fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Žiemos kelionės

Žiema…Šalta, sniegas, čiuožimas nuo kalno, apie ski vakarėlis, sauna, langų gramdymas.. Arba – saulė, palmės, paplūdimys, maudynės. Kas geriau? Žinoma, vienareikšmiško atsakymo nėra, o ir neturi būti. Juk visi esame skirtingi, o jeigu tu dar ir moteris, tai juk ir pati nežinai ko nori – vieną dieną nori slidinėti kalnuose, kitą – degintis paplūdimyje. Tuo žiema ir žavinga, kad galima rinktis įvairų poilsį ir per vieną sezoną suspėti ir išmokti čiuožti snieglente nuo Italijos alpių ir pasigrožėti koralais nardant Egipte.

 

Kelionių idėjos

Taigi, žiemos keliones galime skirstyti į dvi kryptis: slidinėjimo keliones ir poilsinės kelionės. Slidinėjimui turistai dažniausiai renkasi Prancūzijos, Italijos kalnus, Andorą. Taip pat mielai keliauja į Slovakijos kalnus – Tatrus, tiesa, į Slovakiją, kaimyninę Lenkiją turistai dažnai vyksta ir nuosavais automobiliais arba autobusais. Džiugu, kad ir Lietuvoje jau atsiranda slidinėjimo trasų, nes anksčiau artimiausia vieta paslidinėti, buvo Latvija. Paslidinėti Lietuvoje galite: ant Kalitos kalno Anykščių rajone, Lietuvos žiemos sporto centre Ignalinoje, Vilniuje ant Liepkalnio, Plungėje ant Mortos kalno, Snow arenoje Druskininkuose bei naujausioje Aukštagirės slidinėjimo trasoje Šilalės rajone. Pasitreniravus Lietuvos trasose, drąsiau jausitės aukštesniuose kalnuose, tad tikrai verta aplankyti ir vietines trasas.

 

Populiariausios sezono kryptys

Kad ir kaip smagu būtų tos tikrosios žiemos pramogos – slidinėjimas, sauna po dienos ant kojų ir pan., tačiau populiariausiomis žiemos kryptimis vis tik lieka kelionės į šiltus kraštus. Populiarumo viršūnėse įsitvirtinę Egipto kurortai, taip pat poilsiautojai mielai renkasi amžino pavasario salą – Tenerifę, kontrastingajį Dubajų bei tolimesnes kryptis – Tailandą, Vietnamą, Kubą ir pan. Žiemos kelionės į šiltus kraštus lietuvaičių itin mėgstamos, nes mums nuolat trūksta saulės, kartais net vasarą pas mus daug apniukusių dienų, tad nespėjame pasikrauti tos natūralios energijos iš gamtos.

Dėl puikaus kainos ir kokybės santykio turistai yra labai pamėgę Egipto kurortus, galima sakyti, kad Egiptas tai žiemos Turkija, nes panašumų išties daug: dideli viešbučiai su viskas įskaičiuota maitinimo sistema, milžiniškos viešbučių teritorijos su aquaparkais, žaliomis oazėmis ir kitomis gėrybėmis, nepriekaištingas aptarnavimas, gausybė maisto ir visa kita, kas būdinga tikrai poilsinei kelionei. Egipte yra keli itin populiarūs kurortai: Hurgada, Šarme el Šeihas, Mars Alamas. Jeigu galvojate, kad nuvykus į Egiptą lieka tik gulėti prie baseino ir valgyti, labai klystate, nes ši šalis turtinga ir savo istoriniu paveldu – Gizos piramidės, Sfinksas, Karalių slėnis, safaris dykumoje, tai tik kelios ekskursijos, kurios paliks didžiulį įspūdį. Negalime nepaminėti dar vienos itin populiarios žiemos kelionių krypties – Tenerifės. Ši unikali Kanarų sala traukia poilsiautojus iš viso pasaulio, tai vulkaninė sala, kontrastingas jos landšaftas išraižytas kalnais, užgesusiais ar miegančiais ugnikalniais, o iš žemės gelmių kadaise išsiveržusi magma nudažė salos paviršių pačiomis įvairiausiomis spalvomis. Nuostabus kraštovaizdis, pasakiškas klimatas, dėl kurio Kanarų salos dažnai yra vadinamos “amžino pavasario salomis”, draugiški vietiniai gyventojai – tiesiog svajonių atostogų kokteilis.

Jeigu perskaitę užsinorėjote ir slidinėti, ir keliauti į šiltus kraštus, tikrai ne problema. Žiemos periodas tuo ir patrauklus, kad galima spėti ir ten, ir ten. Kelionės žiemos sezonu prasideda maždaug nuo lapkričio mėnesio ir tęsiasi iki pat vėlyvo pavasario.

Kelionės į Ispaniją

GOLDEN TAURUS AQUAPARK RESORT 4*

2024.08.23 Naktų sk.: nuo 7n.

1033 €

PLAČIAU

Kelionės į BulgarijąAuksinės kopos

SUNNY BEACH CLUB 4*

2024.08.22 Naktų sk.: nuo 7 naktys

597 €

PLAČIAU

Kelionės į TurkijąAntalija

WASHINGTON RESORT HOTEL & SPA 5*

2024.10.16 Naktų sk.: nuo 7 n.

749 €

PLAČIAU
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: