fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

TOP dovanos mėgstantiems keliauti

Keliautojai yra tokia žmonių grupė kuri visada „judesyje“. Kažkur keliauja, kažką veikia… Grįžę iš vienos kelionės, jau planuoja sekančią. Todėl rasti tobulą dovaną skirtą tik jiems gali atrodyti tikrai sudėtinga. Juk jie tiek visko matę, tiek patyrę ir įtikti atrodo vis sunkiau ir sunkiau. Tai ką jiems tada dovanoti?

Aišku geriausia dovana būtų kelionės bilietas į kokią tai nors šalį. Čia turbūt būtų dovana Nr. 1. (kaip tik dabar pasvajojau apie Aziją :)) Sekančios būtų labiau praktiškesnės, kurias beveik 95% visų keliautojų būtų panaudojamos kelionėje ir net tik… Išduosime paslaptį, kas dar patiktų 😊.

Nutrinami žemėlapiai

Tai puiki dovana. Aplankęs kokią šalį, keliautojas galės tiesiog nutrinti ją ir planuotis sekančią. Įdomi patirtis, kai stebi, kaip nyksta žemėlapyje šalys, nes tu ten jau buvai! VAU!

Kelioninė spynelė

Šis paprastas daiktas yra labai svarbus keliautojams. Kol lagaminas keliauja be šeimininko, tai puikus būdas apsaugoti daiktus nuo ilgapirščių.

Belaidės Bluetooth ausinės

Kol pasieks kelionės tikslą, keliautojas visada galės klausytis mėgstamos muzikos, kalbėtis su artimaisiais be pašalinio triukšmo ir dar kitų naudingų dalykų. Tik žinoma geriau investuoti į geresnės kokybės ausinukus.

Belaidis kelioninis telefono įkroviklis

Mes kelionių ekspertės praktiškai visos turim šį daiktą, nes norint užfiksuoti kiekvieną nuostabų vaizdą ar būti pasiekiamos 24h per parą, tiesiog būnant, bet kurioje  pasaulio vietoje.

Kelioninės adapteris

Turbūt nėra nieko baisiau, kai atvyksti į kitą šalį ir neturi su kuo pakrauti savo įrenginių, nes elektros lizdai skiriasi. Tai šis daikčiukas, esantis lagamine, nuramintų kiekvieną.  Ramu, faina ir gera 😊

Kelioninė pagalvė

Šis daiktas stebuklingas! Tarkim užsisakai kelionę į Šri lanką, kur skrydis lėktuvu trunka, net 10h. Išsitrauki pagalvėlę ir ramiai miegi, kol atskrisi 😊 Nes kaip žinome lėktuve pagalvių nėra.

Ir pailsėjęs ir žvalus, pasitinki būsimus nuotykius Šri Lankoje.

Sausas šampūnas

Šis daiktas nuostabus, net tik moterims, bet ir vyrams! Nereikės plauti galvos taip dažnai kaip įprastai. Juo pasinaudoti gali bet kur ir bet kada!

Yra dar tiek daug ką dovanoti, nuo gertuvės iki pačio lagamino. Bet turbūt svarbiausia yra tai, kas jas dovanoja😊 Džiuginkite save ir savo artimuosius. Jūsų keliautojai, manau tikrai tai įvertins!

Keliones i turkija

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: