fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Įspūdis iš Juodkalnijos

Kelionių agentūroje 1000myliu dirbu jau 9-erius metus ir tuo „kaifuoju“. Kiekviena mano kaip kelionių ekspertės darbo diena prasideda kupina nežinomybių ir nenumatytų iššūkių. Tai yra profesija, kurioje tu turi turėti patirties ir žinių, kad galėtum žmogų į įšsiųsti nepažįstamas vietas.

Viena iš svarbiausių kelionių eksperto savybių yra nuolatinis keliavimas. Nors daugelio mūsų dienų prasideda biuro patalpoje, greitai suprantame, kad tikroji mūsų darbo dalis ir patirtis vyksta svetur. Būtent tada ir prasideda nuotykis! Kai iškeliaujame į nepažįstamas vietas, kurias galėtume pasiūlyti ir savo klientams.

Jei paklaustumėte manęs kokia viena įsimintiniausia šalių kurioje neseniai buvau, tai vienareikšmiškai sakyčiau Juodkalnija. Oficialiai žinoma kaip Juodkalnijos Respublika, esanti Balkanų pusiasalyje. Juodkalnija pasižymi turtinga istorija, įspūdinga gamta ir unikalia kultūra. Nepaisant to, kad tai viena iš mažiausių Europos šalių, Juodkalnija turi daug ką pasiūlyti tiek savo gyventojams, tiek turistams.

Atskridus į oro uostą buvo jau vėlus vakaras, keliavome tiesiai į viešbutį. Visą laiką keliaujant vaizdas kurį matėme buvo įspūdingas. Kalnuotos vietovės, kuriose „milijonai“ žiburėlių. Apėmė jausmas, kad žvaigždės tau ranka pasiekiamos, nes jos didesnės nei įprastai. Atsirėmiau galva į langą ir vis stebėjau, besikeičiančius tobulus vaizdus ir gerėjausi viskuo ką matau. Dar pagalvojau, retai, kada kelionės agentą nustebinsi kelionėje, bet šį kartą buvo tikrai tas atvejų, kai keliavau ir džiaugiausi kiekviena minute.

Atsikėliau HERITAGE GRAND PERAST RIXOS viešbutyje. Tik išlipus iš lovos, nubėgau prie lango, nes išgirdau bažnyčios varpo skambesį, o ten mane pasitiko šiltas saulė pliūpsnis ir Kotoro įlankos vaizdas. Apsižvalgiau, kadangi buvau gegužės mėnuo tai oras buvo tikrai geras ir turistų pakankamai ne daug. Susiruošiau, ir vis dar su puikia nuotaika, leidausi pusryčiauti.

Pusryčiai viešbutyje, valgomi terasoje ir galiu drąsiai sakyti „su vaizdu už milijoną“. Tik atsisėdus prie staliuko, priėjo padavėjas, kuris pasisveikino ir padavė MENIU. Iškart akimis permečiau kas siūloma, ir likau vėl nustebinta, visko net po kelis pasirinkimus! Ilgai negalvojau ir išsirinkau savo mėgstamiausius vaflinius blynelius ir papildomai šviežiai spaustų apelsino sulčių. Kol laukiau savo pusryčių, negalėjau atitraukti akių nuo smaragdinės įlankos ir viso kraštovaizdžio aplinkui. Horizonte matomi kalnai, gniaužė kvapą! Negalėjau galvoti apie nieką kitą tik apie tai ką matau ir ką jaučiu ir, kad tai tobuliausi mano pusryčiai!

Atneštas maistas šiltas ir šviežias, sėdėjau ir mėgavausi kiekvienu kąsniu! Galėjau kartoti pusryčius net keletą kartų ir tik tam, kad galėčiau kuo ilgiau gėrėtis vaizdu. Ir tai tikrai viskas įskaičiuota…

Tai mano pirmieji įspūdžiai, pamačius Juodkalnijos gamtą Perasto miestelyje, o kur dar architektūra, istorinės bažnyčios, akmeninės vilos, miesteliai ant jūros kranto…TAIP Juodkalnija yra tikrai autentiška ir savita, kuri sukels ypatingai daug gerų emocijų…

Visiems kartoju, kad vienas iš didžiausių mano darbo malonumų, yra galimybė iš arti patirti skirtingas kultūras, lankytis autentiškose vietose ir gauti nepakartojamą galimybę plėsti savo akiratį ir suprasti pasaulį „plačiau“, o jei dar galiu tuo dalintis su kitais tai yra mano motyvacija!

Tad gerų kelionių su 1000myliu!

Sandra

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: