fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Savaitgalio kelionės Lietuvoje

 

Savaitgalis metas kuomet galime bent trumpam pailsėti ir pamiršti darbus, atitrūkti nuo rutinos. Tad puikus pasirinkimas trumpam, bet kokybiškam poilsiui – savaitgalio kelionės Lietuvoje. Darbo dienomis aktyviai dirbant, rūpinantis namų ruoša, savaitgalį mėgaukitės išsvajotu poilsiu ir ramybe pasirinktame Lietuvos kampelyje.  Savaitgalio kelionės po Lietuvą metu mėgaukitės jūros ošimu, grynu oru, ar leiskite laiką gamtoje, prie tyvuliuojančių ežerų ar vaizdingų kraštovaizdžių. 

 

Savaitgalio kelionės Lietuvoje pasirinkimas:

Poilsinė kelionė – siūlome savaitgalį praleisti SPA centruose, sanatorijose Birštone, Druskininkuose ar pajūryje. Rekomenduojama rinktis poilsinę kelionę dviem ar su šeima. 

Pažintinė kelionė – aplankant Lietuvos regionus, lankytinas vietas, leidžiantis į maisto ir gėrimų degustacijas. Pažintinės kelionės puikiai tiks draugų ar kolegų, bendraminčių išvykai. 

Edukacinė kelionė – ekskursijos su gidu po apylinkes, lankytinus objektus. Edukacinės kelionės patiks tiek suaugusiems tiek jaunesniems, ekskursijos vaikams bei mokytojams. 

Kultūrinė kelionė – aplankant muziejus, dvarus, pilis, susipažįstant su istorija, tokia savaitgalio kelionės Lietuvoje kryptis itin patiks besidomintiems istorija bei kultūra. 

Pramogų kelionė – savaitgalį niekas kitas nesuteiks tiek įspūdžių kaip pramogos, norintiems pramogų leiskitės į vandens parkus, slidinėjimo areną, o gal romantišką skrydį apžvalginiu lėktuvu ar oro balionu? Patiks visiems, pasiilgusiems nuotykių ir norintiems patirti neišdildomų įspūdžių. 

 

Populiariausios vietos savaitgalio kelionėms Lietuvoje

Nesvarbu, ar į kelionę leisitės visam savaitgaliui, ar vienos dienos kelionei po Lietuvą, autobusu ar automobiliu. Pateikiame populiariausias vietas ir kryptis Lietuvoje, kurias privalote pamatyti! Pažadame, kad ne tik pailsėsite, bet ir patirsite naujų įspūdžių:  

Pramoginės savaitgalio kelionės Lietuvoje

Vienos dienos kelionės Lietuvoje gali būti ne tik poilsinės, bet ir pramoginės. Ištroškusiems nuotykių, pramogų ir naujų potyrių pateikiame patarimus, ką galite nuveikti norint praleisti aktyvų savaitgalį Lietuvoje: 

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: