fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Vienas didžiausių kelionės nemalonumų

Tinkamai pasirinkti viešbutį atostogoms – svarbiausia kelionės dalis. Nusivylimas, kurį patirsite tik atvykus į viešbutį, gali smarkiai paveikti Jūsų būsimo poilsio nuotaiką. Vienas iš galimų kelionės nemalonumų ir yra susidurti su „blogu“ viešbučiu, kuris gali turėti daug trūkumų, pradedant nuo prasto klientų aptarnavimo, nešvaraus kambario, skurdaus maisto pasirinkimo ir pan. Norėčiau išskirti pagrindines priežastis, kurios priskiriamos „blogam“ viešbučiui.

Klientų aptarnavimas

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl viešbučiai neatitinka „gero“ viešbučio kriterijaus yra blogas klientų aptarnavimas. Tai apima nuo ilgų atsakymų į užklausas, informacijos nesuteikimas, nepagarbus darbuotojų elgesys, nepakankamas dėmesys taip pat gali labai sugadinti visą kelionės kokybę.

Maitinimas

Viešbučio restorane, gali būti prastos kokybės maistas ir gėrimai arba riboto meniu pasirinkimas. Maistas, kuris yra neskanus, nepilnavertiškas, gali įtakoti ne tik mūsų nuotaiką, bet ir bendrą poilsio patirtį visos kelionės metu.

Higienos sąlygos

Kitas dažnai pasitaikantis veiksnys viešbučiuose yra prastos higienos sąlygos. Nešvarūs kambariai, nemalonus kvapas arba netinkamai valomos viešbučio erdvės gali sugadinti poilsį. Higienos trūkumas taip pat gali sutrikdyti ir sveikatą.

Infrastruktūra

Pasenęs ar neprižiūrimas viešbutis gali prisidėti prie blogos viešbučio reputacijos. Seni ir nusidėvėję baldai, pasenę ar neveikiantys prietaisai gali paveikti kelionės komfortą.

Kainos ir kokybės santykis

Taip pat viena iš problemų, su kuriomis susiduria keliautojai, yra kainos ir kokybės santykio nebuvimas. Kai už kelionę mokate didelę sumą, o gaunate mažai vertės. Prie šito dar galima pridėti ir atsirandančius papildomus mokesčius, kurie gali pakoreguoti Jūsų kelionės biudžetą.

Visi šie veiksniai viešbutį daro „blogu“, o kur dar triukšmas, nesaugi aplinka ir dar daugelis kitų. Čia paminėjau tik pačius svarbiausius. Bet kaip viso to išvengti? Įpatingai svarbu pasirinkti patikimą kelionių agentūra, kurioje suteiks visą būtiną informaciją, rekomendacijas apie „gerus“ viešbučius atitinkančius Jūsų lūkesčius ir poreikius. Visada šioje vietoje laimi patirtis 🙂

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: