fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

TAMRA BEACH SHARM 4*

Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
TAMRA BEACH SHARM 4* Kelionės į Egiptą / Šarm Aš Šeichas

Viešbutis turi jaukią, gražią bei prižiūrėtą teritorija. Rekomenduojamas ramiam šeimos poilsiui.

VIešbučio privalumai:

Įspūdingo grožio koraliniai rifai ir plati pakrantės linija.

Puiki virtuvė, vadovaujama italų virtuvės šefo.

Graži, jauki teritorija.

Vaikų klubas (nuo 4 iki 12 metų)

Viešbučio aprašymas - kur jūs ilsėsitės

Apie 7 km iki oro uosto, apie 21 km iki Naama Bei įlankos, apie 27 km iki senamiesčio, Nabko Bei įlankoje, ant jūros kranto.

Atidarytas 2005 metais. Viešbutį sudaro pagrindinis 1-o aukšto pastatas (tik registratūra) ir 2-jų aukštų pastatų kompleksas.

Standard Room tipo numeriai

Su vaizdu į sodą, maks. 2+2 / 3+1 asm., vonia ir dušo kabina, balkonas arba terasa, 55 m2. Papildoma vieta – išlankstoma sofa.

Pool View tipo numeriai

Su vaizdu į baseiną, maks. 2+2 / 3+1 asm., vonia ir dušo kabina, balkonas arba terasa, 55 m2.

Sea View tipo numeriai

Su vaizdu į jūrą, maks. 2+2 / 3+1 asm., vonia ir dušo kabina,  balkonas arba terasa, 55 m2.

Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis.

GIZOS PIRAMIDĖ

Gizos piramidės (dar vadinama Cheopso piramide)  -Paskutiniai išlikę iš septynių senovės pasaulio stebuklų. Gizos piramidės yra viena iš labiausiai atpažįstamų pasaulio orientyrų. Trys pagrindinės Gizos piramidės yra senovės nekropolis, kuris buvo pastatytas kaip kapai trims Egipto faraonams – Khufu, Khafre ir Menkaure. Mažiausia iš trijų pagrindinių Gizos piramidžių yra Mycerino piramidė (Menkaure piramidė)

 

 

EGIPTO MUZIEJUS

Egipto muziejus-viena iš didžiųjų pasaulio muziejų kolekcijų. Galima iš arti pamatyti Tutanchamono lobį, mumijas ir kitus senovės Egipto praeities artefaktus.

ŠV.KOTRYNOS VIENUOLYNAS

Šv. Kotrynos vienuolynas (St. Catherine’s Monastery) yra seniausias vienuolynas pasaulyje.
Vienuolynas ir jo apylinkės paskelbtos UNESCO pasaulio paveldo objektu. Šv. Kotrynos bažnyčia, stovi Sinajaus kalno papėdėje, kaip teigiama, Mozė gavo dešimt įsakymų.

LUKSORAS

Luksoras, dar vadinamas didžiausiu pasaulyje muziejumi po atviru dangumi, yra didžiulis antikinių paminklų kompleksas iš Tėbų laikų. Luksore lankytinos vietos:  Luksoro šventykla, Deir al-Bahri šventykla (karalienės Hatšepsuto šventykla), Luksoro muziejus, Bajorų kapai, Memnono kolosai, I seto žudynių šventykla, Mumifikacijos muziejus, Karalių ir Karalienių slėnis
Luksoras kartu su Karnaku ir Karalių slėniu 1979 m. Paskelbtas UNESCO pasaulio paveldo objektu. Karnakas buvo bene svarbiausia senovės Egipto garbinimo vieta.

Abu Simbelas

Abu Simbelis piečiausias Egipto miestas netoli pasienio su Sudanu, Nilo pakrantėje. Tai milžiniškos karingojo faraono Ramzio II ir jo gražuolės žmonos Nefertarės šventyklos, iškaltos kalne XII a prieš Kr. Abu Simbelis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą.

KAIRAS

Kairas-Egipto sostinė ir vienas didžiausių miestų. Nuolatinį šurmulį ir triukšmą sukuria maždaug 22 milijonai gyventojai.  Šiandien Kairas apima įvairias istorines ir turistines vietas, taip pat šiuolaikinius lankytinus objektus. Tarp jų labiausiai žinomi Saladino citadelė, Mergelės Marijos medis, Amr Ibn Alaas mečetė, Kabanti bažnyčia ir Kairo bokštas.

SPALVOTASIS KANJONAS

Kanjonas tokį žaismingą pavadinimą gavo dėl jį sudarančių įvairių uolienų, kurios esant skirtingam apšvietimui keičia spalvas. Sinajaus
kalnuose, apie 5 km besidriekiantis kanjonas yra natūraliai suformuotas gamtos.

Norėtum pamatyti savomis akimis?
Šalis Šalis:
Kelionės į Egiptą
Regionas Regionas:
Šarm Aš Šeichas
Viešbučio kategorija Viešbučio kategorija:
4*
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: