fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Poilsinės kelionės

Dominikos Respublika Estija Kelionės į Albaniją Kelionės į Austriją Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Keliones į Estija Kelionės į Graikiją Kelionės į Indija Kelionės į Indoneziją Kelionės į Ispaniją Kelionės į Italiją Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Katarą Kelionės į Keniją Kelionės į Krabi Kelionės į Kroatiją Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Maldyvus Kelionės į Maroką Kelionės į Meksiką Kelionės į Portugaliją Kelionės į Prancūziją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Tailandą Kelionės į Tunisą Kelionės į Turkiją Lenkija Lietuva Maldyvai Mauricijus Meksika Pažintinės kelionės Slidinėjimas Italijoje Slidinėjimas Prancūzijoje Slidinėjimas Slovakijoje Šri Lanka Tanzanija Tunisas

Išgirdus žodį “poilsinė” iškart kyla asociacija su poilsiu ir visišku atsipalaidavimu, išties taip ir yra. Jeigu pavargote nuo rutinos ir kasdienių darbų, norite tiesiog atsipalaiduoti, pagulėti ir nesukti galvos nei ką valgyti, nei kur pasilinksminti, tai poilsinė kelionė kaip tik jums, nes viskas bus apgalvota už jus.

Poilsinė kelionė tai kelių paslaugų paketas – skrydis lėktuvu į pasirinktą šalį, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal bei apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje. Taigi, dėl nieko nereikia rūpintis, nei kaip nusigauti iki viešbučio nei,  nei ką valgyti pusryčiams. Dažniausiai užsisakant tokį kelionės paketą renkamasi AI (Viskas įskaičiuota) maitinimas, tada į kelionės kainą jau būna įskaičiuota maistas, gaivieji gėrimai, užkandžiai, alkoholiniai gėrimai. Tad maistui išleisite tik tiek, kiek norėsite, galite ir visai neišleisti, nebent išėję pasivaikščioti po apylinkes užsinorėsite gerti ar kažką užkąsti. Tai labai aktualu keliaujant su vaikais, nes jie dažniausiai nori tai gerti, tai ledų, tai dar ko nors, tad patogu finansiniu atžvilgiu kai gali nevaržyti vaiko norų.

Taip pat viešbutis rengia įvairius pasirodymus, koncertus, kurie irgi dažniausiai yra nemokami, tad jeigu norite pasilinksminti, bet nenorite važiuoti į miestą, galite likti viešbutyje ir stebėti suplanuotus renginius. Dažnai viešbutis rengia ir diskotekas, tiesa jeigu įėjimas į jas dažniausiai būna nemokamas, tai gėrimai kartais būna už papildomą mokestį, tai priklauso nuo viešbučio politikos ir jų taikomų taisyklių.

Labai patogu yra tai, kad atvykus į nežinomą šalį, nereikia sukti galvos kaip nusigauti iki viešbučio, jus pasitinka kelionių agentūros su kuria vykstate atstovas ir palydi į autobusą su kitais turistais, tuomet  visus išvežioja po pasirinktus viešbučius, atstovas duoda savo kontaktinį tel. nr., kad kilus nesklandumams ar klausimams galėtumėte su juo susisiekti. Taip pat yra pateikiamas kelionių agentūros organizuojamų ekskursijų sąrašas po šalį, kur jūs galite išsirinkti norimą pramogą, sutarus tiesiog laukiate paskirtos dienos ir jus gidas su autobusu paims nuo viešbučio ar kito strateginio objekto šalia jūsų.

Na o atėjus laikui vykti namo, tiesiog laukiate prie viešbučio autobuso su kuriuo ir atvykote ir jus nuveš į oro uostą.  Netgi lėktuve jūs galite visiškai patenkinti savo poreikius – užsisakyti maisto, gėrimų, papildomą vietą kojoms ir pan. Taigi, norint visiškai atsipalaiduoti ir apie nieką negalvoti – rinkitės poilsinę kelionę, nes viskas bus apgalvota už jus.


Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: