fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Geriausi pasiūlymai - Kelionės į Zakintą

Kelionės į GraikijąKelionės į Zakintą

Best Western Zante Park 5*

2024.09.23 Naktų sk.: nuo 7 n.

899 €

PLAČIAU

RODYTI DAUGIAU

Kelionės į Zakintą

VizaNereikalinga
Skrydžio trukmė3 val.
Laiko skirtumasNėra
KalbaGraikų
ValiutaEuras

Grakijos sala – Zakintas, kuri tikriausiai pritraukė daugiausiai turistų. Tai viena egzotiškiausių Graikijos salų. Su Zakinto vardu sklando du mitai: pirmasis kilęs iš venecijiečių, kurie šį pavadinimą suteikė saloje žydinčioms gėlėms okupacijos metais (1484–1797 m.), o antroji teigia, kad Zakintas, senovės Frijos karalystės valdovo Dardano sūnus, buvo pirmasis salos gyventojas.

Zakintas yra pačioje Jonijos jūros širdyje ir ši sala tikrai gali didžiuotis savo nuostabiu gamtos kraštovaizdžiu ir paplūdimiais. Navagio paplūdimys, kvapą gniaužiantys kraštovaizdžiai, egzotiški paplūdimiai su balto smėlio ir turkio spalvos vandeniu bei pašėlęs naktinis gyvenimas yra pagrindinės priežastys, kodėl ši sala yra nepaprastai populiari. Tačiau yra daugiau nei tai!

Tyrinėdami Zakintą atrasite ir vaizdingus kaimelius ant kalvos, tradicinius vienuolynus ir svajingus gamtos peizažus. Taip pat Zakitas turi daugybę nuostabių paplūdimių, kuriuos turėtumėte aplankyti, pavyzdžiui, Laganas Zante, Gerakas paplūdimys, Vasilikos paplūdimys ir Spiantza paplūdimys. Be to, kai kuriuose egzotiškuose Zakinto paplūdimiuose gyvena nykstančios jūros vėžlių rūšys Caretta-Caretta. Jie kiekvienais metais slepia kiaušinius smulkiame baltame Zakinto paplūdimių smėlyje. Jums gali ir pasisekti pamatyti, kaip jie išplaukia iš jūros, kad paslėptų kiaušinius po smėliu, bet jokiu būdu neturėtumėte jų trukdyti!

Kaip prekinis ženklas tapęs Navagio (išvertus reiškia: laivo nuolauža) paplūdimys Zakinte yra vienas populiariausių vaizdinių visoje Europoje. Navagio paplūdimys, pasiekiamas tik valtimi, turi stebuklingą turkio spalvos vandenį, baltą smėlį ir yra apsuptas įspūdingų aukštų uolų. Nors vaizdas iš viršaus yra tiesiog kvapą gniaužiantis, taip pat turėtumėte pasinerti į jo viliojamai skaidrų vandenį.

Apžiūrėkite smaragdines salos įlankas, pailsėkite nuo paplūdimio gyvenimo ir aplankykite Zakinto miestą ir Zakinto sostinę. Jis buvo stipriai paveiktas venecijiečių, kurie salą taip pat pavadino „Fiore di Levante“ (rytų gėle). Šv. Marko aikštė, Venecijos pilis, Solomos aikštė ir Zantės pobizantinis muziejus yra vienos iš geriausių Zakinto miesto lankytinų vietų. Turtingi kultūriniai ir bažnytiniai turtai, vaizdingi kaimai su tradiciniais akmeniniais namais ir besikeičiantis kraštovaizdis lankytojams siūlo neprilygstamų staigmenų, kurios garantuos, kad jūsų atostogos Zakinte bus nepamirštamos!

Kalbant apie ką veikti Zakinte, pasirinkimų niekada nepritrūks! Vakarėliai, nardymas, ekskursijos ir vandens sportas leis jums pramogauti per visas atostogas!

Navagio paplūdimys – visame pasaulyje žinomas egzotiškas paplūdimys su baltu smėliu ir turkio žalsvu vandeniu.

Mėlynieji urvai – juos rasite šiauriausioje salos pusėje. Juos sukūrė bangų erozijos, o per jų lankas praplaukia ekskursijų laivai.

Marathonisi sala – vėžlių sala Lagano įlankoje, tiesiai priešais Limni Keriou paplūdimį. Ekskursiniai laivai plaukia į Marathonisi, žinomą dėl savo smėlio paplūdimių ir žalio kraštovaizdžio.

Bochalio miestelis – puiki vieta grožėtis nuostabiais ir romantiškais miesto vaizdais tiek dieną, tiek naktį. Šiame miestelyje dar galėsite pamatyti Venecijos pilį – ši pilis, pastatyta XV amžiuje, apie 1480m., apsaugojo salą nuo daugelio piratų antskrydžių ir priešų atakų.

Agios Dionysio bažnyčia – netoli uosto yra salos gynėjo Agios Dionysios bažnyčia. Jame yra įspūdinga varpinė, aukščiausia mieste.
Agios Nikolaos Molos bažnyčia – Solomos aikštėje esanti Agios Nikolaos Molos bažnyčia yra vienintelis venecijietiško stiliaus pastatas, išlikęs po 1953 m. žemės drebėjimo. Vėliau ji buvo rekonstruota išlaikant originalias savybes.

Asko akmenų parkas – Tai puikus parkas, kuriame daug savaime užaugusių medžių ir krūmų bei daug gyvūnų rūšių. Parką kerta siauri akmeniniai takai.

Solomos muziejus – Šis muziejus yra Agios Markos aikštėje ir yra skirtas poetui Dionisijui Solomui ir kitiems iškiliems zakintiečiams. Jame saugoma garsių zakintiečių rankraščių, portretų, asmeninių drabužių ir biustų kolekcija, taip pat dviejų svarbių graikų poetų Solomos ir Kalvos mauzoliejai.

Post Bizantijos meno muziejus – Bizantijos meno muziejus yra įsikūręs dideliame Solomos aikštės, didžiausios miesto aikštės, pastate. Jame eksponuojamos vertingos ikonos, bažnytiniai drabužiai, XVI–XIX amžiaus freskos ir Zakinto popieriai bei nuotraukos.

Agios Markos bažnyčia – Agios Markos bažnyčia, esanti šalia Solomos muziejaus, yra nedidelė ir yra vienintelė katalikų bažnyčia Zakinto saloje.
Karinio jūrų laivyno muziejus – pristatoma Graikijos karinio jūrų laivyno istorija nuo XVIII amžiaus iki šių dienų išsaugoti, laivų modeliai, jūrinės uniformos, knygos ir nuotraukos.

Elefterotrijos vienuolynas – Panagia Eleftherotria vienuolynas yra Lagopodo mieste, šalia Maherado ir visai netoli Santa Mavra bažnyčios. Jo architektūra labiau primena pilį nei vienuolyną. Iš vietos atsiveria nuostabus vaizdas į salos kraštovaizdį.

Zakinto paplūdimiai garsėja savo gamtos grožiu ir egzotišku smaragdiniu vandeniu. Žymiausias yra nuostabus Navagio paplūdimys, kuriame yra minkštas baltas smėlis, turkio spalvos vandenys, įspūdingos uolos aplink jį ir kurį galima aplankyti tik laivu. Kiti paplūdimiai taip pat neatsilieka savo grožiu.

TOP 10 GRAŽIAUSI PAPLŪDIMIAI ZAKINTE

Navagio (laivo nuolauža) – Zakinto salos šiaurės vakarinėje pusėje. Navagio yra garsiausias Zakinto paplūdimys. Šis paplūdimys visada yra perpildytas, nes ekskursijų laivai ten plaukia visą dieną. Egzotiškas vanduo ir uolėtos apylinkės pritraukia daug žmonių.

Gerakas paplūdimys – vienas gražiausių Zakinto paplūdimių laikomas ilgas smėlėtas Gerako paplūdimys.

Kalamaki paplūdimys – arčiausiai oro uosto esantis paplūdimys ir vienas iš labiausiai išsivysčiusių Zakinto kurortų. Jis tampa labai populiarus ir turi daug turistinių objektų.

Agios Nikolaos paplūdimys – populiarus paplūdimio kurortas šiaurinėje salos pusėje. Čia labai daug užsiėmimų vandens sporto veikla, o vietovė puikiai tinka nardymui.

Porto Zoro paplūdimys – ilgas smėlio paplūdimys tarp Argassi ir Vassilikos. Dėl savo vietos ir gamtos grožio jis labai populiarus vasarą.

Banana paplūdimys – ilgas smėlio paplūdimys laikomas vienu gražiausių Zakinte. Jis yra pritaikytas turistams ir turi švarų vandenį.

Porto Vromi paplūdimys – nuošalus, siauras paplūdimys, kuris paprastai nėra labai populiarus. Jį supa žalias, uolėtas kraštovaizdis.

Limni Keriou paplūdimys – nors pietinė Zakinto dalis yra labai išvystyta, Limni Keriou (Keri ežeras) sugebėjo palaipsniui plėtoti savo turistinę veiklą ir išlaikyti savo tradicinį charakterį. Paplūdimys yra smėlėtas, jį supa vešli žaluma.

Agios Sostis paplūdimys (Cameo sala) – nedidelis paplūdimys tarp populiarių Laganas ir Porto Koukla kurortų, pietinėje salos pusėje.

Ksigia paplūdimys – siauras smėlio paplūdimys šiaurinėje Zakinto pusėje, netoli Alykes. Jį supa didžiulė uola su vešlia žaluma.

Zakinto sala garsėja laukiniu naktiniu gyvenimu, ypač Lagano regione. Daugybė visą naktį veikiančių barų ir klubų įsikūrę Lagane – britų lankomiausiame kurorte pietinėje salos pusėje. Likusioje salos dalyje viskas daug ramiau, tačiau ir čia rasite gerų barų, taip pat Tsilivi, Alykes, Argassi ir kitose turistinėse vietose. Šie poilsio barai paprastai dirba iki antros ar trečios valandos nakties.

TOP 5 KLUBAI ZAKINTE

Zero’s klubas – buvo įkurtas 1990m. ir yra pagrindinėje Lagano gatvėje. Šis klubas yra gerai žinomas dėl savo barmenų ir jų beprotiškų, linksmų baro žaidimų. Geriausi DJ groja visus mėgstamus vasaros hitus iki ankstyvo ryto.

Barrage klubas – veikia nuo 1991m. ir nuo 1996m. groja daugiausia šokių muziką, visada sekančią pasaulinės šokio scenos tendencijas, komerciniu ir alternatyviu stiliumi. Pastaruosius 12 metų grojo garsūs DJ iš viso pasaulio. Barrage yra netoli Zakinto miesto, palei pakrantės kelią, vedantį į Argassi ir Vassilikos.

Ghetto klubas – šį klubą rasite Zakinto naktinio gyvenimo centre, Lagane. Kadangi tai yra viena iš labiausiai išsivysčiusių Zakinto turistinių vietovių, jei ieškote gryno naktinio gyvenimo malonumo be taisyklių, nukreipkite dėmesį ten. Su madingu dekoru, nuostabiais apšvietimo efektais ir klestinčia garso sistema „Ghetto club“ pasiūlys jums geriausią jūsų gyvenimo vakarėlį ir kelionė į Zakintą taps nepamirštama.

Minima klubas – Argassi mieste, Zakinte. Moderni dekoracija su aukštais baldais ir spalvingais apšvietimais sukuria gyvą atmosferą ir akimirksniu nusiteiksite pačiam geriausiam vakarėliui! Nepamirškite apžiūrėti toje vietoje siūlomų įvairiausių gėrimų.

Rescue klubas – laikomas vienu didžiausių Lagano klubų, talpinantis daugiau nei 2000 žmonių, turintis 3 didžiulius kambarius ir 6 barus. Be to, „Rescue Club“ yra viena iš nedaugelio vietų, kur yra tikra VIP zona su atskiru baru ir poilsio zona. Rescue Club VIP skyrius yra virš lauko baro su vaizdu į Laganą. VIP skyriuje esate toli nuo pagrindinės arenos šurmulio, tačiau nepraleiskite vakarėlio patirties!

TOP 5 BARAI ZAKINTE

Cameo baras – netoli Laganas kranto esanti Cameo Island Zante – privati sala, atvykus reikia sumokėti nedidelį mokestį, į kurį įskaičiuotas jūsų pasirinktas gėrimas iš paplūdimio baro. Apsilankyti sutemus būtina poroms ir draugų grupėms. Sala tikrai atgyja naktį – paplūdimyje skamba gyva muzika ir spalvingos šviesos sukuria nepamirštamą atmosferą.

Argo baras – pagrindinėje Lagano gatvėje, vienoje iš žinomiausių Zakinto turistinių vietovių. Argo siūlo išplėstinį kokteilių sąrašą, kuriame yra apie 75 skirtingi kokteilių variantai. Be to, galite mėgautis kitais vasariškais gaiviaisiais gėrimais, lengvais užkandžiais, salotomis, mėsainiais ir makaronais. Jo draugiška atmosfera ir pagrindinės muzikos garsas sukuria idealų peizažą, todėl Argo yra idealus pasirinkimas jūsų nakčiai.

Captain Morgan – tai vieta, kurioje siūlomi puikūs gėrimai ir lengvi užkandžiai. Kaip ir dauguma salos barų ir restoranų, „Captain Morgan“ tiekia sočius angliškus pusryčius kartu su puikiomis salotomis. Baras yra judriame Lagano kurorte. Dieną ji veikia kaip atpalaiduojanti kavinė, o vakarais galite atsigerti klausydami muzikos.

Dilemma baras – Įsikūręs nuostabiame Alykano paplūdimyje, „Dilemma“ baras yra vieta, kur galite atsikratyti visų dilemų ir praleisti geriausią laiką savo gyvenime. Skaniausi gėrimai ir egzotiški kokteiliai, ledinis pilstomas alus, ledų pasirinkimas puikiai tiks atsivėsinti karštą vasarą. Dilemma patinka visoms amžiaus grupėms. Kiekvieną ketvirtadienio ir šeštadienio vakarą baras išbando jūsų sėkmę su Bingo ir kitais žaidimais.

Medousa baras – labai populiarus diskotekų baras Lagane, ypač tarp merginų. Tai puiki vieta pasimėgauti geru kokteiliu ir susirasti naujų draugų. Čia tvyro gana rytietiška atmosfera, čia taip pat galima įsigyti kaljanų.

Keliaujant į Zakintą užtenka asmens tapatybės kortelės arba paso, rekomenduojame, kad ji galiotų bent 3 mėnesius po planuojamos grįžimo datos. Viza vykstant į Graikiją Lietuvos piliečiams nereikalinga. Privalomų skiepų atvykstant į salą nėra. Rekomenduojama negerti vandens iš čiaupo bei nevalgyti neplautų vaisių.

Zakinto saloje galioja Europos sąjungos draudimo kortelė. Ši kortelė suteikia tik būtinąją sveikatos priežiūrą ir galioja daugiausiai tik valstybinėse sveikatos priežiūros įmonėse. Visada rekomenduojame turėti kelionės draudimą, kuris leidžia laisviau rinktis gydytoją bei gydymo įstaigą.

Jei turite kreditinę kortelę, pasidomėkite, gal kartu su ja gavote ir kelionės draudimą jums ir visiems jūsų šeimos nariams. Pasidomėkite, kas teikia draudimą jūsų kredito kortele

Graikija priklauso euro zonai. Valiuta Zakinto saloje kaip ir Lietuvoje – EUR. Visur be problemų galite atsiskaityti tiek grynais pinigais tiek mokėjimo kortelėmis. Rekomenduojame turėti smulkių pinigų po 1, 2, 5 EUR grynais arbatpinigiams tavernose, paplūdimiuose už aptarnavimą, taksi vairuotojams, autobuso vairuotojams, jei vyksite į ekskursijas ar viešbutyje kambarinėms.

Zakintas yra viena populiariausių krypčių tarp Jonijos salų dėl savo egzotiškų paplūdimių ir gražių caretta-caretta vėžlių, kurie randa prieglobstį šioje nuostabioje saloje, kad galėtų dėti kiaušinius. Kelionė į Zakintą yra keliais būdais: lėktuvu arba keltu. Tiesioginio skrydžio Zakintas iš Kauno nėra, tačiau skrydžiai į Zakintą iš Vilniaus galite rasti. Skrydis be persėdimų trunka apie 3 valandas, o su persėdimais gali trukti nuo 5 iki 10 valandų priklausomai nuo oro linijų bei sezono. Zakinto tarptautinis oro uostas „Dionysios Solomos“ visus metus priima vidaus skrydžius iš Atėnų ir Kefalonijos. Vasarą ji taip pat sulaukia skrydžių iš daugelio Europos vietų. Skrydis iš Atėnų į Zakintą trunka apie 45 minutes. Oro uostas yra apie 5 km nuo Zakinto miesto ir kitų populiarių vietų, tokių kaip Laganas, Tsilivi ir Kalamaki, todėl geriausia sėsti į taksi ir lengvai bei greitai galiėsitepasiekti tikslą.

Į Zakintą galite nuvykti ir keltu – iš vakarinėje Peloponeso pusėje esančio Kilinio uosto galite lengvai pasiekti Zakintą per valandą. Vasarą Kefaloniją iš Zakinto taip pat galite pasiekti per pusantros valandos. Šie keltai išplaukia iš Pessados uosto ir pasiekia Schinari uostą. Sezono metu maršrutai vykdomi apie 2 kartus per dieną.

Visa sala yra saugi. Net naktį turistiniuose miesteliuose žmonės jaučiasi saugūs. Tačiau kaip ir visuose kurortuose saugokite save bei savo asmeninius daiktus. Visus brangius ar svarbius daiktus (pasai, kortelės, bilietai, grynieji pinigai, papuošalai, kompiuteris) būtinai palikite viešbučio registratūros ar kambario seife. Atminkite, kad vagystės atveju jūsų turto draudimas padengs nuostolius tik tuo atveju, jei pavogti vertingi daiktai bus viešbučio seife, o vagystė patvirtinta policijos išduotu dokumentu.

Zakinto sala yra ganėtinai pigi, o viešbučių su viskas įskaičiuota maitinimu yra nedaug. Keliones į Zakintą siūlome planuotis iš anksčiau ir viešbutį rinktis kuo ankščiau, nes pačius geriausius viešbučius labai greitai išgraibsto ir nebelieka vietų. Poilsį Zakinto saloje rekomenduojame rinktis nuo 7 dienų, kad spėtumėte pamatyti visą salos grožį.

Svajojantys pailsėti prie šiltos jūros, pasimėgauti saule savo kelionei turėtų rinktis laiką nuo gegužės iki spalio mėnesio. Zakinto sala yra viena iš saulėčiausių Graikijos vietų ir lietus vasaros metu yra itin retas. Oras liepos ir rugpjūčio mėnesiais šioje saloje siekia daugiau nei 30 laipsnių šilumos. Birželio ir rugsėjo mėnesiais aukščiausia temperatūra būna apie 28 laipsnius šilumos. Jei jūs nesate mėgėjas tokių karštų orų, tai mes rekomenduojame rinktis kelionę Rudenį. Rugsėjo mėnesį būna apie 24 – 28 laipsnius šilumos, o spalio mėnesį – apie 20 – 23 laipsnius šilumos. Jei nerimaujate dėl maudynių jūroje per šiuos mėnesius, tai tikrai nereiktų, nes Jūra dar nespėja atšalti.

Norėdamas pažinti šalį būtinai turi išragauti vietinį maistą. Tradiciniai patiekalai bei Graikijos virtuvė – viena geriausių pasaulyje. Graikija didelė šalis dėl to mums jau pažįstamus patiekalus kiekvienas regionas gamina šiek tiek kitaip. Ką ir kur valgyti Zakinto saloje?

TOP 5 RESTORANAI ZAKINTO SALOJE

Avli restoranas – pirmasis restoranas susikūręs Zakinto saloje. Jis labai modernus, gamina patiekalus iš šviežių, ekologiškų produktų, kuriuos gali valgyti ir veganai ir nemėgstantys glitimo keliautojai. Avlis, esantis vienoje iš galinių Zakinto miesto alėjų, yra puiki vieta skaniai ir sveikai pavalgyti. Mėsos valgytojams taip pat patiekiami mėsos ir žuvies patiekalai.

Fishalida restoranas – paplūdimio baras ir restoranas yra pačiame ilgame smėlio paplūdimyje Alykes mieste. Jame nuo ankstyvo ryto patiekiami pusryčiai, užkandžiai ir gaivieji gėrimai. Kasdien ruošiami pagrindiniai patiekalai, pavyzdžiui, šviežios žuvies lėkštės, tradiciniai Zakinto ir tarptautiniai patiekalai. Paplūdimyje rasite patogius gultus ir skėčius, kuriuose galėsite tiesiog atsigulti ir pasigrožėti jūra.

Mantalena restoranas – vieta, turinti ilgametę patirtį restoranų pramonėje. Jis buvo įkurtas 1978 metais pačioje Alykano širdyje – vienas pirmųjų restoranų, atidarytų regione. Restoranas buvo plačiai pripažintas geriausiu dėl savo autentiškos graikiškos virtuvės patiekalų. Restoranas, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į žemiau esančią gatvę, siūlo puikų meniu su daugybę tradicinių patiekalų ir puikių vynų pasirinkimą. Kasdien siūlomi ant anglių kepti kepsniai, souvlaki, šviežiai kepti desertai ir namų vynas, gaminamas iš vietinių vynuogynų.

Porto Azurro restoranas ir baras – idealus pasirinkimas pietums prie jūros. Vaizdas kerintis, o virtuvė sužavės net išrankiausius klientus. Visi svečiai turi galimybę paragauti gurmaniškų patiekalų, pagamintų iš šviežių vietinių ingredientų, patyrusių virėjų. Porto Azzurro yra mėgstama vietos gyventojų ir lankytojų susitikimų vieta.

Prosilio restoranas – įsikūręs Zakinto miesto centre, šalia Solomos aikštės. Gražiame sode su gražiu interjeru ir atvira virtuve patyrusi restorano komanda siūlo savo klientams nepamirštamą patirtį. Vietiniai ekologiški produktai derinami su geriausiais ingredientais, kad būtų sukurti unikalūs, skanūs patiekalai. Ypatingas vynų sąrašas ir skanūs kokteiliai prisideda prie nepamirštamo gastronominio malonumo.

Zakinto salą lyginant su kitomis Graikijos salomis – ganėtinai pigi sala. Kainos žemesnės sezono pradžioje arba pabaigoje, kaip ir daug kur kurortiniuose miestuose. Parduotuvėse kainos kaip Lietuvoje, tik mašinų nuoma šioje saloje yra gan aukštokos.

Labas, Viso – JASU (kai į asmenį kreipiesi familiariai, „tu“)
Labas, Viso – JASAS (kai į asmenį kreipiesi mandagiai, „jūs“)
Labas rytas – KALIMERA
Labas vakaras – KALISPERA
Labanakt – KALINICHTA
Ačiū – EVCHARISTO ; Ačiū labai – EVCHARISTO POLY
Prašau – PARAKALO
Taip – NE (taip, tai atvirkščiai nei pas mus). Išmokite sakyti NE ir linkčioti galvą.
Ne – OCHI
Atsiprašau – SYGNOMI (kai norite praeiti)
Labai gerai – POLY KALA (galite naudoti ir apie patiekalą)
OK – Entaxi.
Aš esu graži – IME OREA
Vanduo – NERO
Aš noriu vandens, prašau – ME THELO NERO, PARAKALO
IME APO TI LITUANIA – aš esu iš Lietuvos

Kelionės į TurkijąSidė

SUNIS ELITA BEACH RESORT & SPA 5*

2024.09.19 Naktys: nuo 7 n.

774 €

PLAČIAU

Kelionės į TurkijąKemeras

AKKA ALINDA HOTEL 5*

2024.09.01 Naktys: nuo 7n

864 €

PLAČIAU

Kelionės į TurkijąSidė

HOTEL TURAN PRINCE 5*

2024.09.12 Naktys: nuo 7 n.

850 €

PLAČIAU

Geriausi viešbučių pasiūlymai - Kelionės į Zakintą

Kelionės į GraikijąKelionės į Zakintą

Porto Planos Beach 4*

Kelionės į GraikijąKelionės į Zakintą

Best Western Galaxy 5*

Kelionės į GraikijąKelionės į Zakintą

Zante Park Resort & Spa BW Premier Collection (Executive Section)

Kelionės į GraikijąKelionės į Zakintą

Alexandra Beach Resort & Spa 5*

Kelionės į GraikijąKelionės į Zakintą

 Azure Memories 5*

Kelionės į GraikijąKelionės į Zakintą

Azure Resort Spa 5*

Kelionės į GraikijąKelionės į Zakintą

Cavo Orient Beach Hotel & Suites 4*

Kelionės į GraikijąKelionės į Zakintą

Levante classic beach hotel 3*Karšti pasiūlymai

Kelionės į TurkijąSidė

SUNIS ELITA BEACH RESORT & SPA 5*

2024.09.19

774 €

PLAČIAU

Kelionės į TurkijąKemeras

AKKA ALINDA HOTEL 5*

2024.09.01

864 €

PLAČIAU

Kelionės į TurkijąSidė

HOTEL TURAN PRINCE 5*

2024.09.12

850 €

PLAČIAU
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: