fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

VizaReikalinga
Skrydžio trukmė6 val.
Laiko skirtumasYra
KalbaArabų
ValiutaDirhamas

Jungtiniai Arabų Emyratai- neatrastas vidurio rytų, persijos pakrantės perlas.  Mažiau nei prieš 50 metų ši šalis buvo tik kukli dykuma, žvejų kaimeliai. Kai susivienijo šeichai ir atsirado nafta, viskas greitai pasikeitė.  Dabar JAE sudaro septynios atskiros federacijos- emyratai: Abu Dabis, Dubajus, Šardža, Ras Al Khaimah, Ajmanas, Umm Al Quwainas ir Fudžeira. Kiekvienas emyratas turi skirtingas kultūras ir tradicijas. Šalis yra valdoma pagal monarchiją. Kiekvieną šalies emyratą valdo atskira karališkoji šeima. Tačiau Abu Dabyje, šalies sostinėje, yra prezidentas ir šalies vadovas.

Nors šalį ir sudaro septyni emyratai, didžiausais dėmesys atitenka Dubajui ir Abu Dabiui.  Abejuose emyratuose yra prabangių viešbučių, gurmaniškų restoranų, žvilgančių prekybos centrų ir net naktinių klubų. Turistus iš viso pasaulio traukia įspūdingi dangoraižiai, Dubajuje esantis burės formos 7 žvaigždučių viešbutis ,,Bur Al Arab,, , aukščiausias dangoraižis Burj Khalifa, fontanų šou kurie varžosi net su Las Vegasu bei didžiausi prekybos centrai: Dubai Mall- kuriame yra vienas didžiausių pasaulyje akvariumų, o Mall of Emirates yra net slidinėjimo trasa. Emyratai keliones paverčia įspūdingomis, kadangi čia yra sukurtos kelios dirbtinės salos: palmės sala, pasaulis, visatos žemėlapis. Nors Abu Dabyje nėra tokių didelių įspūdingų lankomų objektų, tačiau jis gali pasigirti įstabiomis lankytinomis vietomis: nuo Šeicho Zajedo mečetės iki Ferra World pramogų parko, ir net sakalų ligoninių.

Jungtiniai Arabų Emyratai yra viena saugiausių šalių. O policininkai vairuoja kiečiausius ir naujausius automobilius, tokius kaip ,,Lamborghini,, ar ,,Ferrari,,.

Abu Dabio emyratas yra sostinė ir didžiausias JAE Emyratas. Šį emyratą valdo šeichas kuris dar yra ir JAE prezidentas. Šio emyrato vardas minimas kaip ,,gazelės žemė,,. Pasak legendos pirmieji naujakuriai medžiojo gazelę, kuri juos nuvedė prie vandens telkinio. Tad atsidėkodami naujakuriai gazelės nenužudė. Tad kukli sala transformavosi į modernų, kosmopolitišką miestą.

Miestas yra modernus bei politinis ir ekonominis centras. Abu Dabis lankytojams ir gyventojams gali pasiūlyti daug dalykų: įvairius sporto renginius, nuostabią gamtą, puikų paplūdimį, aukščiausios klasės viešbučius, architektūrinius objektus tokius kaip Šeicho Zayedo mečetė, leis pasimėgauti greičiausiais pasaulyje kalneliais Ferrai World ar net F1 lenktynių trasa, o meno gerbėjai galės apsilankyti net pačiame Luvro muziejuje.

Ajmano emyratas yra mažiausias iš Emyratų, jis turistams per daug ko pasiūlyti neturi ko. Tačiau Adžmanas turi gražią pakrantę su paplūdimiu, senas fortas kuris įrengtas kaip muziejus, prieplauka.  Gražiausi paplūdimiai priklauso prabangiems viešbučiams.

Dubajaus emyratas yra neabejotinai garsiausias, ekstravagantiškiausias ir prabanga spinduliuojantis miestas. Dėl pažangiausių technologijų ir infrastruktūros dabar Dubajaus mieste puikuojasi pasaulinės klasės viešbučiai, įspūdingi ir ambicingi statiniai. Dubajus nuolat konkuruoja su savimi, nuolat kinta: kuria kažką didesnio, geresnio ar aukštesnio, bandydamas vis sužavėti turistus.

Dubajuje puikuojasi vienintelis viešbutis pasaulyje- Burj Al Arab, kuris yra įvertintas net septyniomis žvaigždutėmis. Tarp emyratų dangoraižių puikuojasi Burj Khalifa- aukščiausias pasaulio pastatas, kurio aukštis siekia net  828 metrus.  Ko gero brangiausias Dubajaus projektas buvo- Palmės sala. Kuri kainavo apie tris milijardus. Šiai palmei pastatyti, akmenys buvo specialiai gabenami iš Fudžeiros kalnų. O viena naujausių megaprojektų- rėmelis ,,Dubai Frame,,. Tai yra didžiausia pasaulyje rėmo struktūra. Tai tik maža dalis išvardintų objektų kurie stovi šiame mieste. Dubajus yra priskiriamas prie pasaulyje brangiausių miestų, sąraše užima 23 ąją vietą.

Fudžeiros emyratas yra labiausiai į rytus nutolęs ir vienintelis Emyratas, kuris turi pakrantę  palei Omano įlanką. Šio miesto krantus skalauja Indijos vandenynas. Fudžeiros emyrate nėra dykumų, tačiau yra nuostabūs kalnai, slėniai, kriokliai, karštosios versmės. Fudžeiroje yra seniausia JAE mečetė – Al Badiyah, pastatyta 1446 metais. Joje yra 4 kupolai ir nėra minareto, o tai yra neįprasta mečetei.

Ra’s al Khaymah emyratas – šiauriausias Emyratas, kuris yra apsuptas kalnų. Šis emyratas siūlo ramų poilsį, nuostabius paplūdimius ir gražius kalnų vaizdus. Taip pat šį emyratą sudaro vyriausybės departamentai, švietimo įstaigos, prekybos centrai, viešbučiai, taip pat gyvenamieji rajonai ir nauji statybos projektai.

Šardžos emyratas yra trečias pagal gyventojų skaičių ir didžiausias emyratas Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Taip pat Šardža yra arabų pasaulio kultūros sostinė.  Šis emyratas yra netoli Dubajaus ir Adžmano, bei laikomas vienu patogiausiu rajonu, kadangi dauguma žmonių dirba Dubajuje, o gyvena Šardžoje. Šardžos emyratas, tai vienintelis emyratas Jungtiniuose Arabų Emyratuose, kuriame draudžiama vartoti alkoholį. Taip pat garsėja savo muziejiais, kultūros paveldu, šiuolaikiniais meno kūriniais.

Umm al-Quwain emyratas yra mažiausias emyratas iš visų. Nepaisant mažo dydžio, šis emyratas turi keletą istorinių lankytinų vietų ir įdomių vandens sporto pramogų.

Kas gali būti geriau, jei ne Kelionė į Jungtinius Arabų Emyratus?! Šioje šalyje tikrai kiekvienas ras sau pramogų:  nuo kultūros iki šuolių su parašiutu virš palmės. Pateikiame jums populiariausias lankytinas vietas:

Burj Khalifa-šiuo metu yra aukščiausias pastatas pasaulyje, kurio aukštis yra apie 828 metrus. Šiame pastate yra net 163 aukštai. Dalyje dangoraižio aukštų yra įrengti prabangūs būtai, biurai, restoranai ir net dvi apžvalgos aikštelės.

Palm Jumeirah– dirbtinė sala, kuri primena palmę: kamienas su 17 šakų. Šioje saloje yra įsikūrusios vilos, apartamentai bei prabangūs viešbučiai. Vienas pirmųjų viešbučių buvo pastatytas Atlantis.

Burj Al Arab- vienas iš aukščiausios klasės Dubajaus viešbučių. Vienintelis viešbutis pasaulyje kuris yra vertinamas net 7 žvaigždutėmis ir yra išskirtinio stiliaus: burės formos viešbutis. Viešbutyje yra keletas barų ir restoranų. Tad jei norite užsukti pasižvalgyti, būtina registracija iš anksto.

Madinat Jumeirah– prabangus 5 žvaigždučių kompleksas. Kuriame yra nuosavas Jumeirah turgus, su daugiau nei aštuoniasdešimt parduotuvių, barų ir restoranų.

Global Village – Pasaulinis turgus. Daugiakultūris pramogų parkas, suburiantis įvairias pasaulio kultūras. Lankytojai pavilijonose gali atrasti įvairių viso pasaulio tradicinių rankdarbių, suvenyrų ir patiekalų, taip pat pažiūrėti tautinių šokių, fejeverkų, pasimėgauti atrakcionais.

Miracle Garden– gėlių sodas ( dar kitaip vadinamas Stabuklingas sodas). Šis sodas yra vienas gražiausių ir didžiausių natūralių gėlynų pasaulyje. Jame yra daugiau nei 150 milijonų gėlių ir augalų.

Dubai Desert Safari– Dubajaus dykumos safaris. Pajuskite tikrą arabišką nuotykį, keliaudami po smėlio kopas, palydėdami saulę dykumoje, pajodinėkite kupranugariu. O kaip dar be vakarienės ir pilvo šokių.

Dubajaus fontanai– didžiausias pasaulyje vandens fontanas, kuris yra sinchronizuotas pagal muziką ir viršija net 150 metrų aukštį. Kiekvieną dieną, vakarais prasideda šou. O geriausia stebėti yra nuo Dubajaus molo, šalia . Taip pat jei paėjėsite toliau ir sumokėję keletą eur galėsite pasivaikščioti po fontaną.

Šuolis parašiutu– tai neįtikėtina patirtis ir adrenalino pliūpsnis. Suteikite sau galimybę pamatyti palmės salą, Atlanį, Burj Al Arab iš viršaus.

Dubajaus aukso turgus (Dubai Gold Souk) turintis didžiausią pasaulyje aukso rinką. Turgus yra įsikūręs Deiroje ir jame yra daugiau nei 350 juvelyrinių dirbinių parduotuvių.

Dubajaus rėmelis (Dubai Frame)- vienas naujausių projektų ir yra didžiausia pasaulyje rėmo struktūra. Rėmelio šonuose yra įrengtos apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria puiki miesto panorma.

Pier 7 – tai puikus septynių aukštų restoranas, esantis Marinoje, su nuostabiu panoraminiu vaizdu į prieplauką. Kiekviename aukšte yra siūlomas vis naujas kulinarijos meniu. Šiame restorane kainos vyrauja didesnės, labiau panašios į Vilniaus gerų restoranų kainas.

Ateities muziejus sujungia ekspozicijos, įvairius elementus, kviesdamas pažvelgti už dabarties ribų. Keturiuose aukštuose bus eksponuojamos parodos: ištekliai, plėtra, artimiausios ateities technologijos, energetika bei bus suteikiama galimybė vaikams išbandyti save.

Wild Wadi Water Park– vandens pramogų parkas. Jis gali pasigirti novatoriškomis pramogomis bet kokio amžiaus žmonėms.  Šis pramogų parkas yra įsikūręs priešais žymiausią Burj Al Arab viešbutį.

Prieskonių turgus (Dubai Spice Souk) – garsiausias žolelių, prieskonių ir skonių įvairove pasižymintis turgus. Šiame turguje jūs rasite unikalių kvapų, arabiškų kilimų ar net tradicinių JAE drabužių.

Šeicho Zajedo mečetė (Sheikh Zayed Grand Mosque)- įspūdinga bei viena didžiausia pasaulyje mečetė, kuri dar vadinama Baltąja mečete. Šią mečetė pastatė su vizija, kad simbolizuotų taiką ir toleranciją. Joje yra 82 balto marmuro kupolai, atspindintys baseinai, paauksuoti „Swarovski“ sietynai, žymi maldos salė ir kiemas su vienu didžiausių marmurinės mozaikos meno kūrinių pasaulyje.

Mečetėje yra didžiausias rankomis austas kilimas, kuris yra įtrauktas į Gineso rekordų knygą.

Luvro muziejus. Abu Dabio emyrato vadovai, norėdami, kad šalis taptų kultūros sostine tarptautiniu mastu, nusprendė atidaryti šį muziejų. Po ilgų derybų ir susitarimų su Prancūzija, muziejus duris atvėrė 2017 m.

Ferrari World – didžiausias uždaras pramogų parkas, garsėjantis kaip turintis greičiausius kalnelius pasaulyje.  „Ferrari World“ yra Yas saloje, Abu Dabyje. Prie pagrindinio įėjimo pasitinka 1962 m. „Ferrari 250 GTO“.

„PENTHOUSE DUBAI“ – baras ant stogo, kuris yra skirtas suaugusiems. Jame yra dienos klubas ir naktinis klubas, su nuostabiais panoraminiais vaizdais į Dubajų.

LEVEL 43 SKY LOUNGE– terasa po atviru dangumi, nuo kurios atsiveria puikus vaizdas į miestą.

Address Downtown– Penkių žvaigždučių prabangus viešbutis, kuriame 63-ame aukšte rasite ir prabangų sky barą.

CE LA VI – vienas aukščiausių lauko barų ant stogo Dubajuje, su panoraminiu vaizdu į Burj Khalifa. Iš čia atsiveria nerealus vaizdas į miesto panoramą iš abiejų pusių. Reikalinga rezervacija iš anksto.

Treehouse– Dubajaus centre, yra ant stogo įrengta poilsio erdvė, su nuostabiu panoraminiu vaizdu.

Didžioji dauguma emyratų piliečių yra musulmonai. Jungtiniai Arabų Emyratai yra viena iš tolerantiškiausių šalių.  Tad jei planuojate keliones į Emyratus, nepamirškite, kad keliaujate į kitą pasaulio šalį ir privalote gerbti jų kultūrą bei laikytis galiojančio aprangos kodo.

Kadangi dauguma gyventojų tiki islamą, tad pagal jų tikimą religiją, jie privalo rengtis kukliai: uždengti kūną, plaukus, galvą ar net akis. Vietinės moterys dėvi drabužius, kurie dengia didžiąją kūno dalį. Tradicinė ilga juoda moterų suknelė, Arabų Emyratuose vadinama „Abaya“.  O vyresnio amžiaus moterys vis dar laikosi senųjų tradicijų ir nešioja burka, kur visas kūnas yra uždengiamas arba yra paliekama akių zona. Buvo tikima, kad burka apsaugo moterų veidą nuo kaitrios saulės ir dulkių. Tačiau burka buvo dėvima ir dėl kitos priežasties: gera žmona turi puoštis savo vyrui, o išeinant į viešumą turi užsidengti viską, kad nerodytų savo grožio kitiems.

Arabų vyrai dėvi laisvo stiliaus, ilgas baltas sukneles kurios vadinamos „Kandura“ . kiekvienas save gerbiantis vyras jų turi mažiausiai apie 50 vienetų ir per dieną jas pakeičia bent keturis kartus.

Visi turistai atvykę į Jungtinius Arabų Emyratus turėtų rengtis kukliau. Drabužiai turėtų būti nepermatomi, dengti pečius ir kojas. Moterims rekomenduojama nedėvėti mini sijonų ar šortų, nevilkėti permatomų palaidinių ar su didelėmis iškirptėmis, ar su petnešėlėmis. Visi šie išvardinti stiliai yra įžeidžiantys ir gali sukelti jums nepatogumų. Taip pat yra nepriimtini bei religinį ar kultūrinį įžeidimą sukeliantys ant marškinėlių pavaizduoti šūkiai, užrašai ar įvairūs paveiksliukai.

Meilės demonstravimas turėtų būti privatus- bučiavimasis ar apkabinimas viešoje vietoje laikomas nepagarbiu.

Jungtinių Arabų Emyratų nacionalinė valiuta yra Dirhamas ( DH).  Nuo 2002 m. Vasario mėn. Arabų Emyratų dirhamas (AED) yra susietas su JAV doleriu (USD). 1 USD = 3,6725 AED.

Pinigus galite išsikeisti banke, keitykluose, oro uostuose, viešbučiuose. Jei turėsite su savimi JAV dolerius, tuomet atkreipkite dėmesį, kad jų išleidimo data būtų nuo 2000 m, senesnių nominalų kupiūrų nepriima.

Jungtiniuose Arabų Emyratuose praktiškai visur galite atsiskaityti banko kortelėmis: viešbutyje, prekybos centruose ir net taksi.

Keliaujant iš emyrato į emyratą autobusai yra pigiausia ir populiariausia viešojo transporto forma. Bilietą galite įsigyti vietoje arba sumokėti NOL kortele. NOL kortelė tai elektroninė bilietų kortelė visoms viešojo transporto rūšims. NOL kortelių tarifų sistema pagrįsta zonomis. Vienos kelionės metu galite naudotis keliomis transporto rūšimis, tačiau kelionės pabaigoje būtina atsižymėti kad jūsų kelionė baigta. Jei to nepadarysite nuo kortelės nuskaičiuos maksimalią vienos kelionės pinigų sumą. Yra keturios skirtingos NOL kortelių rūšys, kurių kaina taipogi skiriasi. Turistams geriausia būtų įsigyti sidabrinę kortelę. Šios kortelės kaina apie 25 AED.

Jungtinių Arabų Emyrato sostinėje, Abu Dabyje nėra metro linijų, tačiau platus autobusų tinklas apima visą Abu Dabio miestą. Norėdami naudotis autobusais, turėsite nusipirkti kortelę, vadinamą Hafilat. Yra dviejų tipų kortelės: pilkos- tinkamos turistams, laikinam naudojimui. Tokios kortelės kaina apie 5 AED,  ir žalioji kortelė nuolatiniam naudojimui.

Visuose Jungtiniuose Arabų Emyratuose patogiausia susiekti su taksi. Juos puikiai prižiūri ir reguliuoja kelių transporto tarnyba. Visi taksi turi skaitliukus ir kainos yra griežtai reglamentuojamos. Daugelis taksi priima atsiskaitymus net bankinėmis kortelėmis.

Kadangi Dubajus yra labiau išsivystęs miestas JAE, tad viešąjį transportą Dubajaus mieste sudaro: autobusai, tramvajai, metro stotis. Dubajaus mieste metro buvo atidarytas 2009 metais ir jis yra visiškai automatizuotas. Vienkartinį bilietą galite įsigyti metro stotyse. Dubajaus metro sistema šiuo metu susideda iš dviejų linijų – raudonos ir žalios ( planuojama prijungti dar dvi linijas). Raudonoji linija keliauja pagrindiniu miesto greitkeliu Šeicho Zajedo keliu, sustodama pagrindinėse lankytinose vietose tokiuose kaip: Burj Khalifa , The Dubai Mall , Emirates Towers ,  Jumeirah Lakes Towers ir Mall of the Emirates . O jei keliausite žaliąja linija pasieksite net Abra Creek – Dubajaus upelį, nuo kurio laisvai galėsite aplankyti aukso turgų, prieskonių turgų, senąją miesto dalį Deirą. Dubajaus metro traukiniuose yra trijų tipų kajutės – auksinės, sidabrinės bei moterų ir vaikų kajutės. Auksinės klasės kajutės yra erdvios, su pliušinėmis odinėmis sėdynėmis ir panoraminiais vaizdais.

Dubajaus tramvajus kursuoja Dubajaus prieplaukoje ir palei pakrantę priešais Palm Jumeirah salą. Jis yra sujungtas su dviem metro stotimis.

Turistai, norintys išsinuomoti automobilį JAE, privalo turėti tarptautinį vairuotojo pažymėjimą, pasą, kreditinę kortelę, būti bent 21 metų amžiaus (kai kurios nuomos kompanijos nustato minimalų 25 metų amžiaus apribojimą). Automobilio nuomos kaina – nuo 30 USD per dieną.

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus tampa vis populiaresnės dėl gero klimato. Emyratuose vyrauja dykumos klimatas: švelnios žiemos ir labai karštos vasaros. Emyratuose yra labai mažas kritulių kiekis ir jis priskiriamas žiemos mėnesiams. Keliaudami žiemos mėnesiais išvengsite didelių vasarinų karščių. Vasarą, dienos metu, nuo birželio iki rugsėjo  mėnesio, oro temperatūra svyruoja nuo 40 ° C iki 50 ° C . O kalbant apie pavasarį, Jungtinius Arabų Emyratus gali paveikti stiprus vėjas, galintis atnešti dulkių ir smėlio audras. Tad geriausias laikas aplankyti Jungtinius Arabų Emyratus yra žiemą: nuo gruodžio iki vasario pabaigos, kadangi tai yra saulėtai malonus sezonas. Tad žiemą, orai nuo gruodžio iki vasario mėnesio galo yra patys tobuliausi, čia oro temperatūra svyruoja nuo  iki 24-28 laipsnių. O jūros temperatūra nuo sausio iki kovo mėnesio svyruoja 20-23 laipsniai.

Viename iš septynių emiratų vyrauja šiek tiek kitoks klimatas nei kituose. Fudžeira yra rytinėje Jungtinių Arabų Emyratų pakrantėje, prie Omanų įlankos. Klimatas kitoks nei kituose miestuose, kurie dažniausiai yra palei vakarinę JAE pakrantę. Žiemą kritulių tikimybė yra šiek tiek didesnė nei kituose regionuose, o temperatūra yra šiek tiek žemesnė.

Šiomis dienomis Emyratuose galite rasti gan įvairaus maisto: nuo rytų iki vakarų kultūros. Dubajuje gyvena tūkstančiai imigrantų, todėl jis yra vienas kosmopolitiškiausių miestų pasaulyje ir vadinamas maisto mėgėjų rojumi. Tad tikrai rasite įvairių virtuvės patiekalų iš visų žemės rutulio kraštų: Libano, japonų, amerikiečių, indų, italų, prancūzų, kinų, Filipinų ir daugelį kitų restoranų. Kol dar nebuvo atrasta nafta, senieji gyventojai patiekalus gamino iš kupranugarių, ožkų, įvairių paukščių. Pateikiame keletą tradicinių patiekalų:

„Balaleet“ – Tai pusryčių patiekalas, pagamintas iš omleto ir makaronų. Dėl skonio pridedama cukraus, cinamono, šafrano, kardamono ir apelsinų žiedų arba rožių vandens.

„Beidh Wa Tomat“ arba „Shakshuka“ – kiaušinienė su pomidorais ir pipirais

Įdarytas kupranugaris (Stuffed Camel). Įdaryti kupranugariai yra laikomi vienu iš prabangiausių ir šventiškiausių maisto produktų, tad tie dažniausiai patiekiame per festivalius, vestuves ir pan.

Shawarma –  populiarus gatvės maistas, kuris yra greitai paruošiamas. Kitaip tariant Lietuvoje jis žinomas kaip kebabas. Shawarma gali būti patiekiama skirtingais būdais.

„Thereed“  – mėsos troškinys su dideliais bulvių gabalėliais.

„Chabab“ -Plona, ​​traški ir saldi duona, kuri yra labai panaši į blynus.

Luqaimat – saldūs rutuliukai su sezamo sėklomis.

Al Batheetha- Paprastas, bet skanus desertas iš datulių.

Kelionės į Turkiją

UTOPIA WORLD HOTEL 5*

2024.09.16 Naktys: nuo 7 n.

827 €

PLAČIAU

Kelionės į Turkiją

SAPHIR HOTEL 5*

2024.09.16 Naktys: nuo 7 naktys

713 €

PLAČIAU

Kelionės į Turkiją

MANDARIN RESORT HOTEL 5*

2024.09.06 Naktys: nuo 7n.

764 €

PLAČIAU

Geriausi viešbučių pasiūlymai - Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

Al Khalidiah Resort

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

Citymax Hotel Al Barsha at the Mall

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

Occidental Sharjah Grand

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

Wyndham Dubai Marina

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

Address Grand Creek Harbour

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

Marriott Resort Palm Jumeirah

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

Fairmont Fujairah Beach Resort

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

InterContinental Fujairah Resort

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

Fujairah Rotana Resort & Spa

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

Hilton Dubai The Palm Jumeirah

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

Atlantis The Palm

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

Rixos Bab Al Bahr

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

Stella Di Mare Dubai Marina

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

HABTOOR GRAND RESORT AUTOGRAPH COLLECTION

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

Radisson Ras Al Khaimah

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

W Dubai The Palm

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

25hours Hotel Dubai One Central

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island 5*Karšti pasiūlymai

Kelionės į Turkiją

UTOPIA WORLD HOTEL 5*

2024.09.16

827 €

PLAČIAU

Kelionės į Turkiją

SAPHIR HOTEL 5*

2024.09.16

713 €

PLAČIAU

Kelionės į Turkiją

MANDARIN RESORT HOTEL 5*

2024.09.06

764 €

PLAČIAU
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: