fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Paskutinės minutės kelionės

DOVANŲ KUPONAS

0 €

PLAČIAU

Daugiau pasiūlymų

Jaučiate, kad kasdieniai rūpesčiai ima viršų, o galvoje vis labiau sukasi mintys apie atostogas? Nieko nelaukite ir griebkite paskutinės minutės keliones, kur spontaniškos ir greitai sugalvotos atostogos ne tik suteiks neišdildomų įspūdžių, bet ir leis atgauti jėgas bei pailsėti. Nors daugelis keliautojų kruopščiai planuoja savo atostogas iš anksto, o kelionių organizatoriai pasiūlymus teikia likus net pusmečiui ar metams iki planuojamos kelionės pradžios, visgi kelionės paskutinę minutę puiki išeitis ieškantiems greito ir pigaus kelionė pasiūlymo, atsiradus daugiau laisvo laiko ar pasikeitus darbo planams.  Paskutinės minutės kelionės tai puikus pasirinkimas sugalvojusiems atostogas spontaniškai. Jeigu netikėtai gavote atostogas ar atsirado daugiau laisvo laiko, tuomet neabejotinai galite leistis į kelionę paskutinę minutę geriausiomis kainomis bei sąlygomis. 

 

Kodėl paskutinės minutės kelionės?

 

Paskutinės minutės kelionės klientus vilioja puikiais kainos pasiūlymais, kuriuose galite rasti turistų mėgstamas ir populiarias kelionių kryptis. Leistis į kelionę Europoje, Afrikoje ar į tolimas egzotines šalis bei salas, apie kurias galbūt svajojote jau ilgą laiką, o paskutinės minutės kelionė puikus šansas leistis į nuotykių pilną kelionę už mažesnę kainą. Nors daugelis įpratę atostogas planuotis iš anksto, tačiau sutiksite, kad netikėti ir neplanuoti sprendimai kartais būna patys geriausi ir įsimintiniausi, todėl paskutinės minutės kelionės siūlo leistis į įspūdžių pilnas keliones, kurias galite įsigyti net už pusę kainos. Degantys pasiūlymai kelionėms jau laukia Jūsų, nepraleiskite šanso! 

 

Kada važiuoti?

 

Paskutinės minutės kelionių pasiūlymų galite rasti ištisus metus, kelionių organizatoriai tokius pasiūlymus skelbia tiek šaltuoju tiek šiltuoju metų sezonu, todėl vykti į tokias keliones galite kada panorėję. Pavyzdžiui žiemą pasiilgę gero oro ir saulės, pasinaudoję paskutinės minutės pasiūlymais galite išpildyti šį norą ir leistis į karščiu ir maloniu poilsiu alsuojančias šalis. Paskutinės minutės pasiūlymus rasite internete, o lagaminus galite pradėti krautis jau dabar, nes paskutinių minučių išvykimai organizuojami likus kiek mažiau nei savaitei ar dviem iki skrydžio. 

Kur važiuoti?

 

Paskutinės minutės kelionių pasiūlymais leiskitės į turistų mėgstamas Afrikos šalis, visuomet maloniai šildantį Egiptą, o norintys egzotikos ir nuotykių gali rasti puikių pasiūlymų Balio saloje. Nenorintys toli vykti, gali leistis į poilsį ar pažintines keliones Europos miestuose. 

  • Paskutinės minutės kelionės Europoje – nenorintiems leistis į tolimas keliones, puikių paskutinės minutės pasiūlymų gali surasti ir visai čia pat – Europoje. Poilsinėms kelionėms paskutinių minučių kryptimis itin mėgstamos tokios šalys kaip Turkija ir jos kurortai – Antalija, Bodrumas, Marmaris ir Kemeras, kur geru oru, saule ir jūra galima mėgautis nuo balandžio iki spalio. Taip pat itin mėgstama kryptimi tapusios Graikijos salos, o žiemai praleisti siūlome rinktis paskutinės minutės kelionių pasiūlymus Kanarų salose – Tenerifėje, Fuertaventūroje, Lansarotėje bei Gran Kanarijoje. O norintys leistis į spontanišką pažintinę kelionę autobusu ar lėktuvu Jūsų laukia paskutinės minutės pasiūlymai į Paryžių, Madridą, Romą, Barseloną, Milaną, Veneciją bei kitas populiarias Europos šalis, kur galėsite mėgautis trumpa ar ilgesne pažintine kelione, pažinti šalį bei aplankyti lankomas vietas ir objektus.  
  • Paskutinės minutės kelionės į tolimas šalis – kas gali būti geriau nei leistis į spontanišką kelionę po tolimas egzotines šalis? Norintiems patirti neišdildomų įspūdžių, susipažinti su egzotinių šalių grožiu ir kultūra neabejotinai turėtų leistis į egzotines, karštos paskutinės minutės keliones į Tailandą, Balio salą, ar romantiškąją Maldyvų salą, kur galima mėgautis geru oru bei tobulais saulėlydžiais net ir žiemą. 
  • Paskutinės minutė kelionės Afrikoje – turistų labiausiai mėgstama Afrikos kryptis, kur paskutinės minutės kelionių galite rasti ištisus metu – Egiptas. Ši šalis turistus vilioja geru oru, saule net ir žiemą. Pasiūlymų į Egiptą puikiomis kainomis galite tikėtis sulaukti likus kiek mažiau nei savaitei iki skrydžio. 

 

Paskutinės minutės kelionių pasiūlymai

 

Renkantis paskutinės minutės atostogas ilgai galvoti neteks, nes kelionė jau beveik ranka pasiekiama. Prieš perkant kelionę apgalvokite jos kryptį bei su kuo keliausite. Kiekvienas pasiūlymas siūlo skirtingus kelionės paketus, todėl pasirinkite tokį, kuris atitiktų Jūsų poreikius, kad kelionės metu jaustumėtės visapusiškai komfortiškai ir atsipalaidavę. Norintieji komforto ir poilsio gerai vertinamuose viešbučiuose, gali rinktis ir prabangius paskutinės minutės pasiūlymus, kur galėsite ne tik pakeisti aplinką, mėgautis moderniais viešbučiais, aplinka, tačiau ir nepriekaištingu aptarnavimu bei komfortu už mažesnę kainą nei įprastai. 

Tarp paskutinės minutės pasiūlymų atrasite ir paketų su „viskas įskaičiuota“ pasiūlymu, kur galėsite mėgautis maitinimu, gėrimais bei kitomis pasiūlyme įskaičiuotomis paslaugomis. 

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: