fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Kelionė į Rojaus kampelį Bodrume…

 

       Kai kalbame apie visišką atsipalaidavimą ir prabangą Turkijoje, Bodrumas galėtų būti pirmasis miestas sąraše. Šiame nuostabiame Turkijos kurorte slypi vienas iš šios šalies geriausių ir prabangiausių viešbučių – Bodrumo Lujo viešbutis. Šiame įspūdingame viešbutyje Jūsų poilsis taps nepakartojama patirtimi, kurios ilgai dar nepamiršite.

     Nuo pirmo žvilgsnio Bodrumo Lujo viešbutis išsiskiria savo elegancija ir prabanga. Jau atvykus, Jūsų akys nukryps į nuostabią viešbučio architektūrą, kurioje subtiliai derinamos tradicinės ir modernios stiliaus detalės. Tai vieta, kurioje dizainas pasakoja istoriją, o kiekvienas kambarys bei erdvė puošia aukščiausios kokybės interjeras.

     Bodrumo Lujo viešbutis pasižymi daugybe patogumų, kurie leis Jums mėgautis “pilnomis” atostogomis. Viešbutyje yra puikiai įrengtos erdvės sportui, kelionėmis jūroje ir poilsio valandoms prie baseino. O viešbučio vakaro renginiai su gyva muzika terasoje, taps tikru malonumu.

     Vienas iš didžiausių Bodrumo Lujo viešbučio privalumų – puiki virtuvė. Viešbutyje rasite įvairių restoranų, kurie pasiūlys Jums pasaulinės virtuvės patiekalų ir skanėstų. Maistas čia yra paruošiamas pagal aukščiausius kokybės standartus.

     Viena iš pagrindinių Bodrumo žavesio yra jūra. Viešbučio Lujo teritorija ribojasi su Egėjo jūra. Tai reiškia, kad galėsite mėgautis smėlio paplūdimiu, saule ir jūros ošimu kiekvieną dieną. Viešbučio pliažas yra puikiai prižiūrimas ir pasižymi gausiai įrengtais poilsio paviljonais, bei vandens sporto galimybėmis.

    Kai lankotės Bodrumo Lujo viešbutyje Jūsų atostogos įgaus visiškai naują prasmę. Tai vieta, kurioje galėsite pamiršti kasdienius rūpesčius, atsipalaiduoti, leisti sau tiesiog mėgautis gyvenimu. Čia Jūsų svajonės tampa tikrove, o atostogos tampa nepakartojama patirtimi.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: