fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Egzotinės kelionės

Egzotinės kelionės –nuotykių ieškotojams!

Egzotinės kelionės – tai galimybė atrasti, suprasti, patirti ir pajusti! Tiems, kurie negali nustygti vienoje vietoje ir ieško kvapą gniaužiančių potyrių kelionėje, patariame rinktis iš unikalių ir kerinčių egzotinių kelionių pasiūlymų.

 

Egzotinės kelionės skirtos visiems tiems, kurie savyje turi ieškotojo gyslelę ir nori atrasti naujus horizontus. Jei esate žmogus, kuris nori pasprukti nuo rutinos ir pasikrauti energijos, egzotinės kelionės yra kaip tik tai, ko jums labiausiai reikia. Egzotinėse kelionėse jūs susipažinsite su naujomis kultūromis, atrasite gražiausius gamtos perlus ir skaniausius tolimųjų kraštų patiekalus. Vadinasi, iš esmės prisiliesite prie viso to, ką su baltu pavydu skaitėte kelionių aprašymuose. Lepinkite save naujais potyriais ir kelkite sparnus į naujus tolius!

 

Seniai visiems žinoma tiesa, kad egzotinėms kelionėms nėra blogo laiko. Visada atsiras tokių krypčių, kur jus lepins geras oras. Žiemą, kai pavargsite nuo lietuviško šaltuko, leiskitės į kitą Žemės pusrutulį ir susipažinkite su Australijos kultūra plieskiant skaisčiai saulei. O jeigu norite pamatyti tikrus tropikus bei džiungles, leiskitės  į atogrąžų miškus vidurio Afrikoje.

 

Bene, vienintelis tolimų kelionių trūkumas – ilgi skrydžiai, tačiau tikrai verta dėl neišdildomų įspūdžių.

Tolimi kraštai

Išsirinkite jus labiausiai dominančią kryptį ir pasiruoškite nuotykiams. Į naujus atradimus galite leistis Šri Lankoje, Tailande, Vietname, Maroke, Meksikoje, Jamaikoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Australijoje, Dominikos Respublikoje, Brazilijoje, Kenijoje, Malaizijoje ir kitose egzotika pulsuojančiose šalyse. Jei nežinote, kurią kryptį rinktis, gaudykite pigiausius paskutinės minutės pasiūlymus su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) pasiūlymais ir leiskitės į spontaniškus nuotykius. Taip pat visada galite pasitarti su „Tūkstančio mylių“ komanda ir kartu nuspręsti, kuri kryptis tam tikru metu yra palankiausia atostogoms. Šioje vietoje kelionių agento patarimai ir žinios yra labai svarbūs, nes nežinant tam tikrų aspektų apie šalį, galima savo planuota kelione ir nusivilti. Juk nesinorėtų pataikyti į liūčių sezoną ar kažkokį specifinį tos šalies religinį laikotarpį, tad prieš keliaujant reikia pasidomėti apie šalies klimatą, šventes ir kita.

Norisi egzotiškų kelionių bei nepamirštamų potyrių?

Užteks skaityti kelionių aprašymus ir degti baltu pavydu tiems, kurie ryžtasi save palepinti. Jūs taip pat nusipelnėte nepamirštamų atostogų! Atvykite pasitarti su „Tūkstančiu mylių“ ir mes pasirūpinsime, kad egzotinė kelionė būtų komfortabili bei kupina nepamirštamų įspūdžių. Skrydžiai lėktuvu į egzotines šalis vyksta iš įvairių oro uostų: Vilniaus, Kauno, Rygos bei Varšuvos. Todėl rasime jums patogiausią kelionės variantą.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: