fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Vasaros kelionės

Vasara – vienas populiariausių laikų kada žmonės keliauja, nesvarbu ar Lietuvoje ar Turkijoje ar Graikijoje ar kur tolėliau egzotiniuose kraštuose. Kelionių pasiūlymų vasarai rasite tikrai daugybę, tačiau kad neapsirikti ir pasirinkti tokią kelionę, iš kurios grįšite su plačia šypsena, patartina konsultuotis pas specialistus, kurie padės išsirinkti tai ko norėsite. Tai gali būti ir egzotinės kelionės, turistinės kelionės, poilsinės kelionės su viskas įskaičiuota, atostogos su vaikais ar netgi medaus mėnesio praleidimas.

Vasaros keliones mes rekomenduojame rinktis tokiose šalyse kaip: Tunisas, Turkija, Graikijos salos, Juodkalnija, Maljorka, Bulgarija, Albanija, Gruzija, Madeira, Meksika, Maldyvai, Tailandas ir dar daugybę kitų pasaulio šalių. Norint pigios kelionės vasaros metu, jums reiktų susirūpinti dėl išankstinės kelionės planavimo, kadangi tokiu laikotarpiu kainos būna tikrai aukštokos, o ir geriausi viešbučiai būna greitai išpirkti.

GERIAUSIOS VASAROS KELIONIŲ KRYPTYS KELIAUJANT SU VAIKAIS

Patartina keliauti į šias šalis: Kreta, Turkija, Bulgarija, Tenerifė, Kipras, Malta. Keliaujant su vaikais reikia atsižvelgti ir į tai kiek jiems metų. Jei turite vaikų iki 2 metų, tai yra labai svarbu, kad ten kur keliaujate viešbučiai turėtų visko ko reikia mažyliams, pavyzdžiui sterilizatorius, buteliukų šildytuvus, vaikiškas kėdutes (visuose restoranuose), naktipuodžius, vaikiškas loveles, autokėdutes ir vandens šildytuvus. Jei keliaujate su vyresniais vaikais nuo 3 metų, svarbu kad jiems būtų ką veikti viešbučiuose, mini aqua parkai, mokomosios edukacinės programos, vaikų klubas, žaidimų aikštelės, šildomi baseinai. Su vaikais nuo 6 metų jau galite keliauti ir į pažintines ir aktyvias keliones kur galėsite išsinuomoti automobilį ir pamatyti dar daugiau šalies grožio.

GERIAUSIOS VASAROS KELIONIŲ KRYPTYS KELIAUJANT POROMS

Poroms atsiveria galybė krypčių kur galima keliauti vasarą. Kad ir aplink visą pasaulį. Tačiau keliaujant poroms reikėtų pagalvoti ar norite poilsinės kelionės ar pažintinės. Jei renkatės poilsinę kelionę tada reiktų apgalvoti ar norite viešbučio tik suaugusiems ar tinka viešbučiai kur šiek tiek bus daugiau šurmulio, nes ten sutiksite ir vaikų su šeimomis. Renkantis pažintinę kelionę reiktų pagalvoti ką jau matėte ir ką dar norėtumėte pamatyti. Ar norite keliauti po šalį automobiliu ir keisti viešbučius, ar norėsite apsistoti viename, bet keliausite po miestelio apylinkes.

Kelionės į Ispaniją

GOLDEN TAURUS AQUAPARK RESORT 4*

2024.08.23 Naktų sk.: nuo 7n.

1033 €

PLAČIAU

Kelionės į BulgarijąAuksinės kopos

SUNNY BEACH CLUB 4*

2024.08.22 Naktų sk.: nuo 7 naktys

597 €

PLAČIAU

Kelionės į TurkijąAntalija

WASHINGTON RESORT HOTEL & SPA 5*

2024.10.16 Naktų sk.: nuo 7 n.

749 €

PLAČIAU
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: