CLUB REEF
Mūsų agento komentaras
Inesa | 1000myliu
Tai stiprus 4* viešbutis, o pagrindinis jo pliusas – koralinis rifas tiesiai prie viešbučio. Jei norisi gražios jūros, nardymo ir tvarkingos, ne per didelės teritorijos, CLUB REEF tikrai vertas dėmesio. Kambariai erdvūs, dalis jų atnaujinta, personalas malonus, o maistas – vienas stipresnių viešbučio aspektų. Paplūdimys akmenuotas, į jūrą patenkama tik nuo pontono, todėl vandens batai čia būtini. Vaikams yra klubas, baseinas ir pramogos, bet šeimai su mažu vaiku smėlio įėjimo į jūrą tikrai trūks. Vandens kalnelių nėra, o vakare už viešbučio ribų reikės važiuoti į senamiestį arba Naama Bay. Mano verdiktas – 1000myliu favoritas savo kategorijoje poroms, ramiam poilsiui ir šeimoms su vyresniais vaikais, kurios renkasi ne akvaparką, o koralus, gerą jūrą, maistą ir tvarkingą viešbutį. Nerekomenduočiau tiems, kuriems būtinas smėlio paplūdimys ir patogus įbridimas vaikams.
Pagrindniai pliusai:
- Koralinis rifas ir puikios sąlygos nardyti
- Ant jūros kranto, su privačiu paplūdimiu
- Tvarkinga, jauki ir prižiūrėta teritorija
- Geras maistas ir malonus aptarnavimas
- Vienas lauko baseinas šildomas žiemos sezonu
Pagrindniai minusai:
- Akmenuotas paplūdimys ir įėjimas į jūrą tik nuo pontono
- Nėra vandens kalnelių ar akvaparko
- Viešbutis nėra visiškai naujas, dalis kambarių gali būti senesni
- Už viešbučio ribų iki pramogų vietų reikės važiuoti
Viešbučio aprašymas
CLUB REEF – tai geras, prižiūrėtas 4* viešbutis Šarm El Šeiche, Hadabos rajone, kurio pagrindinis išskirtinumas – labai gražus koralinis rifas ir patogus poilsis ant jūros kranto. Tai vienas iš 1000myliu favoritų savo kategorijoje. Jį rekomenduojame poroms, šeimoms su vyresniais vaikais ir keliautojams, kuriems svarbiausia švari teritorija, malonus aptarnavimas, geras maistas, baseinai ir galimybė tiesiai iš viešbučio stebėti Raudonosios jūros povandeninį pasaulį. Svarbu žinoti: paplūdimys akmenuotas, o į jūrą patenkama tik nuo pontono, todėl šis viešbutis netiks tiems, kurie ieško smėlio paplūdimio ir patogaus seklėjančio įbridimo vaikams.
CLUB REEF yra ant jūros kranto, maždaug už 16 km nuo Šarm El Šeicho oro uosto, apie 3 km nuo senamiesčio ir apie 5 km nuo Naama Bay. Viešbutį sudaro dviejų aukštų pastatai, teritorija nėra milžiniška, todėl ją patogu apeiti, tačiau ji žalia, jauki ir prižiūrėta. Viešbutis atidarytas 1996 metais, dalis kambarių, fojė ir kraštovaizdis atnaujinti 2021 metais, todėl bendras įspūdis geras, bet tai nėra naujas prabangus kurortas.
Pagal realų pojūtį tai stiprus vidutinės kategorijos 4* viešbutis, labiau orientuotas į ramų poilsį, jūrą ir koralus nei į didelį akvaparką ar itin aktyvų kurortinį gyvenimą. Viešbutyje yra 4 baseinai, iš kurių vienas šildomas žiemos sezonu, vaikų baseinas, vaikų klubas, žaidimų aikštelė ir vaikams skirti pramoginiai renginiai. Vandens kalnelių ir akvaparko čia nėra.
Paplūdimys nedidelis, akmenuotas ir koralinis. Į jūrą patenkama tik nuo maždaug 10 metrų ilgio pontono, todėl būtina speciali avalynė, o mažiems vaikams toks paplūdimys nėra patogus. Užtat rifas yra tikras viešbučio „wow“ – vieta labai tinkama nardymui ir paviršiniam nardymui, o jūroje galima pamatyti spalvingų žuvų.
Maistas ir aptarnavimas – vieni stipresnių viešbučio aspektų. Pasikartojantis svečių įspūdis – švari teritorija, erdvūs ir tvarkingi kambariai, draugiškas personalas bei geras maisto pasirinkimas. Kambariai yra apie 34 m², su dušu, oro kondicionieriumi, seifu, televizoriumi, balkonu arba terasa ne visuose numeriuose. Dalis kambarių atnaujinta, todėl renkantis verta atkreipti dėmesį į kambario kategoriją ir vaizdą.
Vakare viešbutyje vyksta pramoginiai renginiai, o norint išeiti už teritorijos ribų, senamiestis ir Naama Bay pasiekiami taksi. CLUB REEF labiausiai tinka poroms, ramių atostogų mėgėjams, nardymo entuziastams ir šeimoms, kurioms pakanka vaikų klubo, baseino bei dienos pramogų. Jis netinka ieškantiems smėlio paplūdimio, didelio akvaparko, labai modernaus VIP lygio ar plataus vakarinio gyvenimo tiesiai už viešbučio vartų.
Pagrindinis viešbučio „wow“
Koralinis rifas prie pat viešbučio ir jauki, prižiūrėta teritorija. Tai vieta, kur svarbiausia ne didžiulis kurorto mastelis, o graži jūra, povandeninis pasaulis ir ramus poilsis.
Pagrindinis niuansas
Į jūrą galima patekti tik nuo pontono, todėl paplūdimys nėra tinkamas mažiems vaikams ar keliautojams, kurie nori tiesiog bristi į smėlėtą, seklų vandenį.
Maitinimas
Galimi pusryčiai ir vakarienė arba „viskas įskaičiuota“ konceptas. Viešbutyje veikia pagrindinis restoranas, a la carte restoranai ir keli barai, taip pat paplūdimio baras.
Jums vis dar kyla klausimų?
Taip, jei svarbiausia koralinis rifas, graži jūra, tvarkinga teritorija, geras maistas ir ramus poilsis. Mažiau tiks ieškantiems smėlio paplūdimio ar akvaparko.
Tai stiprus vidutinės kategorijos 4* viešbutis. Jis prižiūrėtas ir gerai vertinamas dėl švaros, maisto bei aptarnavimo, tačiau nėra naujas VIP klasės kurortas.
Taip, CLUB REEF yra vienas iš 1000myliu favoritų savo kategorijoje.
Taip, viešbutis yra ant jūros kranto Hadabos rajone.
Paplūdimys akmenuotas ir koralinis, į jūrą patenkama tik nuo pontono. Rekomenduojama speciali avalynė.
Taip, viešbutyje yra vaikų klubas, žaidimų aikštelė, vaikų baseinas ir pramoginiai renginiai. Tačiau paplūdimys mažiems vaikams nėra patogus dėl įėjimo į jūrą tik nuo pontono.
Ne, vandens kalnelių ir akvaparko viešbutyje nėra.
Taip, vienas iš lauko baseinų šildomas žiemos sezonu.
Viešbutyje vyksta vakariniai renginiai. Už viešbučio ribų senamiestis yra maždaug už 3 km, o Naama Bay – apie 5 km.
Viešbutis yra maždaug už 16 km nuo Šarm El Šeicho oro uosto. Kelionės trukmė priklauso nuo eismo ir kitų viešbučių, į kuriuos vežami keleiviai.
Taip, jei svarbus vaizdas arba norite atnaujinto kambario. Galima rinktis kambarius su vaizdu į sodą, baseiną ar jūrą, tačiau balkonai ir terasos yra ne visuose numeriuose.
Atsiliepimai
Nepamirštama kelionė į Egiptą
Norime nuoširdžiai padėkoti už puikų darbą ir profesionalią konsultaciją planuojant mūsų kelionę Saulenai Norkevičienei. Agentė ne tik padėjo išsirinkti viešbutį, kuris visiškai atitiko mūsų lūkesčius, bet ir labai išsamiai bei aiškiai viską paaiškino. Labai vertiname tai, kad buvo skirta daug dėmesio detalėms - gavome išsamią informaciją tiek apie patį viešbutį, tiek apie Egiptą apskritai. Kadangi tai buvo mūsų pirmoji kelionė į šią šalį, toks profesionalus ir rūpestingas bendravimas suteikė daug ramybės ir pasitikėjimo. Visa komunikacija vyko sklandžiai, aiškiai ir operatyviai - į visus klausimus gavome išsamius atsakymus. Jautėsi tikras įsitraukimas ir noras padėti. Tikrai likome labai patenkinti ir ateityje be abejonės rinksimės keliauti būtent per šią agentę. Nuoširdžiai rekomenduojame visiems, ieškantiems kokybiško ir patikimo aptarnavimo.
Pasitark su ekspertu!
Tavo svajonių kelionė prasideda čia!
Papasakok apie savo tobulas atostogas — mes paruošime geriausią pasiūlymą per kelias valandas.