fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Seagull Beach Resort 4*

Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Seagull Beach Resort 4* Hurgada / Kelionės į Egiptą

Seagull beach resort 4 žvaigždučių viešbutis yra puiki vieta nuostabioms atostogoms po šilta Egipto saule. Vos kelios minutės nuo Hurgados oro uosto ir pėsčiomis iki Hurgados centro. Šis viešbutis yra puiki vieta, kur galėsite derinti tiek linksmybes tiek ir sveiką gyvenseną. Erdvūs kambariai su balkonais yra dekoruoti šiuolaikišku stiliumi. Šiame viešbutyje rasite gausybę pramogų ir veiklos:  vandens parką vaikams ir suaugusiems, nardymą, kelionės laivu pasiūlymus, SPA centrą, jodinėjimą kupranugariais, tinklinį ir dar daugybę kitų pramogų.

VIešbučio privalumai:

Arti oro uosto

Kurorto centre

Ant jūros kranto

Šalia smėlio paplūdimio

Vandens parkas

Jodinėjimas kupranugariais

Kelionės laivu

Viešbučio aprašymas - kur jūs ilsėsitės

Apie 5 km iki Hurgados oro uosto, miesto centre, ant jūros kranto.

Standartinis

 • Kambario plotas apie 30 kv.m
 • Balkonas arba prancūziško tipo balkonas (arba terasa)
 • Mini baras (vandeniu papildomas kiekvieną dieną)
 • Seifas
 • Maksimalus apgyvendinimas – 3+1

Family

 • Kambario plotas apie 45 kv.m
 • Miegamasis
 • Balkonas arba prancūziško tipo balkonas (arba terasa)
 • Mini baras (vandeniu papildomas kiekvieną dieną)
 • Seifas
 • Maksimalus apgyvendinimas – 3+1

Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis.

Abu Simbelas

Abu Simbelis piečiausias Egipto miestas netoli pasienio su Sudanu, Nilo pakrantėje. Tai milžiniškos karingojo faraono Ramzio II ir jo gražuolės žmonos Nefertarės šventyklos, iškaltos kalne XII a prieš Kr. Abu Simbelis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą.

GIZOS PIRAMIDĖ

Gizos piramidės (dar vadinama Cheopso piramide)  -Paskutiniai išlikę iš septynių senovės pasaulio stebuklų. Gizos piramidės yra viena iš labiausiai atpažįstamų pasaulio orientyrų. Trys pagrindinės Gizos piramidės yra senovės nekropolis, kuris buvo pastatytas kaip kapai trims Egipto faraonams – Khufu, Khafre ir Menkaure. Mažiausia iš trijų pagrindinių Gizos piramidžių yra Mycerino piramidė (Menkaure piramidė)

LUKSORAS

Luksoras, dar vadinamas didžiausiu pasaulyje muziejumi po atviru dangumi, yra didžiulis antikinių paminklų kompleksas iš Tėbų laikų. Luksore lankytinos vietos:  Luksoro šventykla, Deir al-Bahri šventykla (karalienės Hatšepsuto šventykla), Luksoro muziejus, Bajorų kapai, Memnono kolosai, I seto žudynių šventykla, Mumifikacijos muziejus, Karalių ir Karalienių slėnis
Luksoras kartu su Karnaku ir Karalių slėniu 1979 m. Paskelbtas UNESCO pasaulio paveldo objektu. Karnakas buvo bene svarbiausia senovės Egipto garbinimo vieta.

EGIPTO MUZIEJUS

Egipto muziejus-viena iš didžiųjų pasaulio muziejų kolekcijų. Galima iš arti pamatyti Tutanchamono lobį, mumijas ir kitus senovės Egipto praeities artefaktus.

ŠV.KOTRYNOS VIENUOLYNAS

Šv. Kotrynos vienuolynas (St. Catherine’s Monastery) yra seniausias vienuolynas pasaulyje.
Vienuolynas ir jo apylinkės paskelbtos UNESCO pasaulio paveldo objektu. Šv. Kotrynos bažnyčia, stovi Sinajaus kalno papėdėje, kaip teigiama, Mozė gavo dešimt įsakymų.

SPALVOTASIS KANJONAS

Kanjonas tokį žaismingą pavadinimą gavo dėl jį sudarančių įvairių uolienų, kurios esant skirtingam apšvietimui keičia spalvas. Sinajaus
kalnuose, apie 5 km besidriekiantis kanjonas yra natūraliai suformuotas gamtos.

KAIRAS

Kairas-Egipto sostinė ir vienas didžiausių miestų. Nuolatinį šurmulį ir triukšmą sukuria maždaug 22 milijonai gyventojai.  Šiandien Kairas apima įvairias istorines ir turistines vietas, taip pat šiuolaikinius lankytinus objektus. Tarp jų labiausiai žinomi Saladino citadelė, Mergelės Marijos medis, Amr Ibn Alaas mečetė, Kabanti bažnyčia ir Kairo bokštas.

Norėtum pamatyti savomis akimis?
Šalis Šalis:
Kelionės į Egiptą
Regionas Regionas:
Hurgada
Viešbučio kategorija Viešbučio kategorija:
4*

Sandra
Turite klausimų?
Susisiekite!

keliones@1000myliu.lt
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


  Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

  Maitinimo tipas*: