fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

DOLCE VITA SUNSHINE RESORT 4*

Kelionė į Bulgariją
Thumbnail of http://Kelionė%20į%20Bulgariją
DOLCE VITA SUNSHINE RESORT 4* Kelionės į Bulgariją

KElionių kainos:

Atvykimas į viešbutį
Nakvynių sk.
Numerio tipas
Maitinimas
Apgyvendinimas
Kaina
asmeniui
Vietos
viešbutyje
2024.06.14
7n.
Viskas įskaičiuota
689 €
Yra

Kiek iš jūsų kada nors pagalvojote apie kelionę į Bulgariją?- tikriausiai tik keletas. Tad leiskite jus supažindinti su maža bet turtinga Rytų Europos šalimi- Bulgarija. Ši šalis priklauso Europos rytinei dalei, Balkanų pusiasaliui. Bulgarija ribojasi su Rumunija, Serbija, Makedonija, Graikija ir Turkija. O Bulgarijos rytus skalauja Juodoji jūra. Bulgarija yra viena seniausių Europos valstybių, kuri nepakeitė pavadinimo nuo jos įkūrimo metų, bei užima trečią vietą Europoje pagal svarbą archeologinių paminklų skaičių po Italijos ir Graikijos. Taip pat yra 9 UNESCO saugomi objektai: 7 kultūros objektai ir 2 gamtos objektai.

Kelionę į Bulgariją galima planuotis keliais būdais: lėktuvu, automobiliu ar net traukiniu. Bulgarijoje yra net trys pagrindiniai didieji oro uostai: Sofijos, Varnos ir Burgaso. Tačiau kelionė lėktuvu į Bulgariją būtų viena trumpiausių ir patogiausių, kadangi skrydis vykdomas tiesiogiai ir skrendama tik apie 2 val.

Juodosios jūros pakrantė tiks poilsiautojams kurie nori pasyvaus ar aktyvaus poilsio. Planuodami keliones į Bulgariją išsirinkite sau tinkamiausią kurortą. O čia kurortų yra daug ir įvairių: nuo ramaus poilsio iki šurmulingo naktinio gyvenimo. Kiekviename kurortų yra daugybė restoranų, kavinių, tavernų siūlančių bulgarų, europiečių virtuvės patiekalus. Kainos svyruoja labai įvairios, priklausomai kur planuosite valgyti. O jeigu planuosite Bulgarijoje apsipirkti, tai drąsiai galite daryti nes kainos visur yra pigios.

Nors Bulgarija nėra itin populiari kelionių kryptis, tačiau ji yra viena iš pigiausių krypčių. O pigios kelionės į Bulgariją jums gali padovanoti neatrastus nuotykius, plačius smėlio paplūdimius, jaukius miestelius.

Norėtum pamatyti savomis akimis?
Šalis Šalis:
Kelionės į Bulgariją
Kaina nuo: 689 €
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: