fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Atostogos per kalendorines šventes bei vaikų atostogas

Kiekvienais metais labiausiai laukiamas dalykas yra mūsų atostogos. Jas planuojamės iš anksto arba likus paskutinei minutei. Dauguma žmonių planuodami paskutinę minutę galvoja, kad kelionių kainos bus žymiai mažesnės, tačiau jei kalbame apie kalendorines šventes ir vaikų atostogas – ieškoti kelionės paskutinę minutę yra labai rizikinga.

Per visus šiuos metus sukaupusios ilgametę patirtį, pastebėjome, kad dauguma jūsų mėgsta išvykti atostogauti per kalendorines šventes arba vaikų atostogas. Tai yra populiariausios atostogų datos visoje Lietuvoje, o kai kurios ir visame pasaulyje. Norint atostogauti per vaikų rudens ir žiemos atostogas ar Kalėdas, Naujuosius metus ar Valentino dieną rekomenduojame apie tai pagalvoti iš anksto. Šios datos visada būna greičiausiai išperkamos ir greičiausiai nebelieka gerų viešbučių, o ką jau kalbėti apie vietą lėktuve.

 

PLANUOK JAU DABAR!

Turite savo mėgstamą viešbutį į kurį visada norėjote nuvykti? Norite nepermokėti už kelionę? Norite gauti geriausią pasiūlymą ir geriausias vietas lėktuve? Taigi, kada geriausia pirkti kelionę? Jei viso šito norite, nedelskite ir pirkite keliones iš karto kai startuoja žiemos ar vasaros kelionių pardavimai. Kelionių pasiūlymai bus žymiai pigesni nei pirktumėte keliems mėnesiams ar mėnesiui likus. Viešbučių pasirinkimas bus žymiai didesnis, o ir nereikės nerimauti dėl kambarių pasirinkimo.

Šiuo metu jau paskelbėme žiemos atostogų startą. Tad jei planuojate savo atostogas per vaikų rudens, žiemos ir pavasario atostogas ar per Kalėdas, Naujuosius metus ar Valentino dieną, rekomenduojame pagalvoti apie tai jau dabar. Šiuo metu turime jau keturias žiemos atostogų kryptis: Hurgada, Šarm Aš Šeichas, Tenerifė, Madeira.

Kad kelionė būtų suplanuota ir be rūpesčių mes, 1000 Mylių, esame pasiruošusios jums suorganizuoti išties gerų prisiminimų ir akimirkų atostogas.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: