fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

BLUE REEF RESORT 4*

Thumbnail of
BLUE REEF RESORT 4* Kelionės į Egiptą / Marsa Alamas

KElionių kainos:

Atvykimas į viešbutį
Nakvynių sk.
Numerio tipas
Maitinimas
Apgyvendinimas
Kaina
asmeniui
Vietos
viešbutyje
2023.12.09
7 n.
389 €
Yra

Kelionės į Egiptą tai viena populiariausių krypčių, kurią siūlo kelionių agentūros rudens, žiemos laikotarpiu. Egiptas vilioja turtinga kultūra, puikiu oru, piramidėmis ir kurortais. Taigi, ką verta pamatyti ir patirti Egipte, kuo ypatinga kultūra ir kodėl kelionės į šią šalį tokios populiarios?

Egiptas – tai kontrastų šalis, su unikalia kultūra, apimanti kvapą gniaužiantį dykumos peizažą, didingą  Nilo upę  ir nuostabą keliančius senovės pasaulio stebuklus. Kelionės į Egiptą metu suprasite, jog tai šalis, kuri nuo seniausių laikų yra turtinga istorija ir kultūra.

Senovės Egiptas atskleis tūkstantmečius kurtą arabų istoriją ir parodys faraonų paliktus įspūdingus statinius, visame pasaulyje žinomas Egipto piramides. Tyrinėdami dykumą, paslaptingas šventyklas ir didelius miestus pajusite, jog Egiptas yra kontrastų šalis, kurioje kiekvienas atras sau nuostabių dalykų.

Civilizacijos lopšys – Egipto Arabų Respublika – randasi Šiaurės Afrikoje ir Pietvakarių Azijoje. Didžioji šalies dalis yra šiaurės rytiniame Afrikos kampe, tačiau jos Sinajaus pusiasalis tęsiasi į Pietvakarių Aziją, jungdamas du žemynus. Egiptas iš šiaurės ribojasi su Viduržemio jūra, iš rytų krantus skalauja Raudonoji jūra, bei driekiasi Palestina. Akabos įlanka skiria Egiptą nuo Jordanijos ir Saudo Arabijos. O pietuose ribojasi su Sudanu, vakaruose su Libija.

Egipto pasididžiavimas – upė Nilas, tarsi juosta, teka iš pietų į šiaurę, todėl šalis skirstoma į Aukštutinį Egiptą pietuose ir Žemutinį Egiptą šiaurėje. Nors Aukštutiniame Egipte daugiausiai randama dykuma, jame galima aptikti kelis žemus kalnus. Žemutiniame Egipte išsidėstę miestai, platūs slėniai ir Nilo žiotys, netoli Kairo.  Kairas – tai ilgametė Egipto sostinė, svarbi vieta daugeliui Egipto civilizacijų, nes jo vietoje žmonija gyvena daugiau nei 6000 metų. Kairas turistus vilioja ne tik savo kontrastais, dydžiu, bet noru kelionės į Egiptą metu išvyksti piramides.

Poilsinės kelionės į Egiptą pasiūlymuose rasite pagrindinius kurortus: Hurgadą, Sharm El Šeichą ir Marsa Alamą.

Jei vis dar galvojate, kur keliauti rudenį, pažintinė kelionė į Egiptą gali tapti jūsų atostogų kryptimi. Artėja mokyklos atostogos, išnaudokite šį laiką pabuvimui kartu su vaikais svetingoje šalyje. Dažnai keliautojai laukia “paskutinė minutė“ pasiūlymų, tačiau planuojant mokinių atostogas verta suplanuoti išvyką iš anksto. Egipte patirsite smagių nuotykių, taip pat nepamirškite ramaus vakaro ar popietės praleisti traukiant aromatingą kaljano dūmą. Tik Egipte paragausite įvairių skonių ir kokybiško kaljano.

Egiptas kelionės įspūdžius paįvairins povandeninio pasaulio grožiu, kartais turistai sugalvoja parsivežti suvenyrą iš jūros dugno. Reikia žinoti, jog koralai gan pavojingi, gali nudeginti odą. Tačiau negyvas koralas, rastas ant kranto, gali atnešti jums solidžią baudą, jei sugalvosite jį parsivežti namo.

Norėtum pamatyti savomis akimis?
Šalis Šalis:
Kelionės į Egiptą
Regionas Regionas:
Marsa Alamas
Kaina nuo: 389 €
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: