fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Pavasario kelionės

Pavasario atostogos visada žada prabangų atokvėpį ypač po šaltos žiemos ir niūrumo, todėl tai puikus atlygis kiekvienam už išgyvenusį sezoną. Kelionės pavasarį yra labai populiarios kaip ir kelionės vasaros metu. Pavasarį daugiau keliauja poros ir draugų kompanijos, kadangi vaikų atostogos tokiu metu yra labai trumpos. Tokiu metu daugelyje šalių yra pati geriausia oro temperatūra, nes vasaros metu gali būti ir per karšta. Dar vienas pliusas keliaujant pavasarį – mažiau turistų ir vaikų šurmulio, tad atostogos be rūpesčių, kas gali būti geriau. Rezervuotis vietas ekskursijose tampa žymiai lengviau, o ir pačių viešbučių rezervavimas yra lengvesnis.

PAVASARIO KELIONIŲ PLANAVIMAS

Planuojant pavasario keliones svarbu atsižvelgti kokios kelionės norite: pigios ir viskas įskaičiuota, egzotinės su nepamirštamais vaizdais ir įspūdžiais, poilsinės kelionės gerame viešbutyje su visais privalumais, o gal išankstinės, paskutinės minutės kelionės?

Pavasarį ypač populiaru keliauti į Graikiją, Ispaniją, Meksiką, Maroką, Kolumbiją, Dominikos Respubliką, Madeirą, Kiprą, Maltą, Turkiją, Italiją. Į šias šalis būtina keliauti nuo 7 dienų ir daugiau, nes tik tada galima pamatyti šalies grožį. Per trumpesnį laiką tiesiog neįmanoma visko suspėti pamatyti ir tuo pačiu papoilsiauti. Savaitgalio išvykoms labai populiarios šios šalys: Roma, Barselona, Paryžius, Nica, Londonas, Berlynas.

KODĖL VERTA KELIAUTI PAVASARĮ?

Pavasario kelionės yra patrauklios tuo, kad ir pačių viešbučių ir kelionių kainos bus žymiai mažesnės nei vasaros metu, tad planuojantis iš anksto kelionę tampa labai populiaru.
Šis metų laikas yra toks stebuklingas ir pilnas gyvumo. Juk vienas iš žaviausių dalykų vykti ten kur jau žydi gėlės ir visa gamta tokia žalia ir dar labiau praskaidrina atostogas.

Kelionės į EgiptąHurgada

SERRY BEACH RESORT 5*

2023.10.05 Naktų sk.: nuo 7 n.

777 €

PLAČIAU

Kelionės į Egiptą

BARON PALACE RESORT SAHL HASHESH 5*

2023.10.05 Naktų sk.: nuo 7 n.

956 €

PLAČIAU

Kelionės į PortugalijąKelionės į Madeirą

Calheta Beach 4*

2023.10.28 Naktų sk.: nuo 7 n.

1339 €

PLAČIAU
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:
    Maitinimo tipas*: