fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Kelionės dviems

Kelionės į ItalijąKelionės į Kalabriją

VOI FLORIANA RESORT 4*

2024.05.26 Naktų sk.: nuo 7 naktys

719 €

PLAČIAU

Kelionės į TurkijąBelekas

Ethno Hotels Belek 5*

2024.06.02 Naktų sk.: nuo 7 n.

1069 €

PLAČIAU

Italijos ežerų magija

2024.07.07 Naktų sk.: nuo 7 n.

1344 €

PLAČIAU

Daugiau pasiūlymų

Turbūt ne kartą esate girdėję posakį „Žmogų geriausiai pažinsi kelionėse“, tiesa? Kelionės dviese leidžia ne tik geriau pažinti vienam kitą, bet ir sutvirtinti santykius, patikrinti draugystę, atrasti naujų vienas kito savybių ar įpročių. Galų gale kelionė dviems reiškia, kad visą laiką skirsite tik vienas kitam, o tai reiškia kokybišką laiką kartu, netrukdomą darbo reikalų ar rutininių buities bėdų. Kada paskutinį kartą pusryčiavote su savo antrąja puse neskubėdami ar nesudarinėdami darbų sąrašo? O kada paskutinį kartą ramiai mėgavotės kava ir tortu su savo drauge ar mama, negalvodamos apie buities reikalus ir produktus, kuriuos reikia supirkti vakarienei? O kaip dažnai pramogaujate tik dviese su savo vaiku, netrukdomi telefono skambučių ar el.pašto žinučių, ir leidžiate jam ar jai pažinti jūsų linksmąją, įsipareigojimų nesuvaržytą pusę?

Kelionės – puikus būdas skirti visą savo dėmesį kitam žmogui ir dalintis džiaugsmu. O ir kartu patirti įspūdžiai bei nuotykiai šildys jus abu dar ilgai. Ar tai būtų romantiškos kelionės dviems, ar poilsinės kelionės su vaiku, ar savaitgalio išvyka su mama ar tėčiu, ar pigios paskutinės minutės kelionės su draugu ar drauge – laikas, praleistas tik dviese, yra neįkainojamas. Be to, kelionės dviese yra ir patogesnės bei lengviau organizuojamos: viešbučių kambariai dažniausiai yra dviviečiai, keliaujant dviese lengviau suderinti poreikius ir biudžetus, o jei ieškote pigios kelionės – daug labiau tikėtina rasti gerą paskutinės minutės pasiūlymą dviems, nei vienam ar keturiems.

 

Kelionės dviems planavimas

Jei į kelionę ruošiatės su vaiku – atsižvelkite ne tik į savo, bet ir į jo poreikius. Galbūt vienintelis dalykas apie ką šiuo metu svajojate jūs yra tingus poilsis šalia baseino viešbutyje, kuris turi pakankamai animatorių, organizuojančių veiklas vaikams, bet visai tikėtina, jog jūsų aštuonmečiui ar dvylikamečiui daug labiau nei baseinas rūpi Eifelio bokštas, Romos Koliziejus ar Antikos palikimas Graikijoje. Poilsinės kelionės dviems puikiai tiks keliaujant su jaunesniu vaiku – išsirinkus viešbutį, kuris turi vaikų pramogų zonas, vaikiškus baseinus ar nusileidimo kalnelius, galėsite pabėgti nuo maisto gaminimo, lovos klojimo ir rankšluosčių skalbimo. Vyresni vaikai jau turi savo nuomonę apie keliones – nenustebkite, jei pamokų metu, iš draugų, „Youtube“ ar „TikTok“ sužinojęs apie Venecijos kanalus, jūsų penktokas jau gali būti pradėjęs taupyti pasiplaukiojimui gondola. Tad svarbiausia planuojant kelionę dviese su vaiku – iš anksto išsiaiškinti ko norite jūs abu ir aptarti kas svarbiau – poilsis prie jūros ar baseino, pramogų parkai ir zoologijos sodai ar neplanuoti netikėti atradimai, kuriuos patirsite kartu klaidžiodami po naujo nepažinto miesto gatves.

Ar verta vykti į kelionę dviese su draugu ar drauge? Žinoma, jei tik sutampa jūsų požiūriai. Bet šitai tikrai sužinosite – kelionė yra puikus būdas pažinti savo draugus iš arčiau. Leiskitės į nuotykius, kartu atraskite ką nors naujo – galbūt draugo aistra gurmaniškam maistui užsikrėsite ir jūs, o gal atvirkščiai – jūs savo jokio sporto nemėgstančiam draugui parodysite kaip smagu pažinti Paryžių, Kopenhagą ar Stokholmą važinėjantis dviračiu. Svarbu iš anksto aptarkite planuojamos kelionės biudžetą – niekas netrukdo draugystei labiau kaip pinigai: praleisti savaitgalį Londone ar Milane arba savaitę Graikijoje, Turkijoje bei Egipte galima ir labai brangiai, ir gana pigiai. O mūsų visų piniginių gyliai gi – skirtingi.

Savaitgalio kelionė dviese su mama ar tėčiu, o gal ir poilsinė kelionė dviems į Turkiją ar Egiptą – yra begalė priežasčių kodėl tai galėtų būti geriausia dovana jūsų brangiausiems žmonėms. Galbūt jūsų mama tyliai svajoja pasipuošti ir pasiklausyti operos Milano „La Scala“ teatre, apie kurį girdėjo per TV žinias, savomis akimis išvysti tikrąjį Akropolį arba norėtų, kad bent savaitę apie ją kas nors šokinėtų taip, kaip visą savo gyvenimą ji šokinėjo apie kitus? Kad ir kur nuspręstumėte keliauti – joje kartu praleistas laikas yra tobuliausia dovana, kurią jūs galite padovanoti.

 

Romantiškos kelionės

Susitikinėjate tris mėnesius ar gyvenate kartu jau 20 metų? Bet kuriuo atveju kelionės poroms leis jums pažinti savo antrąją pusę nepalyginamai geriau nei dešimt bendro gyvenimo metų. Juk įprastai nepraleidžiate kartu 24 valandų per parą 7 dienas per savaitę, ar ne? Taigi, kokios kelionės dviems jums tiktų?

Vos pradėjote susitikinėti ir kol kas tik nedrąsiai svarstote ar jau laikas būtų pasikeisti savo „Facebook“ santykių statusą? 3 mėnesių trukmės kelionė po Aziją šiame santykių etape greičiausiai būtų per drąsus pasirinkimas, tačiau dienos ar dviejų netolima kelionė dviese į Rygą, Varšuvą, Taliną ar kitą Lietuvos galą – pats tas. Linksma ir nesudėtinga – visai kaip jūsų švieži santykiai.

Nuo jūsų pirmojo pasimatymo jau praėjo pakankamai laiko, kad santykiai taptų rimti, bet dar ne tiek, kad spausdintumėte kvietimus į savo vestuves? Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę dviems pietų Europoje – pasivažinėkite serpantinais Italijoje, paplaukiokite jachta Kroatijoje, apkeliaukite Graikijos salas ar įvaldykite jėgos aitvarus Portugalijoje. Daug juoko, bendri atradimai ir iššūkiai suklijuos jus geriau nei „Moment“ klijai.

Jūsų santykiai jau tęsiasi ilgiau nei dauguma įžymybių santuokų, jo draugai mėgsta ją, jos draugės – jį, o jūsų abiejų tėvai jau renka vardus jūsų būsimiems vaikams? Pats laikas leistis į romantiškos kelionės dviems paieškas. Pusryčiai su vaizdu į Eifelio bokštą, vakarienė pro langą regint Venecijos Dožų rūmus, pasivažinėjimas karieta po Romą, pasiplaukiojimas Amsterdamo kanalais ar saulėlydis Santorine gali tapti tobulu jūsų meilės (o gal ir lemtingojo klausimo) liudininku.

Žiedai užmauti, tortas suvalgytas, atėjo gyvenimo kelionės laikas? Romantiškiausi Europos miestai – Paryžius, Venecija, Praha, Briugė, Roma, Amsterdamas, Budapeštas, Londonas, Viena, Florencija – jau aplankyti? Medaus kopinėtojų laukia Maldyvai, Seišeliai, Šri Lanka, Balis, Filipinų ir Karibų salos, Santorinis, Amalfis, Toskanos pilys, Luaros slėnio rūmai ir daugybė kitų romantiškų pasaulio vietų, idealiai tinkančių karštai kelionei dviems.

Jūsų gražią porą papildė vaikai? Šauni šeima – ne priežastis pamiršti jus du. Greičiau skambinkite seneliams, leiskite jiems palepinti anūkus, o patys atraskite laiko kelionei dviese. O dar geriau, pasistenkite, kad karštos kelionės dviems taptų jūsų tradicija. Kaip Kalėdos su šeima ar margučiai per Velykas.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: