fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

VIP kelionės

Mėgaukitės prabanga, visapusišku aptarnavimu bei maloniu poilsiu VIP kelionėse. VIP kelionės tai išskirtinės, prabangios kelionės skirtos patiems išrankiausiems, norintiems visapusiško aptarnavimo bei aukštos klasės viešbučio ir paslaugų. Išsirinkite VIP keliones ir mėgaukitės poilsiu be jokių rūpesčių. 

 

VIP poilsis

VIP poilsio pasiūlymų galite rasti tiek Lietuvos tiek užsienio aukštos klasės viešbučiuose. Turistai visgi dažniausiai mėgsta ilgesnį, bent savaitės ar dviejų savaičių poilsį svetur, kur gali nevaržomai mėgautis saule, geru oru bei maloniomis procedūromis. VIP poilsis tai aukštos klasės kelionės gerai vertinamuose Lietuvos bei užsienio viešbučiuose, kuriuose suteikiamas visapusiškas aptarnavimas – maitinimas bei išskirtinės procedūros. Viešbučiai, dvarai ar išskirtinės vilos bei sanatorijos turistus žavi savo išskirtiniu aptarnavimu, žaviomis vietomis ir įstabiu vaizdu pro langus, šiuolaikiniu ir prabangiu interjeru bei naujosiomis technologijomis, išskirtinėmis procedūromis ir kitais užsiėmimais, kurie užtikrina maksimalų poilsį ir įspūdžius visos kelionės metu. 

 

VIP poilsis Turkijoje

Poilsis Turkijoje vienas populiariausių pasirinkimų tarp turistų. Turkija beveik visais metų laikais žavi nuostabia gamta, puikiu klimatu, čia galima pasimėgauti saule, jūra bei išskirtinėmis procedūromis. Turkija turistus vilioja ir nepriekaištingai prabangiais ir išpuoselėtais viešbučiais bei viešbučio aplinka. 

VIP poilsis Turkijoje užtikrina aukščiausios klasės atostogas prabangiose viešbučiuose, kuriuose teikiamas UAI (ultra viskas įskaičiuota) pasiūlymai, malonios procedūros ir užsiėmimai šeimoms su vaikais bei poroms. VIP poilsis Turkijoje nustebins ir gamtos vaizdais, daugelis viešbučių įsikūrę šalia paplūdimių, kurie yra privatūs ir skirti tik viešbučio svečiams, taip pat nepriekaištingai sutvarkyta viešbučio aplinka, baseinais. Taip pat galite rinktis ir prabangius atokesnius Turkijos viešbučius, įsikūrusius tarp kalnų, tokie viešbučiai įsikūrę atokiau kitų viešbučių ar vilų, todėl galėsite mėgautis ramybe bei visišku poilsiu vaizdingoje vietoje.

Kelionės į TurkijąAlanija

INSULA RESORT & SPA 5*

2024.06.20 Naktų sk.: nuo 7 n.

742 €

PLAČIAU

Kelionės į TurkijąBelekas

Ethno Hotels Belek 5*

2024.06.02 Naktų sk.: nuo 3 n.

995 €

PLAČIAU

Kelionės į GraikijąKelionės į Zakintą

Best Western Zante Park 5*

2024.06.24 Naktų sk.: nuo 7 n.

829 €

PLAČIAU
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: