fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

11 dienų kelionė į Meksiką. Ketvirta dalis: Kelionė į Tulum

TULUM ZONA ARCHEOLOGICA-TULUM ZONA HOTELIERA – AKUMAL

TRUKMĖ – visa diena. Atstumas neilgas, kelias geras. Išvykstame iškart po pusryčių 9 valandą.
Patartina turėti grynų pesų – kortele nei stovėjimo aikštelėse vietos nei įėjimo bilietų nenusipirksite. Svarstote ką pasiimti keliaujant į Tulum? Tad būtinai nepamirškite pasiimti su savimi maudymosi kostiumus, rankšluosčius, vandens, kremo nuo saulės, povandeninį dėklą, telefonui ar fotoaparatui.

Pirmiausiai einame į Zona Archeologica. Automobilius palikus stovėjimo aikštelėse (mokamose), paėjus apie 1 kilometrą, teks atstovėti gyvoje eilėje, bilietų kasos dirba tik iki 15 valandos, dėl to čia reikia eiti ryte. Be to ir saulė tokiu metu nėra tokia kaitri. Jei yra galimybė imkite gidą, jų rasite daug tik praėjus kasas. Buvo visai smagus pasivaikščiojimas. Pilis stovi pakrantėje, labai gražūs vaizdai. Būtinai nepamirškite pasiimti vandens ir skrybėles.

Tulum miestas įsikūręs toliau nuo pakrantės. Gražioji dalis – TULUM zona Hoteliera – pasistatome automobilį gatvėje – stovėjimo aikštelės yra vėl mokamos, tačiau nebrangiai.

PIETŪS nerealaus grožio AZULIK viešbučio restorane Kintoh. Sumokame 2180 pesų (91€) už 2 žuvies patiekalus, Corona Extra alų, desertus bei ekspreso kavas. Gali tekti ir čia atstovėti eilę. Maistas čia tobulas, desertai irgi. Patariu tikrai netaupyti, nes čia ta vieta, kur reikia mėgautis tuo ką uždirbame. Vaizdai dar tobulesni. Restoranas viešbučio, kuris itin mėgstamas viso pasaulio žvaigždžių. Į viešbučio teritoriją jūsų neįleis, bet po restorano aukštus būtinai pasivaikščiokite. Aprangos kodo nėra – jūs turistai.

Kiti rekomenduojami barai:
• Clan-Destino Tulum. Restorane senotas, puiki aura ir geras maistas.
• Ahau Restaurant & Beach Grill Tulum. Fantastiškas restoranas Karibų paplūdimyje.
Kainos mums, lietuviams, nesikandžioja. Pasivaikščiokite po miestuką, nueikite iki galo, pasimaudykite baltame Karibų paplūdimyje. Susiraskite įėjimą į paplūdimį antrapus kokosų baro – (kaip tik čia ir Azulik viešbučio, kuriame pietavote paplūdimys).

Grįžtant namo sustokite AKUMAL miestelyje, pasivaikščiokite. Jis visai kitoks, ne toks prabangus kaip TULUM, bet labai karibiškas. Grįžtant sustokite labai fainame geriausiame jų restorane
VIVA la VIDA. Pagaliau čia – puikūs kokteiliai. Restoranas pakrantėje. Šalia nemokama stovėjimo aikštelė.

Mūsų planas dar neįgyvendintas, tad mums dar liko plaukimas nardyti į Cozumel salą. Laikas jau grįžti į savo pasiilgtą viešbutį Iberostar Quetzal.

Laukite tęsinio –> Kelionė į Cozumel salą

Inga 1000myliu

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: