fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Kelionės Lietuvoje

Lietuva žavi ne tik savo žaliuojančiais miškais, giriomis, bet ir lankytinais objektais, pajūrio juosta bei kultūriniais miesteliais, papročiais bei dar neragautais ypatingais patiekalais. Kelionės Lietuvoje gali būti ne ką mažiau žavios ir įdomios kaip ir Užsienyje. Čia tai pat galite nuvykti į dar nelankytus ar nežinomus miestelius, aplankyti įvairius architektūrinius statinius, pramogauti bei linksmai ir nuotaikingai praleisti laiką su šeima, o gal būriu draugų.

Kelionės Lietuvoje metu atraskite įdomiausias vietas – objektus, kraštovaizdžius, ežerus, artimiau susipažinkite su kultūra, papročiais, leiskitės į dar neragautų patiekalų bei gėrimų degustacijas. Išsirinkite kelionę automobiliu ar autobusu, įdomias ekskursijas su gidu, savaitgalio ar vienadienes ekskursijas po Lietuvą.

 

Kolektyvinės kelionės Lietuvoje

Norite surengti smagią darbo iškyla, o gal keliauti norite su didele šeimos ar draugų kompanija? Pažintinės, edukacinės ir įdomios kelionės Lietuvoje didelėms grupėms. Atraskite įdomiausias Lietuvos vietoves, išsirinkite vienos dienos, o gal savaitgalio kelionę drauge su kompanija. Kolektyvinėms kelionėms rekomenduojame išbandyti pažintines keliones kartu su gidu, degustacines keliones Lietuvoje – kurių metu paskanausite įvairiausių patiekalų bei gėrimų, o nakvynei galėsite pasirinkti didelę kaimo sodybą, kurioje linksmai praleisite laiką didelėje kompanijoje. Taip pat kolektyvinei kelionei siūlome keliones laivu Lietuvoje, kur galėsite mėgautis gražiausiais kraštovaizdžiais iš vandens.

 

Kelionės autobusu Lietuvoje

Automobilį iškeiskite į autobusą, ar gi ne šauni mintis? Kelionės autobusu gali būti tiek pat smagios, kaip ir kelionės automobiliu. Kelionės autobusu puikiai tiks tiek vyresnio, tiek jaunesnio amžiaus žmonių grupėms, kelionės vykdomos tiek iš didesnių Lietuvos miestų – iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos tiek iš mažesnių miestelių.

 

Maršrutai po Lietuvą su šeima

Aukštaitija, Suvalkija, Žemaitija o gal Dzūkija? Kelionės maršrutai visoje Lietuvoje – išsirinkite vieną, o gal net kelis regionus ir leiskitės tyrinėti Lietuvą. Maršrutai ir kelionės po Lietuvą su visa šeima leis aplankyti nepaprasto grožio rūmus, pilis, kraštovaizdžius, girias bei leis pasimėgauti vandens pramogomis gražiausiuose Lietuvos ežeruose. Maršrutai po visą Lietuvą patiks tiek mažiems, tiek suaugusiems.

 

Vienos dienos ekskursijos

Ir per vieną dieną galima pamatyti įspūdingų gamtos vaizdų, kultūrinių objektų bei gražiausių kraštovaizdžių. Pažintinės, edukacinės vienos dienos ekskursijos Lietuvoje moksleiviams, šeimoms, didelei draugų grupei ar darbo kolektyvui. Ekskursijos Lietuvoje tai įdomi ir nuotaikinga kelionė, kurios metu galite aplankyti dar neatrastus miestelius, susipažinti su papročiais bei paskanauti dar neragautų skonių.

Kelionės į ItalijąKelionės į Kalabriją

VOI FLORIANA RESORT 4*

2024.05.26 Naktų sk.: nuo 7 naktys

719 €

PLAČIAU

Kelionės į TurkijąBodrumas

YASMIN BODRUM RESORT 5*

2024.05.24 Naktų sk.: nuo 7n

831 €

PLAČIAU

Kelionės į TurkijąBelekas

Ethno Hotels Belek 5*

2024.06.02 Naktų sk.: nuo 7 n.

1069 €

PLAČIAU
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: