fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Išankstinės kelionės

Kelionės į TurkijąAlanija

SAPHIR HOTEL 5*

2024.09.16 Naktų sk.: nuo 7 naktys

678 €

PLAČIAU

DOVANŲ KUPONAS

0 €

PLAČIAU

Kelionės į Maldyvus

Adaaran Club Rannalhi 4*

2024.03.21 Naktų sk.: nuo 12n.

3685 €

PLAČIAU

Daugiau pasiūlymų

Svajojate apie ilgai lauktas atostogas bei išskirtinį poilsį? Kasdieniai rūpesčiai, darbas bei rutina išvargina, norint atgauti jėgas ir pailsėti reikia tingių, nerūpestingų atostogų, kuomet galime mėgautis geru oru, saule bei vandens pramogomis. Idealiai tam tinka poilsinė kelionė, tačiau norint rasti tinkamą kelionės pasiūlymą ir išsirinkti geriausiai vertinamą viešbutį – kelione reikia pasirūpinti iš anksto.

Išankstiniai kelionių pasiūlymai į įvairias pasaulio šalis domina ne vieną, tačiau kada verta įsigyti tokias keliones ir atrasti geriausią kainos ir kokybės santykį? Daugelis keliautojų pamėgo išankstines keliones planuotis kitam pusmečiui ar net kitiems metams. Ir ne be reikalo, įsigyti kelionę paskutinę minutę ne visuomet reiškia pigiausią ir geriausią kelionės laimikį, tad norint mėgautis geru viešbučiu, tinkama data verta pasirūpinti kelione iš anksto.

 

Akcijos ir kelionių idėjos

Planuojantys atostogas dažnai iš anksto ieško geriausių sąlygų bei stebi akcijas kelionėms. Visgi, kada geriausia pirkti kelionę ir pasinaudoti geriausiomis akcijomis bei kitais pasiūlymais? Tiek lėktuvo tiek viešbučių kainos kinta kiekvieną dieną, todėl nėra tam tikros dienos ar savaitės kuomet kainos nukrenta ar kelionei suteikiama tam tikra akcija, tačiau yra tam tikras statistinis laikas, kada keliones pirkti yra palankiausia bei joms gali būti suteikiama geriausia kaina.

Norint pasinaudoti gera kaina idealus kelionę įsigyti likus 2 -5 mėnesiams iki numatytų atostogų. Būtent tokiu laiku yra palankiausios lėktuvo bilieto kainos (atsižvelgiant į visų metų bilietų kainų kaitą), taip pat likus 2 – 5 mėnesiams iki planuojamų atostogų viešbučių bei likusių kambarių pasiūla vis dar yra labai plati, todėl turite tikrai puikią galimybę pasirinkti norimą kelionės kryptį ir gerai vertinamą viešbutį už gerą kainą.

 

Kelionių idėjos

Tik tinkamai planuodami atostogas galite sulaukti gerų pasiūlymų, visų pirma prieš pradedant rinktis kelionę, atsakykite sau – kuriuo metų laiku norite keliauti, keliausite dviese ar su šeima, kokia bus atostogų trukmė bei kokį biudžetą esate suplanavę. Šie klausimai padės Jums atsakyti ne tik kur keliauti, bet ir kaip surasti tinkamą kelionės paketą.

O jeigu visgi neapsisprendžiate, kur norite vykti ir ką pamatyti, pateikiame kelionių kryptis ir idėjas bei tinkamą laiką keliauti:

Azijos šalys – trokštantiems susipažinti su rytų kultūra ir pajusti jos dvasią į Japoniją bei Kiniją rekomenduojame vykti pavasarį bei rudenį. Tailandą geriausia aplankyti lapkričio – vasario mėnesiais. Jeigu norite egzotinės išvykos, viena iš mėgstamų turistų krypčių – Balio sala, į ją geriausia vykti nuo balandžio mėnesio iki lapkričio. Na, o romantiškąją Maldyvų sala geriausias metas mėgautis šaltuoju metų sezonu, idealiausias metas ten vykti yra gruodžio – balandžio mėnesiai.

Afrikos šalys – viena populiariausių keliautojų krypčių yra būtent Afrikos šalys, kurios idealiai tinka žiemos atostogoms. Viena tokių krypčių – Egiptas, kuris turistus vilioja ištisus mietus, tiesa, vasaromis ten vykti nepatartina, nes tuomet oro temperatūra pakyla beveik iki 40 laipsnių karščio. Idealus metas rinktis Egiptą atostogoms yra gruodžio – vasario mėnesiai.

Vidurinieji rytai – Izraelis, Tel Avivas bei Jeruzalė – vienos iš lankomiausių vidurio rytų krypčių, ir jos mėgstamos ne be reikalo, čia vasara tęsiasi ištisus metus ir lepina geras oras. Jungtiniuose Arabų Emyratuose tinkamiausias laikas apsilankyti rudenį bei pavasarį.

Europa – poilsinėms kelionėms daugelis turistų vyksta į Turkiją bei Graikiją, čia idealus metas vykti balandžio – spalio mėnesiais, tačiau nepamirškite, kad vasaromis ten būna itin karšta ir išauga turistų srautai. Į lankomus Europos miestus, tokius kaip – Paryžius, Roma, Barselona, Milanas, Venecija, Madridas rekomenduojama vykti pavasarį, norint išvengti didelių turistų srautų ir pasimėgauti miesto grožiu bei lankytinomis vietomis. Na, o nenorintiems leistis į tolimas keliones žiemą, jas galite planuoti ir Europoje. Būtent Kanarų salose idealus metas pasimėgauti saule ir praleisti žiemos atostogas yra spalio – vasario mėnesiai.

 

Kodėl kitų metų atostogas reikia planuoti šiandien?

Išankstiniai kelionių pasiūlymai užtikrina geros kainos garantiją, Jūsų poreikiams pritaikytą gerai vertinamą viešbutį ir kelionių kryptį. Paskutinės minutės kelionių pasiūlymų tendencijos jau seniai yra kritusios, taip ne tik galite nesulaukti tinkamos kelionės krypties, bet ir geros kainos pasiūlymo, todėl keliones geriausia planuotis iš anksto. Tiems kuriems rūpi kelionės data, viešbutis bei kelionės kryptis – paskutinės minutės rekomenduojama nelaukti. Išankstiniai kelionių pardavimai organizuojami net metams į priekį, todėl turėsite galimybę užsisakyti norimą kelionės datą bei gerai vertinamą viešbutį ir mėgautis visapusišku poilsiu.

Net ir planuojantis kitų metų atostogas šiandien galite rasti puikių kelionių pasiūlymų, pasirinkti norimą datą bei gerai vertinamą viešbutį. Išankstines keliones itin patogu rinktis nes didieji kelionių organizatoriai suteikia ir puikias išankstinių kelionių sąlygas – 50 eurų ar 20% pradinę kelionės įmoką bei auksinę galimybę nemokamai pakeisti kelionės datą, jeigu nutiktų nenumatytų atvejų. Todėl planuoti išankstines atostogas ne tik patogu, tačiau ir naudinga, taip galėsite rinktis iš didžiausios viešbučių pasiūlos, rinktis datą, susiplanuoti kelionės maršrutą bei gauti geriausią kainos pasiūlymą.

 

Kaip išsirinkti kelionę dovanų?

Kelionė yra viena įdomiausių ir smagiausių dovanų, kurią ne tik smagu pasidovanoti sau, bet ir artimam žmogui. Juk niekas kitas taip negali pradžiuginti nei kelionėje patirti įspūdžiai. Dalinamės patarimais, kaip išsirinkti kelionę dovanų ne tik sau, bet ir mylimam ir artimam žmogui.

Kam bus dovanojama kelionė? – Jeigu kelionę renkatės sau, tikriausiai išsirinkti nebus taip sunku, apgalvokite norimą datą, ir kelionės kryptį, o jeigu neapsisprendžiate kur keliauti galite vadovautis aukščiau pateiktomis rekomendacijomis į kuriuos žemynus kuriuo metų laikus vykti geriausia. Jeigu dovaną renkate kitam žmogui, apgalvokite ar ši dovana jam patiks, ar žmogus mėgsta keliauti. Jeigu kelionę norite dovanoti artimam ir mylimam žmogui negailėkite pastangų ir laiko surasti geriausią kelionės pasiūlymą, kuris paliktų neišdildomus įspūdžius.

Kelionės kryptis – jeigu dovaną renkate artimam žmogui apgalvokite ką jis labiausiai mėgsta, gal jis itin domisi kultūra, istorija, o gal yra tikras žiemos entuziastas, kuriam patinka žiemos pramogos, slidinėjimas, tuomet rinkitės žiemišką kelionę į kalnus, kur ne tik galėsite mėgautis žiemos pramogomis, bet ir pasigrožėti įstabiais vaizdais.

Poilsinė ar pažintinė kelionė – kokią kelionę rinktis dovanai priklauso tik nuo Jūsų pačių arba dovanojamo žmogaus hobių bei poreikių. Jeigu žmogus mažiau keliaujantis, tikėtina jam patiks pažintinės kelionės, kurios ne tik leis pažinti šalį, pamatyti architektūrinius statinius, lankytinas vietas, bet ir leis patirti neišdildomų įspūdžių. Naujokams itin tinkamos kryptys – Ispanija, Bulgarija ar Graikija, kur mažiau susidursite su kultūriniais skirtumais bei turistų apgaudinėjimu.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: