fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Safaris iš aukštai

Viena geriausių patirčių gyvenime, tai kelionė į Kenija! Ar Jums kada teko skraidyti oro balionu virš Safario? Nors tai nėra pigi „patirtis“ (kaina prasideda nuo 380 Eur asmeniui), bet be jokios abejonės, turbūt pasitaikanti tik kartą gyvenime. Šiame straipsnyje, papasakosiu apie Kenijoje esančią Safari stovyklą, kurioje galima ne tik pasilikti miegoti su laukiniais gyvūnais ne toliese, bet ir paskraidyti oro balioniu virš Masai Mara.

Skrydį oro balionu reikėtų užsisakyti iš anksto jau pradedant planuoti kelionę į Keniją, dėl didelės paklausos ir ribotos vietos jame. Didžiausia oro balionų skraidymo galimybę Masai Maroje siūlo Little Governor’s stovykla, kuri laikoma geriausia Kenijoje, dėl savo profesionalumo, patirties ir kokybės. Pilotai čia yra labiau patyrę ir oro balionais skraido jau daugelį metų. Jie puikiai žino kur yra Safari geriausios vietos, kad kiekvienam keliautojui palikti neišdildomus įspūdžius.

Kelionės į Keniją

Naktį prieš skrydį, gausite patvirtinimą, kuriuo laiku išvyksite. Skrydžio rytą turite būti pakilimo vietoje dar prieš 6:00 val., atsižvelgiant į saulėtekio laiką. Šiltai apsirenkite, nes rytai gali būti ypač šalti, o saulei patekėjus greitai įkaista.

Atvykę į stovyklos pakilimo vietą galima mėgautis arbata ir kava, kol oro balionas bus paruoštas skrydžiui. Svečiams pateikiamas instruktažas ir paaiškinama, ko tikėtis ir ką pamatysite safaryje. Vienas didžiulis oro balionas vienu metu gali gabenti 16 keleivių. Krepšeliai yra suskirstyti į skyrius, kuriuose yra po keturi žmonės, kad kiekvienas turėtų daugiau vietos ir grožėtis gamtos vaizdais.

Jūs turbūt įsivaizduojate, kokius jausmus sukelia – dreifuoti virš Masai Maros lygumų, miškų, upių ir gėrėtis laukinių dramblių, liūtų ir žirafų vaizdais, kai nėra jokios lėktuvo turbulencijos ir garsaus variklio triukšmo. Tiesiog rytinė tyla! Viskas atrodo TOBULA! Tiesa, Masai Maros lygumos yra gana vėjuotos ir kaip žinome, nėra elektros linijų, kalnų ar privačių namų, o tai tiesiog idealu skristi oro balionu. Tai leidžia turistams atsipalaiduoti skrydžio metu ir akims pasiklysti tarp lygumų ir gyvūnų gausos. Stebėti, kaip antilopės ar  buivolai pabunda ir kaip pradeda dar vieną dieną Maros rezervate.

Kelionės į Kenija

Pats skrydis trunka apie valandą, tačiau tai priklauso nuo  oro sąlygų. Gal Jums pasiseks ir užtruksite penkiolika minučių ilgiau 😊 Nusileidus oro balionui, stovyklos darbuotojai greitai surenka keliautojus ir veža kur laukia karšti ir skanūs pusryčiai su šampanu pačiame Masai Maros parko viduryje. Nuostabu!

Kelionė į Keniją

Safaris oro balionu, bus neabejotinai geriausia ką gali patirti Afrikoje! PIRMYN!

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: