fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

11 dienų kelionė į Meksiką. Trečia dalis: Flamingai Celestun

Atsikeliam 6:30 ryte ir nusprendėme, kad spėsime išvažiuoti apie 8:00 pas gražiuosius flamingus. Tikriausiai vienas iš svarbesnių klausimų ką būtina turėti kelionėje? O tai labai paprasta, pagrindiniai dalykai – skrybėlė, būtinai nepamiršti vandens, maudymosi kostiumus, rankšluosčių ir žinoma grynų pesų ir banko kortelės.

Iki Celestun vėl tiesus ir geras kelias. Po 1h 30min. mes jau Celestun ir spėkit kas… nepriima dolerių ir tik grynais 1800 pesų (75€). Visas laivelis 8 asmenims. Jei norite sutaupyti, labai naudinga apsidairyti aplink ir susikooperuoti su kitais žmonėmis. Žmonių aplink nėra, mes nusprendžiame nelaukti, netaupyti ir plaukti vienoms. Šiaip ne taip sukrapštėme tiek kiek reikėjo. Nei kasininkė nei mūsų keltininkas nekalba angliškai. Vieną kitą žodį pasako, bet tai netrukdo, nes tikslas – pamatyti flamingus.

Plaukiam plačia ruda upe, nėra net į ką žiūrėti… jau spėjome nusivilti šia kelione, bet po 10 minučių plaukimo, WOW, tolumoj daug rožinės spalvos ir tai buvo FLAMINGAI!

Kažkas nerealaus, o vaizdas, neina nupasakoti. Net nuotraukos neperteikia viso šio grožio. Upė plati, bet sekli, jos viduryje galybė nematomų salų, su stovinčiomis flamingų plantacijomis. Neina nuleisti akių, stengiamės nieko nepraleisti, vaizdas nuostabus. Nežinojau, kad flamingų sparnai – juodi. Matosi tik jiems skrendant. Jie kyla, skrenda, o mes fotografuojamės ir aikčiojame.

Į turą įeina plaukimas motoriniu laiveliu Celestun upe, leidžia žavėtis galybe flamingų. Vėliau – plaukiame pakrantėmis, kuriuose gausu kormoranų , iškart prisimenu Juodkrantę. Itin didelį įspūdį palieka pasiplaukiojimas Mangrovių giria, dovanų gauname pamatyti dar 1 senotą. Aplink saugūs mediniai takeliai, čiulba paukščiai.

Po pasiplaukiojimo kelyje į kairę Celestun miestelis. Miestas ant jūros kranto. Sustojam miesto aikštėje, stovėjimo aikštelė nemokama. Celestun miestelis ne turistinis, vaikščiojam apie valandą – jaučiamės saugiai. Visur skamba muzika, kvepia kioskuose grilinami viščiukai. Tikras kuklus meksikiečių gyvenimas iš arti, gausybė spalvų.

Laukite tęsinio –> Kelionė į Tulum

Inga 1000myliu

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: