fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

SPA poilsis

 

Darbas, rutina, kasdieniniai rūpesčiai verčia pabėgti ir bent trumpam pasimėgauti ramiu ir maloniu SPA poilsiu. SPA poilsis kompleksuose, sanatorijose suteikia maksimalų poilsį, atsipalaidavimą, tai tikra atgaiva kūnui, sielai, kasdienybės paįvairinimas bei malonus pabėgimas su mylimu žmogumi ten kur ramu ir gera, kur galite mėgautis vienas kito draugija be jokių rūpesčių. Prisiminkite, kada paskutinį kartą mėgavotės viso kūno masažu, vandens procedūromis, pirtimis, o ar esate išbandę įdomias ir įvairias procedūras – druskų kambarius, medaus masažus, sūkurines vonias? SPA poilsis puikus sprendimas visa tai išbandyti ir atgauti jėgas.

 

SPA poilsis skirtas ne tik poroms, tačiau ir šeimai su vaikais, tai taip pat gali tapti puikia dovana Kalėdų, gimtadienio ar kitos šventės proga. Palepinkite savo artimuosius išskirtine ir nepamirštama dovana – SPA poilsiu. Ir žinoma, nepamirškite nuo aktyvaus ritmo atsipūsti ir patys, juk turime nepamiršti rūpintis savo sveikata ir skirti poilsio kūnui ir mintims – tad SPA poilsis užtikrins, kad Jūsų potyriai būtų kuo geriausi ir maksimaliai išpildyti visi Jūsų norai.

 

Nakvynės su SPA

SPA yra gerai, tačiau SPA kartu su nakvyne – idealus duetas. Ištrūkite iš miesto šurmulio, darbo ritmo, rutinos ir pasimėgaukite alsuojančia ramybe. SPA procedūros su nakvyne tikra atgaiva Jūsų kūnui ir sielai. SPA su nakvyne galite rinktis ir didžiuosiuose miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Tačiau jeigu norite pajusti tikrą poilsį, rekomenduojame trumpą pabėgimą į ramų ir atokesnį kampelį, tam puikiai tinka Lietuvos kurortai – Palanga, Birštonas, Druskininkai, Trakai, kuriuose gausu sveikatingumo ir poilsio kompleksų, kurie teikia profesionalias ir malonias SPA paslaugas kartu su nakvynės pasiūlymais.

 

Nakvynė su SPA Palangoje – nors ir trumpas, tačiau pabėgimas prie jūros yra puiki pramoga ir prasiblaškymas visais metų laikais. Palangoje ne tik galėsite išbandyti SPA malonumus – masažus, vandens procedūras įvairiuose viešbučiuose bei sanatorijose, bet ir pajusite bei galėsite pasimėgauti jūros klimatu – pušynų gaiva, bangų ošimu bei grynu, jodo pripildytu oru ir romantiškais pasivaikščiojimais po pakrantę.

 

Nakvynė su SPA Druskininkuose – miestas, kuris gali pasigirti tikra poilsio oaze. Druskininkuose itin gausu SPA malonumų, todėl čia poilsį išsirinks tiek jaunesnio tiek vyresnio amžiaus žmonės. Po malonių SPA procedūrų galėsite mėgautis pasivaikščiojimais po vis atsinaujinantį Druskininkų miestą, o žiemos entuziastai ir ekstremalaus sporto gerbėjai visais metų laikais čia gali išbandyti SNOW areną bei slidinėjimo trasas.

 

Nakvynė su SPA Birštone – ramus, atokus miestelis, kuriame mėgautis galite ne tik profesionaliomis SPA procedūromis, kuriomis garsėja Birštonas, bet ir pasivaikščiojimu po pušyną. Birštonas taip pat garsėja mineralinio vandens versmių šaltiniais, daugiamatėmis gydymo gydyklomis, sanatorijomis, kurios teikia ne tik gydomąsias paslaugas bet ir išskirtines SPA procedūras.

 

Išsirinkite patraukliausius SPA dviems su nakvyne pasiūlymus ir mėgaukitės vienas kito draugija kartu su maloniomis ir kūną atpalaiduojančiomis procedūromis.

 

TOP 10 – Geriausios SPA poilsio vietos Lietuvoje:

 

SPA procedūros

SPA poilsis neįsivaizduojamas be atpalaiduojančių, gydomųjų ir jėgų suteikiančių procedūrų. Daugeliui keliautojų neužtenka tik pasyvaus poilsio prie jūros, nuovargis, stresas bei rutina daugelį verčia rinktis SPA poilsį unikaliuose ir išskirtiniuose SPA centruose bei sanatorijose, kur suteikiamos atpalaiduojančios ir kūną atstatančios procedūros.

 

Išskirtinės SPA procedūros kurias privalote išbandyti:

Gintaro SPA – gintaras dar kitaip vadinamas gamtos energija. SPA procedūros su gintaru ramina, slopina uždegimus, gerina kraujo apykaitą ir stiprina imuninę sistemą. Tad tai neabejotinai viena populiariausių ir kūnui naudingiausių procedūrų kurias galite išbandyti SPA poilsio metu.

 

Išskirtinės alaus, pieno ar uogų vonios – skamba įdomiai, tiesa? SPA poilsis tikrai neturi apsiriboti klasikinėmis procedūromis, išbandykite išskirtines vonias pripildytas pienu, alumi arba uogomis. Vonios procedūros drėkina, maitina bei atstato odą, bei žinoma, suteikia neišdildomų įspūdžių.

 

Elnių SPA – perskaitėte teisingai, tai vienas iš išskirtinių SPA Lietuvoje, kur galite mėgautis ne tik maloniomis procedūromis, bet ir SPA poilsį praleisti apsupti beveik 70 raguotų gyventojų draugijoje. Jau nuo seno buvo manoma, kad gyvūnai ramina ir atpalaiduoja, todėl elnių SPA ne tik suteikia neišdildomų įspūdžių, bet ir leidžia nusiraminti, pakeisti aplinką bei pamiršti darbus.

 

Ąžuolo, grikių, medaus, kanapių masažai – SPA poilsis tikriausiai neįsivaizduojamas be gero ir kokybiško masažo. Tačiau ieškantiems išskirtinių potyrių, kviečiame rinktis ne tradicinius, o išskirtinius masažus pasitelkiant augalų galias ir jų naudą kūnui – ąžuolas, grikiai, medus ir kanapės ne tik suteikia masažui malonius potyrius, bet ir atpalaiduoja kūną, jį pamaitina.

 

Naftos vonios – nafta ir SPA iš pirmo žvilgsnio du nesuderinami dalykai, tačiau nustebsite, kad nafta gali būti tikrų tikriausia SPA ir grožio procedūra. Nafta turi gydomųjų savybių, teigiamai veikia odą, kaulus, raumenis, todėl tai puikiai tiks jaučiantiems nugaros ar raumenų skausmus.

 

SPA  savaitgalis dviem asmenims

Savaitgalis puiki galimybė pabėgti nuo kasdienių darbų, rutinos bei įtampos darbe. Savaitgalis nors ir trumpas, tačiau jį tikrai galima išnaudoti maksimaliam poilsiui ir atsipalaidavimui, romantiškam pabuvimui dviese. SPA savaitgalis dviem puiki galimybė praleisti savaitgalį romantiškai, pasimėgauti maloniomis procedūromis –sūkurinėmis voniomis, masažais ar pirtimis.

 

Savaitgalio poilsiui taip pat galite rinktis ištaigingą ir prabangų poilsį dvaruose įsikūrusiuose Lietuvoje. Tokių dvarų Lietuvoje per dešimtis ir juos itin pamėgę svečiai ne tik iš Lietuvos, bet ir viso pasaulio. Daugiausiai lankytojų sulaukia Antano Smetonos dvaro rezidencija, Bistrampolio, Burbiškio, Grafo Zubovo dvaras, Norviliškių pilis, Pakruojo, Paliesiaus ir kiti dvarai. Šie dvarai atrestauruoti, tačiau juose išlikę ir autentišku baldų, paveikslų bei kitų relikvijų, kurios sukuria malonią aurą, nukelia į subtilius senovės laikus.

 

Daugelyje dvarų teikiamos ir SPA paslaugos, todėl galėsite mėgautis ne tik prabangiu poilsiu ištaiginguose numeriuose, tačiau ir maloniomis SPA procedūromis, o nuotykių gerbėjams siūloma ir tokios pramogos kaip jodinėjimais žirgais, ekskursijos su gidu po vietines apylinkes, įvairios maisto bei gėrimų degustacijos.

 

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: