fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Geriausi pasiūlymai - Kelionės į Turkiją

Kelionės į Turkiją

Rixos Pera Hotel Istanbul 5*

2023.10.24 Naktų sk.: nuo 3 n.

929 €

PLAČIAU

RODYTI DAUGIAU

Kelionės į Turkiją

VizaNereikalinga
Skrydžio trukmė3 val.
Laiko skirtumasYra
KalbaTurkų
ValiutaTurkijos lira

Gardus maistas, išskirtinis svetingumas, raibuliuojanti jūra – Turkija pasitinka visus, kurie trokšta poilsio, pramogų ar svajoja leistis istorinių įvykių pėdsakais. Poilsinės kelionės į Turkiją – vienas populiariausių pasirinkimų šeimoms ir aktyvų laisvalaikį dievinančioms poroms. Daugiau nei 8000 kilometrų paplūdimių, pribloškiantis gamtos grožis – Turkijos kurortai siūlo viską. Populiariausi – Alanija, Antalija, Bodrumas, Kemeras, Sidė, Belekas, Marmaris, Fetija, Didimas, Kušadasis, Kapadokija. Turkija siūlo išskirtines pramogas tiek pavasarį, tiek rudenį, tiek ir vasaros metu – čia visada yra ką veikti, ką atrasti ir pažinti. Kad ir kurį Turkijos kraštą pasirinksite – poilsis ir puikus atostogų laikas garantuotas! Apie Turkiją sakoma, kad tai puiki šalis atostogoms jei ieškote pigiai, kokybiškai ir norite išskirtinio poilsio.

Kaip pažinti Turkiją?

Lankomiausios vietos šioje šalyje išsidėsčiusios plačiai, tad vienos kelionės gali ir neužtekti. Atrinkome Top 10 vietų, kurias turite pamatyti kelionės į Turkiją metu:

 • Sofijos soboras Stambule, kurio didybė mena Bizantijos laikus;
 • Fėjų kaminai Kapadokijoje, kurie patiks besidomintiems geologija. Be to, čia galėsite aplankyti ir požeminius miestus;
 • Celso bibllioteka Efese – įspūdingas senovės romėnų statinys stūksantis jau daugiau nei 1000 metų;
 • Mėlynoji mečetė Stambule, kuri išsiskiria iš kitų savo šešiais minaretais;
 • Oludenizo paplūdimys Antalijoje – jis yra bene fotogeniškiausias paplūdimys Europoje;
 • Nemruto kalnas Adijamane, kurio viršukalnėje stūkso nekropolis, o jį saugo įspūdingo dydžio galvos;
 • Bodrumo pilis menanti viduramžius – tai vienas geriausiai išsilaikiusių to laikotarpių monumetų, kuriame veikia povandeninės archeologijos muziejus;
 • Pamukalės terasos, žavinčios išskirtiniu baltu vaizdu ir ypatinga gamta;
 • Patara paplūdimys Fetchije, kuriame veisiama nykstančių vėžlių rūšis, o greta esantis miestelis laikomas šv. Nikolajaus, Kalėdų senelio pirmtako, gimimo vieta;
 • Aspendos teatras Beleke – čia renginiai vyksta jau 800 metų.

Taip pat aplankykite: aštuntuoju pasaulio stebuklu vadinamą Pamukalę, senovinį miestą Hierapolį, žaliąjį kanjoną netoli Alanijos kurorto, Artemidės šventyklą ir garsųjį Trojos miestą. Išskirtinius vaizdus siūlo pažintinė kelionė į Kapadokiją.

Alanija – kurortas įsikūręs prie Viduržemio jūros, kuriam vyrauja švelnus klimatas. Čia įsikūrę geriausi Turkijos viešbučiai, nes kurortas mėgstamas turistų. Atostogos Alanijoje patiks tiems, kurie mėgsta lankyti naktiniuose klubuose, restoranuose, baruose ir parduotuvėse.

Antalija – didžiausias kurortas Turkijoje, tinkantis tiek poroms, tiek ir šeimoms su mažais vaikais. Čia daugybė pramogų visiems – ir ekstremalių nuotykių fanatikams ir ramaus poilsio ištroškusiems. Atsiliepimai apie šį kurortą įvairūs, tad kviečiame pasikonsultuoti su mumis, galbūt vyksta akcija išskirtiniam pasiūlymui.

Belekas – iki 19 amžiaus tai buvo stepė, tačiau sultono Andulazio įsakymu buvo apsodintas pušimis ir eukaliptais, kurie sukūrė žavų kraštovaizdį sutraukiantį daugybę turistų. Tai itin plokščias kurortas, tad bus itin patogus tiems, kurie atvyksta su mažais vaikais ar turi judėjimo negalią.

Bodrumas – įsikūręs prie Egėjo jūros, šį kurortą dievina vandens sporto mėgėjai. Atostogauti čia galite beveik ištisus metus, o šiltasis sezonas trunka nuo gegužės iki spalio. Šis kurortas patiks ir tiems, kurie domisi senovės istorija.

Izmiras – tai kalnuotoje vietovėje įsikūręs kurortas. Čia pilna pramogų, o pats miestas spinduliuoja Viduržemio šalims būdinga atmosfera. Per visą istoriją čia nuolat maišėsi įvairios kultūros, tad šis Turkijos kurortas išliko itin kosmopolitišku ir pilnu istorinių vietovių. Izmirą rekomenduojama lankyti kovo-birželio bei rugsėjo ir lapkričio mėnesiais.

Kemeras  – pasižymi tuo, kad 300 dienų per metus čia šviečia saulė, o viešbučiai veikia ištisus metus. Viena nuostabių pramogų – kelionė iš Antalijos, kuri veda per įspūdingo grožio kalnus.

Marmaris – yra rojus ieškantiems auksinio įdegio, mat liepą ir rugpjūtį temperatūra gali pasiekti net 42 laipsnius. Šiame kurorte yra pati moderniausia infrastruktūra puikiai pritaikyta aktyvaus poilsio mėgėjams: ekskursijos, vandens pramogos (slidės, nardymas ir kitos), barai ir restoranai. Be to, tai vienas ekologiškai švariausių kurortų pietvakarinėje Turkijos pakrantėje.

Sidė – mena Romos laikus ir išsiskiria savo architektūra. Miestą puošia senoviniai akvedukai, miesto sienos likučiai. Istorijos mėgėjai privalo rinktis šį kurortą, nes iš jo patogu nuvykti į Apolono ir Atėnės šventyklos griuvėsius. Kumkoy įlanką itin vertina šeimos su vaikais, nes čia yra švelnus smėlis ir nuožulnus krantas.

Priklausomai nuo atostogų vietos, skirsis ir pramogų gausa. Kai renkiesi savo atostogų kurortą, apgalvok, kuriuos lankytinus objektus norėtum pamatyti, įvertink kiek truks iki jų nuvykti. Poilsinės kelionės dažnai pasižymi gurmaniškomis patirtimis, galima užsisakyti ekskursijas su vietinio maisto degustacijomis.

Populiariausios aktyvios pramogos Turkijoje

 • Raftingas – plaukimas pripučiamu plaustu Dalamano upe;
 • Džipų safaris – kelionė priklausys nuo vietovės: galbūt vyksite į dykumą, o gal į įdomų tipišką kaimelį, o galbūt kovosite prieš kitą džipų komandą;
 • Nardymas – povandeniniais vaizdais tikrai galėsi grožėtis Antalijoje, Beleke, Sidėje, o Alanijoje galima išbandyti nardymą su delfinais;
 • Vandens parkai – pramoga visai šeimai, nepriklausomai nuo amžiaus;
 • Jodinėjimas – patiks net ir pirmą kartą sėdusiems ant arklio, o kai kurie kurortai pasiūlys pramogą vadinamą „Turkiška naktis“, kurios metu galėsite geriau pažinti Turkijos kultūrą;
 • Keturračių safaris patiks norintiems pasigrožėti gamta, kalnai ir išbandyti savo jėgas keliaujant bekele;
 • Iškylos laivu – jo metu galėsite degintis ir šokinėti į vandenį iš laivo;
 • Banglenčių sportas – jį galėsite išmėginti netoli Antalijos esančiame Laros paplūdimyje.

 

Reikalingi dokumentai keliaujant į Turkiją yra pasas (asmens tapatybės kortelė netinka), jei keliauji turistiniais tikslais. Pasas turi galioti ne trumpiau nei 6 mėnesius nuo grįžimo datos. Vizos prireiks, jei šioje šalyje viešėsi daugiau nei 90 dienų per pusę metų. Taip pat, kelionės į Turkiją metu, rekomenduojama turėti specialų sveikatos draudimą, mat čia negalioja Europos Sąjungos sveikatos kortelė. Tiesa, gydymo ir medicinos paslaugos Turkijoje yra patraukliomis kainomis, tad klesti medicininis turizmas grožio ir kitoms procedūroms. Privalomų skiepų atvykstant į šalį nėra.

Rekomenduojama negerti vandens iš čiaupo bei nevalgyti neplautų vaisių. Maiste naudojama gausybė lietuviams neįprastų prieskonių, tad egzotinius patiekalus ragauk mažomis porcijomis bei turėk virškinimo veiklą gerinančių vaistinių preparatų.

Skrydžio trukmė į Turkiją priklausys nuo to ar skrydis bus tiesioginis ar jungiamasis. Tiesioginio skrydžio trukmė – 2,5-3 valandos, tuo tarpu jungiamasis gali trukti nuo 5 iki 10 valandų, priklausomai nuo oro linijų ir sezonų. Kelionės į Turkiją, kurios skirtos poilsiui ar šalies pažinimui dažnai vyksta užsakomaisiais tiesioginiais reisais. Lietuviams smagu ir tai, kad nesikeičia laiko juosta, todėl neatsiranda kelionės nuovargis dėl paros ritmo sutrikimų.

Turkijos lira (1 lira ~0,11 Eur). Kelionės į Turkiją metu pinigus galite išsikeisti oro uoste, viešbutyje.

Rekomenduojame turėti sveikatos draudimą. Kelionės draudimas rekomenduojamas, jei numatomi jungiamieji skrydžiai.

Visos turistinės lokacijos Turkijoje yra saugios, tačiau kaip ir visuose kurortuose reikia saugoti savo asmeninius daiktus. Viešbučiuose brangius daiktus (pinigai, kortelės, bilietai, papuošalai) galite palikti registratūros ar kambario seife.

Sudaryk atostogų Turkijoje planą ką nori aplankyti. Visų pirma kviečiame nuspręsti kokios kelionės nori: pigios ar ultra viskas įskaičiuota? Tau aktualu paskutinė minutė, o gal atostogos bus planuojamos kitiems metams? Ieškai poilsinės, pramoginės ar turistinės kelionės? Taip pat nuspręsk, kiek ilgai turi galimybę ilsėtis – rekomenduojame Turkijoje praleisti nuo 7 iki 14 dienų, kad pajustum visą šalies grožį.

Siekiantys pailsėti prie šiltos jūros savo kelionei turėtų rinktis laiką nuo balandžio iki spalio mėnesio, priklausomai nuo regiono. Vidutinė oro ir jūros vandens temperatūra šalyje priklausys nuo to, kurį šalies kraštą pasirinksite: tai šalis, kurioje telpa nuostabūs kalnai, auksinio smėlio paplūdimiai, dykuma ir žaliuojantys peizažai. Turkijoje vyrauja vidutinių platumų ir subtropinis klimatas, o jos krantus skalauja keturios jūros – dėl skirtingo gamtovaizdžio orai itin skiriasi šalies viduje, tačiau saulė šviečia beveik visus metus, tad tai puikus pasirinkimas poilsinėms ir pažintinėms kelionėms.

Norėdamas išties pažinti šalį – būtinai turi paskanauti vietinio maisto. Turkijos virtuvė ir tradiciniai patiekalai sužavi kiekvieną. Kelionės į Turkiją metu būtinai paskanauk ne tik gerai žinomos šakšukos, vynuogių lapų dolmų, kebabų ar gruzdintų rutulėlių koftų, tačiau ir gozleme (pyragėliai su sūriu), su boregi (lazaniją primenantis patiekalas su įvairiais įdarais) ar lahmancun (patiekalas panašus į picą ar tortiliją), lokum – saldainiai su įdarais ir riešutais. Kiekvienas regionas išsiskiria savo patiekalais – nesvarbu, ar ieškai pigios vakarienės, ar geriausių Turkijos viešbučių siūlomų skanėstų – čia rasi visko.

Šventės ir festivaliai Turkijoje vyksta nuolat, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į musulmonų pasninko mėnesį – Ramadaną. Jo metu musulmoniškas pasaulis atsideda maldai, tad daugelis turistinių objektų gali neveikti arba veikti ribotas jų kiekis. Tačiau, jei vykstate į kurortą, ramadanas jame gali būti ir netaikomas. Ramadanas trunka mėnesį, o jo data nustatoma pagal mėnulio kalendorių, tad keičiasi kasmet.

Ahirkapi Hidirellez – vyksta gegužės 5 dieną ir šiek tiek primena Jonines, mat šio festivalio metu yra šokama per laužą, išsakomos svajonės. Vyksta didžiuosiuose miestuose.

Mevlana – šokančių dervišų festivalis – jo  istorija siekia net 13 amžių. Festivalio data priklauso nuo mėnulio kalendoriaus, dažniausiai vyksta lapkričio ar gruodžio mėnesiais Konijos mieste (Anatolijos regionas), Mevlano muziejuje.

Mesir Paste – tai festivalis tiems, kurie nori geriau pažinti vietinius gyventojus. Pasak legendos, tešla pagaminta iš 41 prieskoninio augalo padėjo Saliamono motinai stebuklingai atgauti jėgas. Festivalio metu šefas paruošia tešlą, tuomet 14 moterų ją vynioja į mažus popierėlius, šiuos ryšulėlius palaimina 28 imamai, o tuomet jie išdalinami žmonėms. Festivalis vyksta kovo 21-24 dienomis.

Aliejaus imtynės – tai festivalis vykstantis Erdine ir yra atviras dalyvauti visų kultūrų vyrams. Tad jei suplanavote kelionę į Turkiją birželio mėnesį – tai puiki galimybė įvertinti 600 metų trunkantį renginį. Šį festivalį atidaro ir užbaigia įspūdinga procesija.

Kupranugarių kovos – tai festivalis konkuruojantis su Ispanijos bulių kautynėmis ir indiškomis gaidžių peštynėmis. Šio festivalio reiktų ieškoti Egėjo regione, jis dažniausiai organizuojamas nuo gruodžio iki kovo.

Jei mylite kiną – pasitikrinkite tarptautinio Ankaros kino festivalio datą, o jei domitės šokiais jus sužavės tarptautinis Aspendos operos ir baleto festivalis, tai išties išskirtinės pramogos, kurias siūlo Turkija.

Kad nepamirštum kelionės į Turkiją, būtinai parsivežk suvenyrų sau bei lauktuvių artimiesiems. Keliautojai mėgsta parsivežti turkiškos kavos ir arbatos, rankų darbo kilimų (saugokite naujų kilimų čekius, jų gali reikalauti oro uostuose), prieskonių mišinių, alyvuogių, riešutų, džiovintų figų, turkiškų saldumynų vadinamų „Turkish Delight“ (jie primena itin saldžius ir standžius želė saldainius), vietinių pagamintus muzikos instrumentus, aukso papuošalus itin geromis kainomis, lempų gaubtus, molio indus iš Kapadokijos, kaljanus, taures arbatai. Šių lauktuvių šeimai rasite Didžiajame Stambulo turguje ir Turkijos kurortų suvenyrų parduotuvėlėse. Jei įsigysite senovinių daiktų – jums reikės specialaus Muziejų valdybos sertifikato. Pirkdami būtinai derėkitės, kitu atveju sumokėsite dvigubą kainą. Tai ne tik kultūrinė norma, bet ir malonumas pardavėjui, tad apsipirkimas Turkijoje iš pradžių šiek tiek erzina, tačiau ima patikti, kai imi suprasti derėjimosi gudrybes.

 

Turkijoje yra įprasta palikti 10-15% arbatpinigių nuo išleistos sumos. Jie nėra įskaičiuoti į sąskaitą. Kainos Turkijoje yra panašios kaip Lietuvoje.

Norėdamas keliauti po  Turkiją gali rinktis kelis būdus: išsinuomoti automobilį ir apžiūrėti regioną savarankiškai (tai geras variantas šeimai). Trumpus atstumus gali keliauti taksi, vietiniu autobusu, metro ar tramvajumi – pasirinkimas priklausys nuo tavo pasirinkto miesto.

Išmokdami pasisveikinti ir padėkoti turkiškai parodysite pagarbą vietiniams gyventojams bei sulauksite jų palankumo. Kelios frazės, kurios pravers kelionėje:

 • Labas – Merhaba
 • Labas rytas – Giunaidin
 • Laba diena – Ygiunlaž
 • Labas vakaras – Ijakšamlaš
 • Viso gero – Giule giule
 • Ačiū – Tešekiur ederim
 • Aš nesuprantu – Bunu anlamjorum
 • Prašau padėkite – Luften jardim et

Haydarpasha Palace – šis viešbutis savo išskirtine išvaizda primena pilį. Šiame netoli Alanijos įsikūrusiame viešbutyje rasite privatų paplūdimį, tris vaikiškus baseinus, taškymosi zoną, boulingo alėją ir vandens pramogas su čiuožyklomis. Tėvams yra įrengtas prabangus SPA. Viešbutyje yra aštuoni restoranai, o pagrindinis tiekia vaikams tinkamą maistą. Čia į kainą viskas įskaičiuota, tad pramogos tęsis ilgai.

Eftalia Aqua Resort turi nuostabiausią vandens pramogų parką ir smėlio paplūdimį Alanijoje. Čia taip pat rasite du vaikiškus baseinus, vidinį baseiną ir vaikų žaidimų aikštelę. Be to, šis viešbutis suteikia neribotą galimybę lankytis greta esančioje Eftalia saloje, kurioje pilna aktyvių vandens pramogų (tokių kaip slidės, baseinai ir piratų laivas vaikams).

Ela Quality Resort – netoli Beleko įsikūręs viešbutis turi tropinius sodus, didžiulę baseinų zoną ir privatų paplūdimį su nuosava prieplauka. Prabangus SPA laukia tėvų, kol vaikus linksmins animatoriai. Prabangūs kambariai, žaidimų zonos ir pramogos – viskas, ko reikia kokybiškam šeimos poilsiui.

Aquasis Deluxe Resort and Spa patiks animacinių filmų mėgėjams, nes čia pilna įvairiais herojais papuoštų vandens pramogų. Du lauko baseinas bei vienas visaus, taškymuisi skirtas parkas su sūpynėmis ir čiuožyklomis. Išskirtinė galimybė apsistoti Swim up tipo kambaryje, kuris suteiks galimybę baseinu mėgautis tiesiog išėjus iš savo kambario.

Lands Of Legends Kingdom Hotel – dar vienas nuostabus viešbutis norintiems pasijusti lyg karaliaus pilyje. Tai 5 žvaigždučių viešbutis turintis delfinariumą ir teminį pramogų parką. Čia vyksta lėlių teatro, mimų ir burbulų spektakliai mažiesiems, o greta veikia atrakcionų parkas. Beje, dėl pramogų gausos, šį viešbutį mėgsta ne tik šeimos su vaikais.

Lara Barut Collection – čia rasite ne tik įspūdingus baseinus, bet ir mini golfą, šaudymo iš lanko pamokas, gyvos muzikos koncertus ir išskirtines SPA paslaugas. Restoranai suteiks gurmaniškiausias patirtis jūsų atostogoms šiame Antalijos viešbutyje.

Swissotel Buyuk Efes Izmir apsupas sodų bei suteikia galimybę stebėti Kordono promenadą Egėjo jūroje. Nuo šio viešbučio pėsčiomis galėsite aplankyti archeologijos muziejų Izmire, o oro uostas yra vos už 20 minučių kelio. Be to, viešbutyje yra galerija su daugiau nei 800 geriausių menininkų darbų. Tai romantiškas pasirinkimas dviems.

Green Nature Diamond Hotel yra Marmaryje. Svečiai jį mėgsta dėl išskirtinių baseinų, išpuoselėtos aplinkos ir rafinuotų pramogų. Jei jūsų tikslas gardus maistas ir aukščiausios kokybės poilsis – privalote čia atvykti.

Pegasos Resort Hotel Alanijoje su nuožulniu krantu leis saugiai mėgautis jūros teikiamais vandens malonumais su vietoje įrengtu nemokamu vandens pramogų parku. Čia galėsite išbandyti jėgas teniso kortuose, užsiimti vandens aerobika ar žaisti paplūdimio tinklinį.

Rixos Premium Belek įsikūręs prie pušyno Viduržemio jūros pakrantėje. Didžiulis smėlio paplūdimys su privačia prieplauka, greta esantys istoriniai paminklai ir nacionalinis parkas, privatus sodas ir nuostabi aplinka pakerės visus ištroškusius atostogų.

Ieškai pigios, bet įspūdingos kelionės?  Susisiek su mumis ir padėsime suplanuoti svajonių atostogas!

Kelionės į EgiptąHurgada

SERRY BEACH RESORT 5*

2023.10.05 Naktys: nuo 7 n.

777 €

PLAČIAU

Kelionės į Egiptą

BARON PALACE RESORT SAHL HASHESH 5*

2023.10.05 Naktys: nuo 7 n.

956 €

PLAČIAU

Kelionės į PortugalijąKelionės į Madeirą

Calheta Beach 4*

2023.10.28 Naktys: nuo 7 n.

1339 €

PLAČIAU

Geriausi viešbučių pasiūlymai - Kelionės į Turkiją

Kelionės į TurkijąBelekas

Ela Excellence Resort Belek 5*

Kelionės į TurkijąSidė

Hotel Turan Prince 5*

Kelionės į TurkijąSidė

Kaya Side 5*

Kelionės į TurkijąAlanija

Mylome Luxury Hotel & Resort 5*

Kelionės į TurkijąAlanija

QUATTRO BEACH SPA & RESORT HOTEL 5* | Turkija, Alanija

Kelionės į TurkijąMarmaris

BLUE BAY PLATINUM 5*

Kelionės į TurkijąMarmaris

ELITE WORLD MARMARIS HOTEL 4*

Kelionės į TurkijąMarmaris

LABRANDA MARES MARMARIS HOTEL 5*

Kelionės į TurkijąFetija

CLUB PRIVE BY RIXOS GOCEK 5*

Kelionės į TurkijąBelekas

PALOMA GRIDA 5*

Kelionės į TurkijąSidė

PALOMA OCEANA 5*

Kelionės į TurkijąKemeras

PALOMA FORESTA 5*

Kelionės į TurkijąSidė

PALOMA PERISSIA HOTEL 5*

Kelionės į TurkijąSidė

Paloma Orenda 5*

Kelionės į TurkijąKemeras

Rixos Sungate 5*

Kelionės į TurkijąAntalija

RIXOS BELDIBI 5*

Kelionės į TurkijąBelekas

Cullinan Belek 5*

Kelionės į TurkijąKemeras

Corendon Playa Kemer 5*

Kelionės į TurkijąAntalija

DELPHIN PALACE 5*

Kelionės į TurkijąBelekas

Calista Luxury Resort 5*

Kelionės į TurkijąAntalija

NG PHASELIS BAY 5*

Kelionės į TurkijąBelekas

Regnum Carya 5*

Kelionės į TurkijąAntalija

Titanic Mardan Palace 5*

Kelionės į TurkijąBelekas

Maxx Royal Belek Golf Resort 5*

Kelionės į TurkijąAlanija

HAYDARPASHA PALACE 5*

Kelionės į TurkijąAlanija

LONG BEACH RESORT & SPA 5*

Kelionės į TurkijąAlanija

DELPHIN BOTANIK PLATINUM 5*

Kelionės į TurkijąBelekas

SPICE HOTEL & SPA 5*

Kelionės į TurkijąSidė

PALOMA FINESSE 5*

Kelionės į TurkijąSidė

SUNIS ELITA BEACH RESORT 5*

Kelionės į TurkijąAlanija

GRAND UYSAL BEACH HOTEL 5*

Kelionės į TurkijąAlanija

DELPHIN DELUXE RESORT 5*

Kelionės į TurkijąAlanija

Saphir Resort & Spa 5*

Kelionės į TurkijąAlanija

LONICERA WORLD 4*

Kelionės į TurkijąBodrumas

DUJA HOTELS BODRUM 5*

Kelionės į TurkijąAlanija

MICHELL HOTEL & SPA 5*

Kelionės į TurkijąBodrumas

SALMAKIS RESORT & SPA 5*

Kelionės į TurkijąAlanija

SAPHIR HOTEL 4*

Kelionės į TurkijąSidė

HORUS PARADISE LUXURY RESORT & CLUB 5*

Kelionės į TurkijąBelekas

ALVA DONNA EXCLUSIVE HOTEL & SPA 5 *

Kelionės į TurkijąBelekas

ADAM & EVE HOTEL 5 *

Kelionės į TurkijąAntalija

LARA BARUT COLLECTION 5 *

Kelionės į TurkijąAntalija

DELPHIN BE GRAND RESORT 5 *

Kelionės į TurkijąKemeras

MAXX ROYAL KEMER RESORT 5 *

Kelionės į TurkijąKemeras

KIMEROS PARK HOLIDAY VILLAGE HV-1

Kelionės į TurkijąKemeras

GURAL PREMIER TEKIROVA 5 *

Kelionės į TurkijąKemeras

DOUBLE TREE BY HILTON KEMER 5 *

Kelionės į TurkijąKemeras

AKKA ANTEDON HOTEL 5 *

Kelionės į TurkijąKemeras

AKKA ALINDA HOTEL 5 *

Kelionės į TurkijąKemeras

LIMAK LIMRA HOTEL & RESORT 5*

Kelionės į TurkijąKemeras

QUEEN’S PARK TEKIROVA RESORT & SPA 5*

Kelionės į TurkijąBodrumas

TITANIC DELUXE BODRUM 5*

Kelionės į TurkijąBodrumas

RIXOS PREMIUM BODRUM 5*

Kelionės į TurkijąBodrumas

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM 5*

Kelionės į TurkijąBodrumas

LA BLANCHE ISLAND BODRUM 5*

Kelionės į TurkijąBodrumas

YASMIN BODRUM RESORT 5*

Kelionės į TurkijąBodrumas

MANDARIN RESORT HOTEL 5*

Kelionės į TurkijąAlanija

MONTE CARLO HOTEL 4*

Kelionės į TurkijąMarmaris

POSEIDON HOTEL 4*

Kelionės į TurkijąAlanija

KEMAL BAY 5*

Kelionės į TurkijąKemeras

ALVA DONNA WORLD PALACE 5*Karšti pasiūlymai

Kelionės į EgiptąHurgada

SERRY BEACH RESORT 5*

2023.10.05

777 €

PLAČIAU

Kelionės į Egiptą

BARON PALACE RESORT SAHL HASHESH 5*

2023.10.05

956 €

PLAČIAU

Kelionės į PortugalijąKelionės į Madeirą

Calheta Beach 4*

2023.10.28

1339 €

PLAČIAU
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


  Viešbučio žvaigždučių skaičius*:
  Maitinimo tipas*: