fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Kodėl verta rinktis pažintines keliones?

Jei nesiryžtate leistis į pažintines keliones, nes visada keliavote savarankiškai, nesijaudinkite: šiandieninės pažintinės kelionės su gidu yra toli gražu, kokios kelionės būdavo ankščiau su perpildytais, nepatogiais kelionių autobusais. Štai 10 pagrindinių priežasčių, kodėl šiandien prasminga rinktis pažintines keliones:

 1. Patogumas – jums nereikės praleisti daug laiko planuojant savarankišką kelionę. Skrydžių užsakymus, viešbučių ir transporto rezervacijas bei išsamią maršruto informaciją galite palikti tiems kurie organizuoja pažintines keliones. Jums tereikia susidėti daiktus į lagaminą, nepamiršti pasiimti gyvybiškai svarbių kelionės dokumentų ir laiku atvykti į oro uostą ar sutartą vietą iš kur paims jus autobusas.
 2. Pasirinkimo laisvė – leisdami kitiems suorganizuoti kelionę, jūs vis tiek turite neįtikėtinai daug pasirinkimų, į kurią pažintinę kelionę norite leistis ar kokias ekskursijas rinktis. Kelionių organizatoriai gali jus nuvežti į beveik bet kurią pasaulio vietovę, kurią norėtumėte aplankyti.
 3. Gidas ekspertas – kelionių organizatoriai visada pasirūpina, gidu – ekspertu, kuris gali atgaivinti vietos istoriją ir kultūrą. Organizatoriai stengiasi parinkti tokį gidą, kurio pasakojimai nebūtų nuobodūs ir apkraunantys nereikalinga informacija.
 4. Atsipalaidavimas kelyje – jums nereikės nerimauti dėl kitokio eismo, ar sugebėsite vairuoti priešinga kelio krypti ar nerimauti dėl nepažįstamos GPS sistemos. Pažintinių kelionių metu, galite ramiai atsisėsti ir grožėtis visais vaizdais ką pamatysite pro langą. Kelionių organizatoriai, taip pat yra pasirūpinę itin patogiais autobusais, kuriuose galėsite pasidaryti kavos ir arbatos.
 5. Kultūrinis pasinėrimas – vietiniai gidai žino žymiai daugiau ir gali jumis nuvežti į vietines užeigas ar specialias vietas, tradicinius restoranus. Taip tik dar labiau galite patirti autentiškesnę vietinę patirtį nei keliaujant savarankiškai.
 6. Pamatote daugiau – pažintinės kelionės metu, pamatote žymiai daugiau šalių ir tuo pačiu metu gaunate įdomios, neapkrautos informacijos apie pravažiuojančias vietoves ir miestus.
 7. Susipažinimas su naujais žmonėmis – jei keliaujate vienas arba net keliaujate su sutuoktiniu ar draugu ar drauge, visada smagu rasti kitų keliautojų, kurie turi abipusių interesų. Iš po pažintinės kelionės galite grįžti ir su atrastais naujais draugais.
 8. Laiko taupymas – pažintinės kelionės metu aplankysite svarbiausius regionus, vietoves, išbandysite tradicinius dalykus, kurių galbūt keliaujant savarankiškai nespėtumėte pamatyti ar tiesiog praleistumėte, nes nebuvote, tai suplanavę. Užuot klajoję be tikslo bandydami susigaudyti, organizuoti sudėtingą transportą ar laukti ilgose eilėse įsigyti bilietų, gerai organizuota pažintinė kelionė su gidu leis jums atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis pasakiškais vaizdais ir potyriais.
 9. Speciali pagalba – atsitikus nelaimei, pagalbą iš vietinio gido galite gauti žymiai griaučiau nei patys keliaudami savarankiškai. Jūsų kelionės vadovas ir gidai gali sumažinti įtampą ir padėdami jums gauti reikiamą pagalbą.
 10. Kaina – jei baiminatės, kad pažintinės kelionės su gidu kainuos brangiau nei savarankiškai, turėkite omenyje, kad kelionių organizatoriai gali pasirūpinti grupinėmis nuolaidomis skrydžiams, nakvynei, maitinimui ir įėjimams į įvairius lankytinus objektus. Susumavę visas išlaidas, galite pastebėti, kad pažintinė kelionė jums išeis net pigiau nei galvojote.
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


  Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

  Maitinimo tipas*: