fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Kelionės su golfu

Golfas – sportas apipintas legendomis, bent jau Lietuvoje vyrauja nuomonė, kad tai snobų, turtuolių sportas, tačiau visame pasaulyje golfas yra labai populiarus, o vykstantys golfo turnyrai pritraukia itin daug žiūrovų. Tikrai nesakome, kad dabar visiems reikia pulti profesionaliai žaisti golfą, bet  pabandyti pajusti Tigerio Woods‘o dvasią žaliuose aikštynuose, kodėl gi ne?

 

Golfo aikštynai Lietuvoje

Pradėkime nuo Lietuvos, nes galbūt dar ne visi žinote, kad mūsų šalyje yra šeši puikaus lygio golfo aikštynai, kurie suteiks puikių pojūčių tiek pradedantiems mėgėjams, tiek profesionalams. Šie aikštynai įrengti laikantis pasaulinių standartų ir turi bent 18 duobučių, kas yra būdinga klasikiniams golfo aikštynams.

„The V Golf Club“ aikštynas Vilniaus rajone yra vienintelis profesionalaus dizaino golfo aikštynas Baltijos šalyse, jis tarsi atskiras miestelis su savo ežerėliais, viešbučiu bei SPA centru. Kitas golfo aikštynas „National Golf Resort“  įsikūręs Klaipėdos rajone, vaizdingame Danės upės slėnyje. Jo išskirtinumas tas, kad paskutinė, 18-ikta duobutė, yra Lietuvos formos salelėje. Vienas pirmųjų Lietuvoje golfo aikštynų „Sostinių golfo klubas“ įsikūręs vaizdingame Pipiriškių draustinyje, Elektrėnų savivaldybėje. Tai golfo laukas tarp keturių istorinių Lietuvos sostinių – Kernavės, Trakų, Kauno ir Vilniaus. Vaizdai ten labai gražūs, o nuo vienos ten esančių duobučių galima matyti Vilniaus Televizijos bokštą. „Vilkės golfo klubas“ įsikūręs Druskininkų rajone, jo landšaftas suformuotas su natūraliomis kliūtimis ir smėlio bunkeriais, kurie pareikalaus iš žaidėjų pademonstruoti visą jų sukauptą patirtį ir meistriškumą.

Vilniaus rajone įsikūręs dar vienas „Europos centro golfo klubas“, tai vienas iš aktyviausių ir labiausiai lankomų golfo klubų Lietuvoje. Jis įsikūręs ypatingoje vietoje – pačiame Europos geografiniame centre, tad aikštyne net kelios duobutės yra suformuotos būtent aplink tą vietą. Tikėtina, kad jis labai lankomas dar ir dėlto, kad yra skirtas pradedantiesiems, duobutės išdėstytos taip patogiai, kad gana mažai šansų net ir naujokui prarasti savo kamuoliuką. Na ir galiausiai paminėsime Trakų rajone esantį „Aluona Country Club“ aikštyną, kuris yra gana naujas, tad dar neturi visos reikiamos infrastruktūros, tačiau jau dabar žmonės važiuoja į miško apsuptyje esantį aikštyną pasimėgauti golfo sportu ir praleisti laiką gamtos apsuptyje.

Na, turbūt nustebinome, kad Lietuvoje yra tiek puikių vietų žaisti golfą? Toliau pakalbėsime apie  golfo infrastruktūrą kitose turistų pamėgtose šalyse.

Viešbučiai golfo aistruoliams užsienyje

Kai kurie viešbučiai turi greta viešbučio įrengtus golfo aikštynus, o kai kurie veža savo viešbutyje besiilsinčius aistruolius į tolėliau esančius laukus. Bet kokiu atveju, norint pažaisti golfą profesionaliai įrengtuose viešbučio aikštynuose, dažniausiai teks susimokėti tam tikrą papildomą mokestį. Tik nesupainiokite, viešbučiuose dažnai yra ir mini golfo paslauga, kuri yra nemokama ir šia paslauga gali naudotis visi norintys. Tad tiems, kam golfas dar neatrasta sporto šaka, rekomenduojame pirmiausiai pasitreniruoti viešbučio mini golfo aikštelėse, o tuomet jau „nerti į platesnius vandenis“.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: