fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Poilsis Lietuvoje

 

Išsvajotoms, ilgai lauktoms atostogoms bei maloniu poilsiu mėgaukitės Lietuvoje. Lietuva žavi visais metų laikais, čia maloniai galima praleisti poilsį vasarą, mėgaujantis jūros malonumais, saule bei paplūdimiais, o žiemą galite džiaugtis įspūdingais baltais kraštovaizdžiais bei SPA procedūromis. Poilsis Lietuvoje suteiks galimybę pailsėti ir bent trumpam pamiršti darbus ar namų rūpesčius. Čia rasite puikius poilsio pasiūlymus jau pamėgtose ir populiariuose Lietuvos kurortuose: Palangoje, Kuršių Nerijoje, Birštone, Druskininkuose, Trakuose bei kituose Lietuvos kampeliuose, kurie neabejotinai užburs savo gamtos ir ramybės oaze. 

 

Mėgaukitės poilsiu Lietuvoje su šeima, vaikais, kūdikiais, o gal norite pabėgti į romantiška kelionę dviese? Čia rasite smagių, nepamirštamų kelionių pasiūlymų poilsiui Lietuvoje vienai, dviem dienoms, savaitgaliui bei ilgesniam laikui. 

Kur ilsėtis Lietuvoje? 

Jeigu galvojate, kad Lietuvoje nėra vietų kur galima maloniai, įdomiai pasiilsėti bei pažinti dar neatrastas vietas – klystate. Kad ir kaip smagu išvykti svetur, susipažinti su kitos šalies kultūra, tačiau ir Lietuvoje galite atrasti puikių vietų bei dar neaplankytų miestų bei miestelių. Kokį poilsį ir kur pasirinkti Lietuvoje, priklauso nuo Jūsų poreikių bei galimybių, pateikiame populiarius Lietuvoje pasiūlymus ir patarimus poilsiui. 

Poilsis prie jūros

Norint praleisti poilsį prie jūros ir pasimėgauti jūros ošimu – toli keliauti ar skristi tikrai nebūtina. Lietuva turi išpuoselėtą ir nuostabią pajūrio juostą, kuri turistus traukia ne tik vasarą, tačiau ir žiemą. Vasarą pajūrio kurortus nukloja minios turistų, todėl jeigu norite ramaus poilsio prie jūros, jį kviečiame praleisti žiemos metu – Palangoje, Šventojoje ar Kuršių Nerijoje. Žiemą pajūrio kurortai žavi savo ramybe, grynu oru, kur galite atsipalaiduoti ir pabėgti nuo miesto šurmulio. Poilsį prie jūros galite rinktis atokiuose nameliuose, vilose, o jeigu norite ne tik mėgautis pasivaikščiojimais pakrante ir grynu oru, rekomenduojame apsistoti SPA kompleksuose, kur mėgausitės maloniais masažais ir vandens pramogomis net ir žiemą. 

 

Poilsio prie jūros privalumai: 

 

Sveikatingumo poilsis

Sveikatingumo poilsiui puikia tinka tokie kurortai kaip Birštonas bei Druskininkai. Čia įsikūrę daugiausiai SPA centrų bei sanatorijų, kurios teikia tiek gydomąsias tiek poilsines paslaugas. Birštone bei Druskininkuose esančios sanatorijos ir SPA centrai leis pasimėgauti maloniomis ir išskirtinėmis procedūromis, tokiomis kaip: masažai su įvyniojimais, medaus masažai, pieno vonios, druskų kambariai bei kitos paslaugos. 

 

Sveikatingumo poilsio privalumai: 

 

Poilsis prie ežero

Poilsis nameliuose prie ežero patiks tiek šeimoms tiek romantiškai savaitgalio kelionei dviese. Kaimo turizmo sodybos taip pat puikus pasirinkimas ir didesnei draugų kompanijai. Galite rinktis namelius su pirtimi, kubilu bei kitais malonumais, kurie poilsį pavers maksimaliai maloniu ir nuotaikingu. Poilsiu namelyje prie ežero nebūtinai galite mėgautis tik šiltuoju metų sezonu, tam puikus metas ir poilsis žiemą, kuomet viskas aplinkui balta, o Jūs maloniai ir šiltai galite praleisti laiką namelyje prie židinio. Poilsio prie ežero vietų rasite Molėtų, Trakų bei Varėnos apylinkėse. 

 

Poilsio prie ežero privalumai: 

 

Išskirtinis poilsis dvaruose

Ištaigingas ir prabangus poilsis Lietuvoje skamba iš tiesų įdomiai, užburiančiai ir smagiai. Tradicinius viešbučius iškeiskite į išskirtinį ir autentišką poilsį dvaruose. Lietuvius ir svečius iš viso pasaulio traukia ne tik modernūs viešbučiai, tačiau ir subtilia senove ir paslaptingumu traukiantys dvarai, kurių Lietuvoje tikrai netrūksta. Dešimtys Lietuvoje esančių dvarų kviečia į karališko poilsio ir ramybės kupiną erdvę. 

 

Vieni populiariausių dvarų Lietuvoje – Bistrampolio, Pakruojo, Grafo Zubuvo, A. Smetonos ir kiti dvarai jau spėję užsitarnauti turistų iš visos Lietuvos ir pasaulio dėmesį. Ir ne be reikalo, nors šie dvarai atrestauruoti ir puikiai pritaikyti poilsiui, tačiau juose vis dar galima rasti autentiško paveldo – senų baldų, paveikslų bei kitų relikvijų, kurie poilsį paverčia unikaliu ir įdomiu.  

 

Poilsis dvaruose puikiai tinka tiek šeimai su vaikais, tiek romantiškai kelionei dviese. Daugelyje jų teikiamos SPA paslaugos, edukacinės ekskursijos bei smagus laisvalaikis – jodinėjimas žirgais, pasivaikščiojimas po apylinkes. Dvarai įsikūrę vaizdingose vietose, apsuptose įstabių miškų, ežerų vietovėse, tad čia poilsį atras kiekvienas.

 

TOP miestai ir miesteliai poilsiui Lietuvoje

Norite praleisti atostogas ir pailsėti Lietuvoje, bet neapsisprendžiate kur vykti? Pateikiame populiariausius miestus bei miesteliuos, kurie žavi turistus visais metų laikais. O gal kuriame iš jų dar nesi buvęs? Tuomet nieko nelauk ir krauk lagaminus išsvajotam ir ilgai lauktam poilsiui. Populiariausi miestai bei ką juose rekomenduojama aplankyti poilsiaujant: 

 

Ką aplankyti poilsiaujant? Palangos Botanikos sodas, Pasakų parkas, Tiškevičių bulvaras, Zoologijos sodas.

Ką aplankyti poilsiaujant? Jūros muziejus ir delfinariumas, Olando kepurė, zoologijos sodas, Vinetu kaimas. 

Ką aplankyti poilsiaujant? Parnidžio kopa, Tomo Mano vasarnamis, Raganų kalnas, Naglių gamtos rezervatas.

Ką aplankyti poilsiaujant? Molėtų observatorija, etnokosmologijos muziejus, Labanoro apžvalgos bokštas, Dubingių piliavietės bei tiltas, Jurkiškio pažintinis takas.

Ką aplankyti poilsiaujant? Centrinis pušyne esantis parkas, mineralinio vandens biuvetė, Birutės vila, Kneipo sodas, Velniabliūdžio pažintinis takas, Vytauto kalnas, mineralinio vandens garinimo bokštas.

Ką aplankyti poilsiaujant? Lajų takas, labirintų parkas, siaurukas, Dainuvos nuotykių slėnis, Rubikių apžvalgos bokštasarklio muziejusLaimės žiburys, aukščiausios Lietuvoje Šv. Mato Bažnyčios bokšto apžvalgos aikštelė,  Cosmos Paukščių takas, Safari. 

 Ką aplankyti poilsiaujant? Lynų keltuvas, Snow arena, muzikinis fontanas, Vijūnėlės parkas, Grūto parkas, Merkinės piramidė.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: