netinka), kuris galiotų dar šešis mėnesius po grįžimo datos. Taip pat jums reikės vizos. Ji išduodama turint tinkamo galiojimo pasą, galiojantį grįžimo aviabilietą, kuriame nurodyta grįžimo data, patvirtintą viešbučio registraciją bei įrodymą, kad turite 50-100 dolerių kiekvienai saloje praleidžiamai dienai. Viza išduodama ne ilgesniam nei 30 dienų laikotarpiui. Jei kartu vyksta ir kūdikis – jis taip pat turi turėti galiojantį pasą, gimimo liudijimas netinka.

Vykstant į Maldyvus nėra privalomų skiepų, tačiau rekomenduojama pasiskiepyti nuo hepatito A ir B, vidurių šiltinės, poliomielito.

Maldyvuose negalioja Europos sveikatos draudimo kortelė, todėl rekomenduojame turėti sveikatos draudimą ir papildomų rizikų draudimą.

Rekomenduojama gerti tik pirktinį vandenį, nes vanduo iš čiaupo yra perfiltruotas.

Maldyvuose naudojama valiuta – rufija. 1 euras atitinka apie 17 Maldyvų rufijų. Tačiau turistų pamėgtos vietos dažnai priima ir eurus, dolerius arba svarus. Taip pat yra svarbu žinoti, kad ne visose vietose pavyks atsiskaityti kortele, o kai kur gali būti taikoma minimali mokėjimo suma arba papildomas mokestis.

Kelios vidutinės kainos turistams skirtose salose:

Pica 6,1-7,9 Eur

Cezario salotos 4,5 Eur

Sultys 1,6-2,6 Eur

Ledai 0,53-1,84 Eur

Kava 1,3-2,1 Eur

Tad su savimi turėk ir grynųjų, ir pinigų kortelėje. Atmink, prekės kaina gali būti ir mažesnė, jei perki turguje, kadangi čia būtina derėtis.

Nuo gegužės iki lapkričio mėnesio Maldyvuose yra vadinamas musoninis sezonas, kai vyrauja drėgmė ir yra didesnė lietaus, vėjų ir audrų tikimybė, tad palankiausias metas rinktis kelionę į Maldyvus yra nuo sausio iki balandžio mėnesio. Tuo laiku vyrauja sausi orai. Puiki proga iškeisti lietuvišką žiemos ir ankstyvo pavasario darganą į Indijos vandenyno salyno šilumą! Atostogos Maldyvuose tikri pripildys tave džiugiomis emocijomis.

Maldyvai priklauso atogrąžų juostai, tad čia visus metus jus lepins šiluma.

Vidutinė oro ir vandens temperatūra Maldyvuose:

Mėnuo Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
Oro temperatūra 27 28 29 29 28 28 28 28 27 27 27 27
Vandens temperatūra 28 28 29 30 30 29 29 29 29 28 29 20

 

Skrydžio trukmė Maldyvai – Vilnius ir atvirkščiai gali trukti nuo 12 iki 19 valandų. Šiuo metu tiesioginių skrydžių nėra, persėdimas įprastai vyksta Maskvoje arba Stambule. Skrydžiai vykdomi patogiais lėktuvais, tad kelionė, nors ir ilga, bus komfortabili. Dėl gan ilgo kelionės laiko rekomenduojama Maldyvuose praleisti bent 7-10 dienų.

Papildomas kelionės draudimas vykstant į Maldyvus yra rekomenduojamas. Jis leis jaustis saugiau, jei oro linijos prarastų tavo bagažą, dėl tam tikrų situacijų būtų atšauktas skrydis, nutiktų nelaimingas atsitikimas arba padarytum žalą trečiajam asmeniui. Medicininių išlaidų draudimas taip pat yra rekomenduojamas – nutikus nenumatytiems įvykiams galėsi jaustis saugiai, kad tavo sveikata bus tinkamai pasirūpinta.

Maldyvai yra vienas saugiausių kampelių pasaulyje. Žinoma čia, kaip ir visur reikia saugotis kišenvagių. Brangius asmeninius daiktus (dokumentus, dideles sumas pinigų, papuošalus) verta palikti viešbučio seife.

Maldyvų virtuvė dažnai vadinama Dhivehi virtuve. Jos pagrindiniai ingredientai yra kokosai, žuvis ir angliavandenių turintys ingredientai (pavyzdžiui ryžiai, batatai, kasava, duonmedžio vaisius). Jei mėgsti žuvį – kelionė į Maldyvus leis pasinerti į išskirtinę skonių jūrą: įvairiausių rūšių tunai ir kitos žuvys nuguls į tavo lėkštę.

Maldyvų virtuvę formavo daugybė kaimyninių šalių, tad ji pilna išskirtinių skonių iš Indijos ir Šri Lankos. Gardus maistas pasižymi vidutiniu aštrumu, o senoviniai ruošimo būdai yra perduodami iš kartos į kartą.

Kiekvienoje Maldyvų saloje auga kokosai ir jie yra esminė virtuvės dalis. Palmė netgi yra laikoma nacionaliniu Maldyvų medžiu. Kokosas naudojamas tiek saldiems, tiek ir pikantiškiems patiekalams. Naudojamos jo drožlės, gaminamas pienas.

Žuvų karalius tunas čia tiekiamas šviežias, keptas, virtas, džiovintas, rūkytas ar gruzdintas. Būtinai paragaukite bajiya – tai pyragėliai su tuno įdaru, panašūs į indiškas samosas. Pusryčiams galite užsisakyti mas huni – tai džiovinto tuno patiekalas su kokosais, svogūnais ir aitriosiomis paprikomis.

Vieni populiariausių patiekalų Maldyvuose – kariai. Juos rasite tiek su žuvimi, tiek ir su vištiena. Populiariausias karis – Mas Riha, kuris gaminamas iš tuno, kokosų, paprikų, daugybės aitriųjų paprikų. Jei nori paragauti vištienos kario – rinkis Kukulhu Riha, kuris nustebins pikantišku skoniu. Vegetarai gali rinktis karį su baklažanais (bashi), moliūgas (barabo), taip pat ras ir egzotiškų karių su bananais ir kokosų pienu. Šie patiekalai dažniausiai tiekiami su ryžiais arba chapati (plona duonelė).

Žymiausios salotos – Mas huni su tunais ir kokosais. Tai pikantiško skonio patiekalas tiekiamas su plona chapati duonele. Jį vietiniai mėgsta valgyti pusryčiams.

Nori paskanauti vietinių desertų? Išbandyk Handulu Bondibai. Tai ryžių desertas, kuris nuo senų laikų ruošiamas specialiomis progomis – pavyzdžiai, kai gimsta vaikas. Dhonkeyo Kajuru – gruzdintas bananų pyragas pagardintas rožių vandeniu arba vanile. Vietinių gaminamas gėrimas Raa – fermentuotas gėrimas iš palmių sakų. Tai dažnai yra vienintelis alkoholiui artimas gėrimas, kurio kada nors pabando vietiniai gyventojai.

Keliaudamas po sostinę būtinai išbandyk gatvės maisto. Populiarūs aitrūs žuvies maltinukai, vadinami Kulhi borkibaa, taip pat gulha – tešlos kamuoliukai su rūkyta žuvimi. O jei dievini aštuonkojus – paragauk Miruhuleeboava. Maldyvų salos nustebins patiekalų ir skonių gausa, tad prisiminimus apie puikų maistą nešiosiesi atmintyje ilgai.

Apsipirkimas Maldyvuose neturėtų būti pagrindinis tavo atostogų tikslas, tačiau lauktuvėms rasi tikrai išskirtinių suvenyrų.

Pirmiausia – fermentuoto gėrimo Raa bei džiovinto tuno drožlių, kurias namie galėsi užbarstyti ant salotų. Taip pat gali įsigyti įvairiausių žuvų konservų bei vakuumuotos žuvies.

Kokoso lukšto dirbinių įvairovė tave nustebins – tai ir dubenėliai, įvairūs įrankiai, papuošalai, kaukės.

Kokoso pagrindu gaminama kosmetika – žinomas prekės ženklas yra Kaashi Theyo ir Frella and Faan.

Sarongas bus maloniu atsiminimu sau bei puiki dovana grįžus namo. Papuošti tautiniais raštais ar tiesiog gražiais atostogų vaizdais. Itin tradicinis sarongas vadinamas Feyli ir yra papuoštas juodomis ir baltomis juostomis.

Augaliniai kilimėliai Thundu Kunaa – juos galite naudoti pagal paskirtį kaip patiesalus arba įsirėminti.

Magnetukai ir atvirutės su pasakiškais vaizdais taip pat populiarus pasirinkimas.

Svarbu: nesivežkite kriauklių ar koralų iš pliažo, nes tai yra griežtai draudžiama. Jei kriauklių ar koralų dirbinius pirksite – būtinai išsaugokite pirkimo kvito, nes jo gali prireikti oro uoste. Taip pat venkite įsigyti papuošalus iš ryklio dantų, juodų ir raudonų koralų, vėžlio kiauto ar perlų kriauklių – jie gali būti konfiskuoti.

Pirkdami prekes turguose – būtinai derėkitės. Prekės oro uoste gali būti tokios pat kaip suvenyrų parduotuvėse, tik kelis kartus brangesnės, tad lauktuvėmis ir suvenyrais pasirūpinkite iš anksto.

Dauguma parduotuvių visiškai neveikia penktadienį. Parduotuvės taip pat trumpam uždaromos maldos metu.

Majeedhee Magu – pagrindinė apsipirkimų gatvė, kurioje rasite rūbų, kosmetikos, elektronikos prekių. Čia įsikūrę tiek vietiniai prekiautojai, tiek ir tarptautiniai prekių ženklai.

Male Local Market – vietinis turgus, kuriame gausu egzotinių vaisių.

Chaandhanee Magu, kartas vadinama Singapūro turgumi. Čia rasite daug rankų darbo suvenyrų bei prekių iš Singapūro.

Maldyvuose dar nėra įsigalėjusi arbatpinigių kultūra, tad iš jūsų jų nebus tikimasi.

Salose nėra reguliarių maršrutų – atvykę į savo salą galėsite rinktis keliones kateriais, hidroplanais, motorinėmis valtimis arba sraigtasparniais. Pas viešbutis dažnai siūlo keletą keliavimo būdų. Be to atvykus į viešbutį yra protinga susipažinti su kaimynais – keliavimas didesnėmis grupėmis yra pigesnis, tad vieną ar kelias dienas verta keliauti su grupe. Galėsite rinktis skirtingų laivų tipus:

Speedboat – skirta iki 8 asmenų;

Dinghy boat – iki 12 asmenų;

Dhoni – iki 20 asmenų.

Būtinai pasirūpinkite ir kelione į oro uostą, kai keliausite namo, kadangi privatus kateris gali atsieiti kelis šimtus dolerių.

Atsargiai keliaukite penktadieniais ir šeštadieniais, išsiaiškinkite ar jus atvežusi transporto priemonė atvyks pasiimti vėliau. Jei atvykote su grupe ir sutarėte, kad jūsų atvyks paimti – į transporto priemonę turi įsėsti toks kiekis žmonių, koks ir atvyko, nebent sutarėte kitaip.

Kelionė į Maldyvus bus dar malonesnė, jei išmoksi bent kelis žodžius vietine Dhivedi kalba.

Labas, sveiki – Assalaamu alaikum

Taip – Aan

Ne – Noon

Prašau – Adhes kohfa

Ačiū – Shukuriyaa

Nėra už ką – Maruhabaa

Atleiskite, atsiprašau – Ma-aaf kurey

Viso gero – Dhanee

Labas rytas – Baajjaveri hendhuneh

Labos naktis – Baajjaveri reygande

Ar jūs šnekate angliškai? – Ingireysin vaahaka dhakkan ingeytha?

Padėkite! – Salaamai kurey!

Kiek tai kainuoja? – Meege agakee kobaa?

Kelionės į Ispaniją

GOLDEN TAURUS AQUAPARK RESORT 4*

2024.08.23 Naktys: nuo 7n.

1033 €

PLAČIAU

Kelionės į Bulgariją

SUNNY BEACH CLUB 4*

2024.08.22 Naktys: nuo 7 naktys

597 €

PLAČIAU

Kelionės į Turkiją

WASHINGTON RESORT HOTEL & SPA 5*

2024.10.16 Naktys: nuo 7 n.

749 €

PLAČIAU

Karšti pasiūlymai

Kelionės į Ispaniją

GOLDEN TAURUS AQUAPARK RESORT 4*

2024.08.23

1033 €

PLAČIAU

Kelionės į Bulgariją

SUNNY BEACH CLUB 4*

2024.08.22

597 €

PLAČIAU

Kelionės į Turkiją

WASHINGTON RESORT HOTEL & SPA 5*

2024.10.16

749 €

PLAČIAU
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


  Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

  Maitinimo tipas*: