fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Medaus mėnesio kelionės

Sveikiname! Jūsų vestuvės jau suplanuotos ir netrukus jūs nersite į ilgai lauktos romantiškos povestuvinės kelionės džiaugsmus. Po visų vestuvių organizavimo reikalų, esate linkę ieškoti tokios medaus mėnesio kelionės, kurioje niekuo nereiktų rūpintis? Neskubėkite užsisakyti „Viskas įskaičiuota“ pirmoje vietoje, kurią radote į paiešką suvedę „Geriausios vestuvinės kelionės kryptys“ – yra aibė jaunavedžių kelionės alternatyvų.

 

Povestuvinės kelionės

Sutikite, iš medaus mėnesio kelionės visi tikisi, kad tai bus romantiškiausias gyvenimo nuotykis. Bet vienintelis iš tiesų svarbus dalykas yra tai, kad jūs būsite kartu. Tad pamąstykite, galbūt vietoje ramaus gulėjimo šalia baseino jus dar labiau suartins nuotykių ir naujų atradimų kupina jaunavedžių kelionė į Maču Pikču Peru ar romantiška kelionė jachta po Graikijos salas? Gal svajojate apie tai, kaip kartu užlipsite ant Stalo kalno Pietų Afrikos Respublikoje, išsiruošite į kruizą Nilu Egipte, mėgausitės safariu laukinėje Kenijos gamtoje ar grožėsites saulėlydžiu virš Angkor Wat šventyklos Kambodžoje? O gal jūsų svajonėse tobula kelionė jauniesiems yra namelis dviems viename iš Goa paplūdimių Indijoje ar veiksmo kupina pažintinė kelionė po abi Naujosios Zelandijos salas?

Įspūdingų, naujų, neatrastų ar jūsų jau pamėgtų vietų pasaulyje, į kurias galite nukeliauti savo povestuvinės kelionės metu – begalė ir visos kryptys tam tinkamos, jei tik jos tinka ir patinka jums abiems. Juk jei jis norės ištisas dienas gaudyti saulę Tailando paplūdimyje, kur vos pirštu pamojus prisistato padavėjas su šaltu kokteliu, o ją labiau trauks išsinuomoti motorolerį ir apvažiuoti visą salą, prisiminimai, kuriuos parsivešite iš savo gyvenimo kelionės šildys jus atskirai.

 

Kur keliauti medaus mėnesiui?

Vestuvinėms kelionėms visos kryptys – geros. Jei turite ribotą povestuvinių atostogų laiką – rinkitės tokias jaunavedžių keliones, kur nesugaišite kelių parų lėktuve ar orouostuose laukiant jau trečio persėdimo. Senoji Europa pilna vietų, kurios metai iš metų patenka į pasaulinius romantiškų medaus mėnesio kelionių krypčių topus. Greta populiariųjų Paryžiaus, Romos ar Venecijos, Europoje apstu ir kitų romantiškų krypčių, kuriose galėsite labai sočiai mėgautis savo medaus mėnesio kelione.

Be abejo, rimčiausia konkurencinė kova dėl idealiausios povestuvinės kelionės krypties Europoje vardo vyksta tarp Italijos, Prancūzijos ir Graikijos. Stulbinantys vaizdai ir peizažų įvairovė, turtinga istorija ir menas, neatsivalgomai skanus maistas, išlaikytas puikus vynas ir lėtas gyvenimo tempas tikrai padės jums mėgautis aistra gyvenimui ir vienas kitam.

Sunku įsivaizduoti labiau romantišką vietą Italijoje nei Amalfio pakrantė: jaukios Pozitano ir Sorrento gatvelės, žavinga maurų architektūra, prašmatnios vilos ir ištaigingi viešbučiai, smaragdinis jūros vanduo ir pakrantėje išsirikiavę spalvingi saulės skėčiai gali tapti puikiu jūsų kelionės fonu.

Komo ežero pakrantes jaunieji iš viso pasaulio pamilo dar gerokai prieš tai, kai Komą atrado George Clooney. Įspūdingos vilos, lyg atvirukai atrodantys pakrantės miesteliai, skaidrus vanduo ir kalnai pakerės jus savo ramybe ir pavers jūsų vestuvinę kelionę stebuklinga.

Pasirinkite savo jaunavedžių kelionės kryptimi Toskaną ir akimirksniu suprasite kodėl tiek daug dailininkų įamžina ją savo paveiksluose. Nuo renesanso karūnos perlu tituluojamos Florencijos iki viduramžiškosios Sienos ir užburiančio Lucca miestelio iki nakvynės senovinėse pilyse ir dvaruose – romantika jus sups kiekviename jūsų kelionės žingsnyje. O kur dar Portofino, Cingue Terre, Verona, Sardinija ar Sicilija – mėgaukitės La Dolce Vitta ir vienas kitu.

Savo medaus mėnesio kelionės kryptimi pasirinkote Prancūziją? Pamirškite Paryžių ir mėgaukitės savo romantiškos kelionės dviems akimirkomis atrasdami kitus Prancūzijos brangakmenius. Pasimėgaukitė šviežiomis austrėmis Bretanės pakrantės miesteliuose, apsistokite vienoje iš viduramžius menančių Luaros slėnio pilių, palydėkite saulę apsupti levandų jūros Provanse, ragaukite geriausius pasaulio vynus Bordo, atraskite Alpes ar pasilepinkite saule prancūzų Rivjeroje kartodami vienas kitam „Je t’aime“.

Svarbiausias dalykas, kurį turite suprasti, jei savo vestuvinę kelionę nusprendėte praleisti Graikijoje – tai lyg dvi šalys vienoje, ir taip, tai žemyninė šalies dalis ir salos, kurių kiekviena yra neįtikėtinai savita ir kerinti. Palikite Atėnus kitai savo kelionei dviese ir pasidovanokite sau nepakartojamai romantišką povestuvinę kelionę vienoje iš Graikijos salų. Baltai mėlynas Santorinis, pramogų ir balto smėlio paplūdimių kupina Mykonos sala, menininkų mylima Hydra, kurioje vienintelė transporto priemonė – asilai, didingoji Kreta ar ramybe alsuojanti mažytė Antiparos sala – kad ir kurią jų išsirinktumėte savo jaunavedžių kelionei, atsiduokite ne tik vienas kitam, bet ir lėtam graikiškam saulės, poilsio, jūros ir stulbinančių saulėlydžių ritmui.

Širdys traukia, o biudžetas ir darbdaviai leidžia keliauti ilgiau ir toliau? Tuomet išsirinkti savo kelionės kryptį gali būti dar sudėtingiau – visame pasaulyje yra aibė tarp jaunųjų populiarių labai romantiškų įdomių vietų. Norite praleisti savo vestuvinę kelionę tropikuose? Rinkitės Arubą, Balį, Barbadosą, Tailandą, Maldyvus, Seišelius. Esate tie jaunieji, kurie mėgsta egzotiką? Zanzibaras, Madagaskaras, Fidžis, Kuba, Taitis ir Meksika jau laukia judviejų. Nuo pat pirmos pažinties dienos mėgstate tyrinėjimus, ilgus žygius pėsčiomis ir aktyvų poilsį? Kodėl gi savo povestuvinės kelionės jums nepraleidus Peru, Ekvadore, Argentinoje, Pietų Afrikos respublikoje ar Kosta Rikoje – čia gausu ir egzotikos, ir įvairiausių aktyvių veiklų. O gal savo vestuvinės kelionės metu svajojate kartu įveikti legendinį „Route 66“ Jungtinėse Amerikos Valstijose ar apkeliauti Australiją? Tai judviejų gyvenimo kelionė, todėl visiškai nesvarbu, ką apie ją manys jūsų tėvai, giminės ar draugai – leiskite savo medaus mėnesio kelionę taip, kaip norite jūs patys, nors ir Antarktidoje ar Sibire. Juk jums svarbiausia – kartu patirti įspūdžiai, bendras juokas, džiaugsmas ir šilti vestuvinės kelionės atsiminimai, ar ne taip?

 

Pasiūlymai jaunavedžiams

Kaip lengvai susiplanuoti nepamirštamą jaunavedžių kelionę? Jaučiatės išsunkti vestuvių planavimo ir iš kelionės tikitės puikaus romantiško poilsio, o čia dar, atrodo, tiek daug naujų klausimų, kuriuos reikia aptarti! Kiek truks kelionė, kiek pinigų jai išleisite, į kokią šalį norite vykti jūs abu, kaip ten nuvykti, kokią nakvynę pasirinkti – jei nuo visų šių klausimų jums jau sukasi galva, geriau patikėkite savo medaus mėnesio kelionės planavimą profesionalams.

Bet kokiu atveju, ar savo romantišką vestuvinę kelionę planuosite patys, ar ieškosite „Viskas įskaičiuota“ kelionės, nepalikite to paskutinei minutei. Ypač jei tuoksitės vestuvių sezono piko metu – pagalvokite, o jei visi pasaulio jaunavedžiai nori praleisti savo medaus mėnesį ten pat, kur ir jūs? Geriausius apartamentus gaus tie, kurie bus pirmieji. Jei ruošiatės į populiarų kruizą ar turistų skaičių ribojančias vietas – užsisakykite savo povestuvinę kelionę dar anksčiau.

Jei planuojant vestuvių iškilmes degustuoti tortą, rinktis gėles ar nuveikti kitus tarpusavyje pasidalintus organizacinius darbus galima ir po vieną, tai savo vestuvinę kelionę geriau planuokite kartu. Nebent esate garantuotas, kad jūsų būsimasis sutuoktinis pažįsta jus ir jūsų kelionių poreikius bei svajones taip gerai, kaip kad jūs pats. Kitu atveju rizikuojate, kad jaunųjų svajonės išsipildymu turinti tapti kelionė atitiks tik vieno iš jūsų lūkesčius.

Kad ir kaip labai jums knietėtų sutaupyti laiko ir nusikopijuoti medaus mėnesio kelionės idėją nuo pernai susituokusių bičiulių – nedarykite to. Jei jūsų draugams labai patiko tas „Viskas įskaičiuota“ kelionės paketas Karibuose ar kelionė jachta po Viduržemio jūros salas, jums ir jūsų antrajai pusei tai gali visiškai netikti. Visiškai nesvarbu ką jums patarinės tėvai ar kaimynai, tai jūsų vestuvinė kelionė ir ji turi atitikti tik judviejų interesus.

Kartu nuspręskite ko norite. Ar egzotiška kryptis jums abiems reiškia prabangų viešbutį populiarioje saloje? Gal bet kuri tolima šalis, kurios kalba jūs nekalbate, jums yra egzotiška? O gal vistik egzotika jums – ne svarbiausia medaus mėnesio kelionės dalis ir tai, ką sutaupysite lėktuvo bilietams jūs mieliau išleistumėte romantiškai nakvynei kurioje nors Europos pilyje ar nepamirštamai vakarienei „Michelin“ restorane?

Kelionės į TurkijąAlanija

INSULA RESORT & SPA 5*

2024.06.20 Naktų sk.: nuo 7 n.

742 €

PLAČIAU

Kelionės į TurkijąBelekas

Ethno Hotels Belek 5*

2024.06.02 Naktų sk.: nuo 3 n.

995 €

PLAČIAU

Kelionės į GraikijąKelionės į Zakintą

Best Western Zante Park 5*

2024.06.24 Naktų sk.: nuo 7 n.

829 €

PLAČIAU
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: