+370 690 71000

Apie mus

2014 metų liepos 29 dieną duris atvėrė inovatyvi UAB “TŪKSTANTIS MYLIŲ“ kelionių agentūra, kuri jau nuo pirmųjų savo įkūrimo dienų sėkmingai veikia ir žingsnis po žingsnis kopia  aukštyn. Tai mūsų ir jūsų kelionių agentūra, kuriai ilgai ieškoję parinkome būtent žodį “inovatyvi”, nes mes nieko nekopijuojame, nieko neverčiame nieko daryti, tiesiog esame tam, kad jums padėti kelionių srityje, o jeigu nuspręsite iš mūsų pirkti, tai valio!

Savo viziją pradedame nuo minties, kad žmogus jau nuo neatmenų laikų ieško ir siekia nuotykių bei atradimų, tad UAB ”TŪKSTANTIS MYLIŲ“  komanda, kaip kelionių architektai, siekia visų pirmiausia išsiaiškinti kaip klientui labiausiai patinka atostogauti, kad galėtų jam išrinkti tai kas geriausia ir kad klientas pajustų maksimalų atostogų džiaugsmą, būtent tai laikome savo veiklos siekiamybe.

Mūsų kelionių agentūra visuomet yra pasiruošusi suteikti visą reikalingą informaciją apie keliones bei atostogas. Taip pat yra teikiamos šios paslaugos:

 • Poilsinės, pažintinės kelionės lėktuvu bei autobusu;
 • Slidinėjimas;
 • Kruizai;
 • Lėktuvų, keltų, autobusų ir traukinių bilietai;
 • Mašinų nuoma (tarpininkavimas);
 • Viešbučių užsakymas Lietuvoje ir užsienyje;
 • Draudimas;
 • Vizos;
 • Individualus savarankiškų kelionių maršruto sudarymas, suorganizavimas;
 • Aktyvios savarankiškos kelionės;
 • Mergvakarių/ bernvakarių šventės organizavimas;
 • Svečių iš kito miesto ar užsienio užėmimas- kelionės maršruto sudarymas;
 • Mokyklos klasių eskursijų organizavimas Lietuvoje ir Europos Sąjungoje;
 • Įmonės vakarėlių organizavimas.

Ką mes dar norime pasakyti? Taip, vieną dalyką vis dėlto norėtume išrėkti ir galvojame, kad tai net galėtų būti mūsų kompanijos šūkis – NESIMAKALUOK!

Na bent 10 eurų, kad būtų ramu ir verta kitiems pasigirti, kaip ištraukei iš kelionių agentūros agento triusikėlių gumytę ? Kažin kada iš mados išeis tas nuolatinis nuolaidų “kaulijimas” ir keliavimas iš vienos agentūros į kitą, tikrinant, kur 5 eurais mažesnė kaina.  Nesijaudinkite, VISŲ kelionių agentūrų pelno šaltinis esate Jūs – turistai, tad vienaip ar kitaip susimokate už teikiamas paslaugas, nes nemokamų kelionių, pusvelčių keturių žvaigždžių viešbučių su viskas įskaičiuota – NEBŪNA. Taip, galite sakyti, kad vienos agentūros taiko mažesnes nuolaidas, kitos didesnes ir tai tiesa, tačiau visi kelionių pardavėjai Lietuvoje turi vienodas sąlygas su kelionių organizatoriais, tad reikia tik sėkmingai vesti dialogą su agentu ir jūs tikrai nepermokėsite, o jeigu ir sumokėsite 10 eurų brangiau, tai liksite patenkintas dėl kitų dalykų, kurie dažniausiai būna svarbesni už tuos keletą eurų.

Ar mes einam pas pačią pigiausią kirpėją, pas pigiausią odontologą ar plastikos chirurgą, tikrai, manau, kad ne. Juk visuomet išsirenkam gerą specialistą (“savo draugelį“), kuriuo pasitikime, žinome, kad jis savo darbą atliks puikiai ir perkame iš jo už tokią kainą, už kokią jis gali parduoti pigiausiai. Taigi, kodėl kelionę norime įsigyti dar pigiau? Mielas drauge, jeigu atėjai į vieną ar kitą kelionių agentūrą, radai bendrą kalbą su kelionių pardavėju, jis tau patiko, tai pirk iš jo, o ne išsiklausinėk, gauk draugiškų patarimų, po to nueik nusipirkti kelionę iš jo konkurentų dėl kelių eurų pigiau. Nesvarbu, ar keliauji daug, ar pirmą kartą, bet draugą – kelionių agentą (“saviškį) turėti yra labai svarbu, juk kam kitam galėsi paskambinti, kai dings bagažas ir nežinosi, ką daryti, arba pasiklysi Milano centre, jis juk visada pakels telefono ragelį ir patars, kaip elgtis, o jei nežinos atsakymo iškart, tai tikrai jį ras greičiau nei tu pats. Ir tai tik viena iš priežasčių būti lojaliam kelionių agentūrai, o šiaip tų priežasčių yra begalė – superiniai paskutinės minutės pasiūlymai, kuriuos tavo “draugelis“ tau pirmam permeta el. paštu (“iš po stalo“), nuolaidos lojaliems klientams, dovanos ir pan. Tad nebesimakaluok ir iki susitikimo pas mus!

1000 mylių kolektyvas (gal ne visai tradicinis, bet jūs mus pamilsite 😉 )