fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Maljorkos užslėpti brangakmeniai

Kiekviena šalis turi savų lobių ir slaptų vietelių, kurias ne kiekvienas žino. Čia jums pateikėme keletą nuostabių Maljorkos brangakmenių, kuriuos tikrai verta aplankyti kelionės į Maljorką metu.

1.Bens d’Avall – jei norite restorano su vaizdu, tada Bens d’Ávall yra tobulas! Jis yra Maljorkos šiaurėje tarp Deia ir Soller. Meniu nuolat keičiasi, nes restorane naudojami sezoniniai ir vietiniai ingredientai. Virtuvė tiesiog puiki! Turime pripažinti, kad kainos yra šiek tiek aukštesnės, tačiau restoraną vis tiek verta aplankyti. Būtinai rezervuokite staliuką, kad netektų nusivilti atvykus ir neradus vietos.

 

2. Santanyi turgus – šiame mažame pietų miestelyje du kartus per savaitę (trečiadienį ir šeštadienį) vyksta nuostabus turgus. Vietiniai čia parduoda itin skanias daržoves ir vaisius. Taip pat yra prekystalių, kuriuose siūlomas vynas, rankų darbo drabužiai ir kitos įvairios prekės. Būtinai padarykite kavos pertraukėlę Cassai Gran Café.

 

3. Sa Calobra – nepraleiskite šio paplūdimio keliaudami į Maljorką! Į jį galima patekti vienu įspūdingiausiu keliu: siauru tuneliu per uolą! Bet tai tikrai verta, nes pamatysite koks nepaprastai skaidrus vanduo!

 

4. Bodegas Ribas – ši vieta yra būtina norint paragauti skanaus vyno! Puikus Consell vynuogynas (22 km nuo Palmos) tikrai vertas pusės dienos kelionės. Dviejų valandų trukmės vyno degustaciją su papildomais ispaniškais skanėstais vos 30 €. Kadangi atmosfera tiesiog nuostabi, tai puiki vieta praleisti dieną ne paplūdimyje.

 

5. Valldemossa – net jei tai nėra tikras paslėptas perlas (sezono metu jis gali būti perpildytas), jį būtina pamatyti. Valldemossa yra žavingas kalnų kaimas, garsėjantis savo vienuolynu La Cartuja. Valldemossa yra tik apie 15-20 minučių kelio automobiliu nuo Palmos de Maljorkos Tramuntanos kalnuose.

 

6. La Molienda – koks yra vienas geriausių dienos startų? Šviežiai skrudinta kava ir šilta, traški cinamoninė bandelė. Specialus Maljorkos kavos baras yra ramus prieglobstis, kuriame dera puiki kava, skanus naminis maistas ir ispaniškas svetingumas. Jis yra į šiaurę nuo Maljorkos Palmos miesto centro su nuostabia terasa.

 

7. Mirador De Sa Foradada – iš šios salos vietos atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą ir toliau esančias uolas su puikiais ir gerai žinomais uolų vartais. Rekomenduojame nusipirkti vietinio maisto turguje, kad čia surengtumėte saulėlydžio iškylą.

 

8. Cala Banyalbufar – siauras apie 100 metrų ilgio paplūdimys, apsuptas stačių uolų ir kalnų. Vaizdas iš paplūdimio vertas mažiausiai penkių žvaigždučių. Virš įlankos stūkso terasiniai vynuogynai, laukai ir sodai, taip pat keletas nuostabių vilų. Dėl akmenų ir uolų vanduo yra krištolo skaidrumo, nuo turkio iki tamsiai mėlynos spalvos. Po paplūdimio dienos taip pat verta šiek tiek pasivaikščioti Banyalbufar – ramiame, vaizdingame miestelyje. Jo vieta garantuoja puikų vaizdą į Tramuntana kalnus ir Viduržemio jūrą.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: