fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Rudens kelionės

Rudens kelionės tarp lietuvių kasmet vis populiarėja, matyt norime bent šiek tiek prasitęsti vasaros sezoną arba supratome, kad kelionės rudenį – turi labai daug privalumų. Pirmiausia – tai oras, didieji vasaros karščiai jau šiek tiek atslūgę, tačiau oro temperatūra vis dar labai maloni ir mums labai priimtina. Šiuo laikotarpiu galima pasiplanuoti ir kiek daugiau pakeliauti, pažinti šalį, nes keliauti automobiliu ar autobusu nebus taip svilinančiai karšta. Kitas svarbus dalykas – įkaitusi ir šilta kaip arbata jūra, kada gi jeigu ne rudenį galima maudytis jūroje be jokio ū-a-ū-a ir kalenimo dantimis. Taigi, palankų orą vienareikšmiškai karūnuojame privalumų karaliumi.

Dar vienas svarbus rudens kelionių akcentas – palankesnė kaina negu pačiame sezono įkarštyje. Planuojant atostogas svetur, o ypač keliaujant su visa šeima, finansai tikrai yra vienas svarbesnių aspektų. Taigi, galima šiek tiek sutaupyti, nors poilsiautojų pamėgtų kurortų viešbučių valdytojai irgi „ne iš medžio iškritę“ ir puikiai yra pajutę, kad, pavyzdžiui, lietuviai labai mėgsta keliauti vaikų rudens atostogų metu, todėl pastebėjome, kad šiuo laikotarpiu kainos vėl kiek šokteli. Na bet jeigu nepavyks sutaupyti pasirenkant viešbutį, tikėtina, kad kiek pigiau mokėsite už ekskursijas, vakarienę mieste ar kitas pramogas.

Galiausiai kalbant apie rudens poilsines keliones, galime paminėti, kad maždaug nuo rugsėjo vidurio kurortai tampa ramesni, o žmonių srautai – sumažėję. Taigi, atostogos rudenį bus komfortiškesnės ir dėl mažesnių eilių oro uostuose, lankytinuose objektuose, restoranuose, parduotuvėse.

 

Kelionės vaikų rudens atostogų metu

Kaip ir minėjome, keliauti per vaikų rudens atostogas pamėgo daugelis lietuvaičių, tai paranku dėl vis dar gero klimato užsienyje, palankių kainų, na ir žinoma didžiulio noro bent šiek tiek praskaidrinti savo ir vaikų rudenišką kasdienybę. Lietuvoje vasaros turime tik tris mėnesius, tad tikrai yra suprantamas noras ją šiek tiek prasitęsti atostogaujant tose šalyse, kuriose rudenį toks klimatas, kaip pas mus gražiausią vasaros dieną.

 

Populiariausios kelionės rudenį

Turistai rudenį dažniausiai renkasi Turkiją, Graikijos salas – Kretą, Rodą, Zakyntą ir kt., taip pat mielai keliauja į Kiprą bei jau dairosi į Egipto kurortus.

Kelionės į TurkijąAlanija

UTOPIA WORLD HOTEL 5*

2024.09.16 Naktų sk.: nuo 7 n.

827 €

PLAČIAU

Kelionės į TurkijąAlanija

SAPHIR HOTEL 5*

2024.09.16 Naktų sk.: nuo 7 naktys

713 €

PLAČIAU

Kelionės į TurkijąBodrumas

MANDARIN RESORT HOTEL 5*

2024.09.06 Naktų sk.: nuo 7n.

764 €

PLAČIAU
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: