fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Savaitgalio kelionės

 

Visi žinome, kaip gerai yra atostogos. Turbūt jei šiuo metu aplink esančių žmonių paklaustumėte kas nori atostogauti dažniau – į viršų pakiltų visos rankos. Norisi pabėgti nuo rutinos, o laiko dažnoms ilgoms atostogoms nėra? Puiki išeitis keliauti dažniau – savaitgalio kelionės. Žinoma, labai smagu praleisti mėnesį po Tailando palmėmis ar tyrinėti Kosta Rikos džiungles, bet juk viena tokia ilga kelionė dažnai suryja ne tik metinį atostogų limitą, bet ir metinį atostogų biudžetą. Trumpos savaitgalio atostogos – ar tai būtų jūsų vieno savaitgalio kelionės autobusu, ar ilgojo savaitgalio kelionės šeimai, ar romantiška kelionė savaitgaliui dviese – puikiai padės jums atsipalaiduoti nuo darbų ir kasdienių reikalų. 

 

Kodėl savaitgalio kelionės?

 

Priežasčių leistis į savaitgalio keliones lėktuvu ar savaitgalio keliones autobusu – begalės. Netgi ir savaitgalio kelionės automobiliu gali būti idealus būdas pailsėti – žinoma, jei mėgstate vairuoti ir pirmenybę teikiate savarankiškam keliavimui, arba turite šunį, be kurio jūsų savaitgalinės kelionės neįsivaizduojamos. 

 

Kelionės savaitgaliui leis jums keliauti dažniau ir pamatyti daugiau. Be abejo, jei praleisite vienoje vietoje savaitę ar dvi – turėsite progą ištyrinėti tą miestą ar šalį geriau, tačiau trumpos atostogos, kaip kad savaitgalinės kelionės (2-3 dienos) ar ilgojo savaitgalio kelionės (3-4 dienos) padės jums pažinti daugiau skirtingų vietų. Tik pagalvokite, jei per mėnesį susiorganizuosite bent vienas savaitgalio atostogas svetur – per metus aplankysite bent 12 skirtingų miestų ar šalių. Ir dar liks laiko ilgesnėms nei savaitgalio kelionėms,  nes neišnaudosite savo atostogų dienų limito. 

 

Be to, savo savaitgalinės kelionės mes esame linkę patirti daugiau nei ilgų atostogų metu, kuomet leidžiame sau daugiau patinginiauti. Žinodamas, kad jo savaitgalio kelionės trukmė yra ribota, dažnas pamato ir nuveikia ženkliai daugiau – gena įspūdžių alkis ir laiko limitas. Būtent todėl po turiningos trumpos pažintinės savaitgalio kelionės jūs galite būti daug labiau „išvėdinęs galvą“ ir jaustis pasikrovęs gausybę naujos energijos, nei kad savaitę prasivartęs paplūdimyje.

 

Ir dar daugiau savaitgalinės kelionės pliusų:

 

– jums pakaks tik rankinio bagažo, tad sugaišite mažiau laiko pasiruošimui, o paskutines minutes prieš kelionę galėsite praleisti gerdami kavą ar arbatą, vietoj to, kad stovėtumėte eilėje prie bagažo registravimo punkto;


savaitgalinės kelionės nebūtina planuoti prieš pusę metų – į ją galėsite išsiruošti nors ir kitą dieną, pakaks peržvelgti paskutinės minutės pasiūlymus ir išsirinkti tą, kuris labiausiai atitiks jūsų trumpų atostogų poreikius.

 

Pigios savaitgalio kelionės!

 

Kad jau prakalbome apie pinigus, kelionė savaitgaliui turi ir kitą pliusą – ji kainuoja mažiau nei ilga kelionė. Viena ar kelios nakvynės, maistas ir transportas jums dažnu atveju atsieis panašiai kaip ir savaitgalio pramogos Lietuvoje, o įspūdžiai bus kelis kart ryškesni! O kaip manote, kuri pica jums patiks labiau – pica už 8 Eur Lietuvoje ar pica už 8 Eur Italijoje, iškepta tikro italų „pizzaiolo“, pagardinta šviežiu pomidorų padažu, šviežia mocarela ir ką tik nuskintais bazilikais?  

 

Pigios savaitgalio kelionės jokių būdu nereiškia prastų atostogų. Jei jūs norite pigios pažintinės savaitgalio kelionės – apsvarstykite kiek svarbus jums yra viešbutis. Juk jūsų tikslas – kuo daugiau pamatyti, o ne gulėti viešbučio jacuzzi. Geriau pasirinkite patogioje vietoje esantį kuklesnį viešbutį ir savaitgaliui numatytą biudžetą  išleiskite pažinimams ir atradimams, kad ir kokie jie būtų jūsų savaitgalio atostogų plane. 

 

Jei planuojate savaitgalio kelionę šeimai – apsvarstykite galimybę rinktis savaitgalio keliones automobiliu. Taip galėsite rinktis nakvynę kempinguose ar toliau nuo miesto centro esančiuose viešbučiuose, kurie neretai yra pigesni, o ir papildomų pramogų vaikams juose galima rasti.   

 

Savaitgalis ant dviračių

 

Neįsivaizduojate savo savaitgalio be dviračio? Nei savaitgalio kelionės lėktuvu, nei savaitgalio kelionės autobusu – ne priežastis atsisakyti savo mėgstamo užsiėmimo. Atvirkščiai, Europoje – ne vienas miestas, kurį pažinti važinėjantis dviračiu dar smagiau nei pėsčiomis! Ar gi nesmagu būtų leisti savaitgalio kelionę dviems važinėjantis dviračiu po Žydrąją pakrantę ar minant pedalus link Eifelio bokšto? O jei jūsų trumpos savaitgalio atostogos su vaikais Taline ar Barselonoje apimtų ir kelionę dviračiais iki paplūdimio? Amsterdamas, Kopenhaga, Stokholmas, Budapeštas, Bordo, Dublinas, Praha ir kiti Europos miestai laukia dviratininkų, o jums belieka tik peržvelgti, kokie šiuo metu yra kelionių pasiūlymai savaitgaliui ir išsirinkti jums labiausiai patinkantį.    

 

Kelionės automobiliu

 

Nemėgstate skristi, į savaitgalio kelionę norite su savimi pasiimti šunį, vaikai atsisako keliauti be savo žaislų kolekcijos? Keliaukite automobiliu! Jūsų rankos gal ir bus labiau užimtos, bet nereiks sukti galvos dėl bagažo limitų, o ir nakvoti galėsite kur panorėję – kad ir tame gražiame miestelyje, kurį privažiuosite pakeliui į Rygą, Taliną, Varšuvą, Gdanską, Berlyną ar Prahą. Žinoma, jei jau viską matėte Lietuvoje – o čia, kaip žinia, gali prireikti ne vienos savaitgalio kelionės, kol jūsų šeima aplankys visus dvarus ir regioninius parkus. Planuojant savaitgalio keliones automobiliu, svarbiausia – neišsikelti sau per didelių tikslų ir pasilikti laiko atradimams. Nebent norite daugiau laiko praleisti automobilyje nei tyrinėdami naują šalį ar miestą. 

  

Kelionės kryptis

 

Kelionės savaitgaliui tinka visiems – solo keliautojams, poromos, šeimoms su vaikais, senjorams ar draugų kompanijoms. Belieka išsirinkti savaitgalio kelionės kryptį, labiausiai atitinkančią jūsų poreikius. Jei ieškote trumpos, patogios, pilnai organizuotos pažintinės savaitgalio kelionės – jums galėtų patikti savaitgalio kelionė autobusu į Krokuvą ar Saremos salas. Jei norite intensyvios pažintinės savaitgalio kelionės lėktuvu dviems ar vienam, įspūdingo istorinio paveldo ir labai skanaus maisto – peržiūrėkite kelionių pasiūlymus į Atėnus, Romą ar Stambulą. Beje, Roma puikiai tiks ir savaitgaliui su vaikais – mieste yra fantastiškas zoologijos sodas, įspūdingas „Cinecitta World“ kino tematikos pramogų parkas ir aibė kitų pramogų vaikams, o ir Viduržemio jūros paplūdimiai lengvai pasiekiami traukiniu. Jei į savo ilgojo savaitgalio keliones mėgstate įtraukti ir poilsį paplūdimyje – rinkitės Maltą. Jei svajojate, kad jūsų savaitgalio atostogos būtų itin romantiškos, jūsų laukia Paryžius. Jūsų savaitgalinė kelionė vyks žiemą? Aplankykite kalėdines muges Vokietijoje ar pasigrožėkite tikra žiema Suomijoje. Savo savaitgalio kelionės metu norite ir apsipirkti? Važiuokite į Milaną ar Londoną. Pasiilgote iki ryto trunkančių vakarėlių? Planuokite kelionę savaitgaliui Berlyne.  Tad kur keliausite ateinantį savaitgalį?

 

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: