fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

SLIDINĖJIMO KELIONĖS

 

Ar teko kada pasvajoti apie kitokias atostogas- apie atostogas kalnuose?! Slidinėjimas kalnuose yra viena populiariausia atostogų krypčių. Slidinėjimo kelionės tikrai puikiai tiks visiems kas mėgsta aktyviai praleisti laisvalaikį.

 

Slidinėjimo populiariausios šalys: Italija, Austrija, Prancūzija, Turkija, Slovakija, Lenkija . Tad į bet kurią šalį galite keliauti tiek lėktuvu, tiek autobusu ar net savo transportu.

Ištikrųjų nesvarbu ar jūs esate tik pradedantysis ar ekspertas- vis vien pajausite tą slydimo sniegu jaudulį. Kiekvieną kartą slidinėdami galite įgyti naujų įgūdžių. Jaudulys, kurį patiriate slidinėdami ar čiuoždami snieglenčių sportu, sukelia didžiulę priklausomybę. Net jei atostogaujate tik savaitę trunkančiose slidinėjimo atostogose, galėsite paragauti fantastiško gyvenimo būdo. Pabėgę į kalnus, turėsite unikalią patirtį, kuri leis pamiršti įtemptą gyvenimą namuose. Įsivaizduokite, kad savo ankstų rytą pradedate su vaizdu į kalnus ir rytiniu kavos puodeliu. Papusryčiavę, galite pradėti grožėtis kalnų šlaitais, mėgautis grynu oru, čiuožti ir apie nieką negalvoti. O kai nuspręsite pailsinti kojas po čiuožimo užsukitę į bet kurį esantį restoraną kalnuose. Kalnuose yra daugybė restoranų , kuriuose galėsite mėgautis užkandžiais, sočiu maistu ar keliais gėrimais.

 

O gal po čiuožinėjimo užsukite į Après ski: į trumpą vakarėlį tarp slidinėjimo pabaigos ir grįžimo į viešbutį vakarieniauti. Après ski yra labai populiari veikla po slidinėjimo, paprastai nuo 15.30 iki 18.30 val. Tad šiuo laikotarpiu atsipalaiduokite su garsia muzika, šaltu alumi ar mėgstamu kokteiliu, šokite ant baro stalų vis dar dėvėdami slidinėjimo aprangą ir slidinėjimo batus. Kai kurie kurortai siūlo kitokią après atmosferą: išeina su garsiu ritmu, kabareto šokėjais. Po apres-ski vakarėlio grįžę į viešbutį galėsite atsipalaiduoti spa procedūromis, pirtimis, baseinu. Puikus atsipalaidavimo būdas.

Slidinėjimo keltuvų tipai

Gondolinis

Krėslinis

Bugelinis

Funikulierius

Slidinėjimo kelionės su vaikais

Kalnai ir slidinėjimo kurortai – viena geriausių vietų atostogoms su vaikais. Austrijoje ir Italijoje netrūksta viešbučių, skirtų šeimoms, vandens parkų ir specialiai vaikams įrengtų slidinėjimo trasų. Jaukiuose kalnų kurortuose veikia slidinėjimo mokyklos, dirba profesionalūs instruktoriai, įrengta daug patogių ir nesudėtingų trasų. Slidinėjimo mokyklose laukiami net patys mažiausieji – čia jie ne tik mokysis valdyti slides ar snieglentę, bet ir smagiai leis laiką su bendraamžiais.

 

VIP slidinėjimo kelionės

Išskirtinių, prabangių atostogų mėgėjams galime patvirtinti, kad slidinėjimo trasų bei kalnų viešbučių kokybė Alpių kalnų kurortuose nenuvils. Aukščiausias aptarnavimo lygis, dėmesys net menkiausioms detalėms ir prabangai – tai atostogos patiems išrankiausiems. Įspūdingais Alpių peizažais galima grožėtis lepinantis prestižiniuose SPA centruose, plaukiojant atviruose prabangių viešbučių baseinuose. Prabangios atostogos kalnuose leis mėgautis aukštos klasės viešbučiais, prabangiais jų interjerais.

 

Slidinėjimas grupėms

Atostogos kalnuose su kompanija palieka dar smagesnius prisiminimus. Geriausi slidinėjimo kurortai, kurie labai įvairiapusiški, tad malonumų užteks skirtingiems poreikiams: trasos visų lygių slidininkams, SPA centrai, lankytini objektai ar pašėlę „Apre ski“ vakarėliai.

 

Dokumentai ir sveikata

Reikalingi dokumentai keliaujant į pasirinktą šalį gali būti skirtingi: europos sąjungoje užteks ir tapatybės kortelės. O keliaujant į kitą šalį, kuri nepriklauso europos sąjungai – reikės paso. Pasas turi galioti ne trcumpiau nei 6 mėnesius nuo grįžimo datos.

 

Pinigai

Kiekviena šalis turi savo skirtingą valiutą. Tad prieš važiuojant į pasirinktą šalį būtina pasidomėti kokia valiuta. Pavyzdžiui Italijoje – eurai, o Lenkijoje- zlotai.

 

Skrydis

Skrydžio trukmė priklausys nuo pasirinktos krypties ir priklausys nuo to ar skrydis bus tiesioginis ar jungiamasis. Tiesioginio skrydžio trukmė – 2,5-3 valandos, tuo tarpu jungiamasis gali trukti nuo 5 iki 10 valandų, priklausomai nuo oro linijų ir sezonų. Kelionės į slidinėjimo kurortus dažnai vyksta užsakomaisiais tiesioginiais reisais.

 

Kelionės draudimas

Rekomenduojame turėti sveikatos draudimą. Slidinėjant kalnuose galite neišvengti netikėtų susidūrimų todėl verta turėti dar papildomai ir civilinės atsakomybės draudimą. Šis draudimas gelbėja tais atvejais, kai susidūrimas įvyko su kitu slidininku ir pastarasis nukentėjo ir ( arba) patyrė traumą. Tokiu atveju draudimas atlygina kitam slidininkui padarytą žalą

 

Saugumas

Visos turistinės lokacijos yra saugios, tačiau kaip ir visuose kurortuose reikia saugoti savo asmeninius daiktus. Viešbučiuose brangius daiktus (pinigai, kortelės, bilietai, papuošalai) galite palikti registratūros ar kambario seife.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: