fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Viešbučių tinklas Domes Resorts

Domes Resorts tinklas – visiškos prabangos, modernumo ir elegancijos atspindys. Šis tinklas daugiausiai viešbučių turi Graikijoje, tačiau Domes Resorts tinklą taip pat galite rasti ir Algarvėje, Portugalijoje.  Graikijoje viešbučių tinklas yra įsikūręs Kretoje, Korfu ir Zakinto saloje. Kad ir kaip gaila, tačiau Lietuvos kelionių organizatoriai savo pasiūloje neturi Domes Aulūs Zante viešbučio, kuris yra Zakinto saloje ir Domes Lake Algarve viešbučio Portugalijoje. Viešbučio tinklas turi viešbučių skirtų ​​tik suaugusiems ir turi orientuotų šeimyniniam poilsiui. Visus sieja absoliuti elegancija, kuri akivaizdi nuo tada, kai įžengiate pro priekines duris.

Domes Resorts  buvo apdovanotas Pasaulio pirmaujančios nepriklausomų viešbučių grupės titulu 2021 m. „World Travel Awards“ (WTA) – prestižiškiausių kasmetinių tarptautinės svetingumo industrijos apdovanojimu.

Viešbučio tinklas suteikia aukščiausio lygio svetingumą ir daugybę paslaugų bei veiklų, kurie atitiks visų poreikius, jau nekalbant apie nuostabius apgyvendinimo variantus su kvapą gniaužiančiais vaizdais, minkštais baldais ir neprilygstančiais namais. Kiekvienas viešbutis yra auksinio smėlio pakrantėje arba šalia jo, iš kurio nuolat matosi mirganti Viduržemio jūra.

MAISTAS

Kalbant apie kulinariją, tai yra vienas iš svarbiausių Domes Resort tinklo užsibrėžimų. Visuose viešbučiuose, maistas gaminamas garsių virtuvės šefų su didžiule aistra ir meile. Mėgaukitės Graikijos, Viduržemio jūros ir kitų šalių skoniais. Įvairus kulinarinių gėrybių pasirinkimas – tai aukštoji šefo Pliatisiko virtuvė, dūminis šefo Valančio kepsnių restorano tobulumas ir jaudinantis gatvės maistas iš maisto sunkvežimių pagal pažangiausią CORE koncepciją. Dėka partnerystės su sertifikuotais Kretos ir Korfu gamintojais į viešbučių tinklus yra pristatoma šviežiausi ingredientai ir  produkcija.

POILSIS ŠEIMAI

Domes Resorts didžiuojasi tuo, kad yra orientuoti į šeimų poilsį. Didžiulis vaikų klubas su daugybę užsiėmimų įvairaus amžiaus vaikams (nuo 4 mėnesių iki 12 metų). Kiekvienas bet kokio amžiaus svečias bus sužavėtas  kiekvienos dienos skirtinga programa. Kūdikių, mažų vaikų ir paauglių klubai suteikia jiems savarankiškumo jausmą ir visišką saugumą, nes juos prižiūri kvalifikuoti mokytai ir su vaikais užsiima įvairiausiomis veiklomis tokiomis kaip: stovyklavimu po žvaigždėmis, maisto gaminimu, paplūdimio vakarėliais prie laužo, įvairiomis estafetėmis, piešimu, mažylių edukacija ir dar daugiau. Geriausia dalis, tai, kol jaunieji ieško naujų pomėgių ir susiranda naujų draugų, suaugusieji gali mėgautis nerūpestingu vienatvės laiku, žinodami, kad jų vaikai yra patikimose rankose.

DOMES RESORTS VIEŠBUČIAI

 

DOMES OF ELOUNDA, AUTOGRAPH COLLECTION (Kreta)

Šis apartamentų ir vilų kompleksas yra netoli Venecijos pilies UNESCO saugomoje Spinalongos saloje, yra tarp žaliuojančių amfiteatro sodų ir alyvmedžių giraičių, o patrauklios kupolinės konstrukcijos harmoningai dera su aplinka. Viešbutis renovuotas 2020-2021 metais. DOMES OF ELOUNDA yra labai orientuotas į šeimos poilsį. Vaikų klubai, baseinai, žaidimų aikštelės, įvairūs kompiuteriniai žaidimai, animacijos ir dar daugiau veiklos vaikams. Suaugusiems yra net 5 baseinai, privatus paplūdimys, gyva muzika, pasirodymai. Viešbutis taip pat turi visą parą veikiantį užkandžių barą. Kambariuose gali gyvendinti daugiausiai 5 žmones.

Kelionių paketas – https://bit.ly/3Amm6FJ

DOMES NORUZ CHANIA, AUTOGRAPH COLLECTION (Kreta)

Įsikūręs pačiame Chanijos miesto pakraštyje Vakarų Kretoje, Domes Noruz Chania yra tik suaugusiesiems skirtas paplūdimio viešbutis. Šiame viešbutyje yra tik 83 kambariai. Kiekviename būste yra šildomas gėlo vandens gilus baseinas / privatus baseinas arba lauko šildoma sūkurinė vonia. Viešbutis daugiausia dėmesio skiria asmeniniams poreikiams pritaikytoms paslaugoms ir individualiems potyriams. Minimalus svečių amžius yra 16 metų ir puikiai tinka poroms ar nedidelėms draugų grupėms. Viešbutis yra paplūdimyje ir iš jo atsiveria nuostabūs vaizdai. Paplūdimys smėlėtas, natūralus ir seklus.

Kelionių paketas – https://bit.ly/3NDvqYK

DOMES ZEEN CHANIA, A LUXURY COLLECTION RESORT, CRETE (Kreta)

Įspūdingame fone, ant jūros kranto įsikūręs Domes Zeen Chania yra tik 10 minučių nuo Chania miesto centro. Šis viešbutis taip pat turi daug užsiėmimų tiek vaikams, tiek suaugusiems. Viešbutis labai stilingas, turi daug medžio detalių, šiek tiek primena bohemišką stilių. Jei viešbutyje perkate upgrade paketą, tai visą dieną nemokamai gaunate: karštus ir šaltus užkandžius, vaisių, vyno, alaus ir kitų užkandžių bei gėrimų.

Kelionių paketas – https://bit.ly/3AiZuWB

DOMES AULUS ELOUNDA ( Kreta)

Viešbutis 2021 metais buvo visiškai renovuotas ir tapo 5 žvaigždutėmis. Viešbutis skirtas tik suaugusiems. Šis kurortas, esantis ant kalvos šlaito šiaurinėje Kretos dalyje, gali pasigirti nuostabiais Eloundos įlankos ir netoliese esančios Spinalongos salos vaizdais. Jis yra virš nuošalaus natūralaus paplūdimio, jame yra prabangus SPA ir sveikatingumo centras bei du baseinai su vaizdu į jūrą.

Kelionių paketas – https://bit.ly/3a6PuVP

DOMES MIRAMARE, A LUXURY COLLECTION RESORT (Korfu)

Įkvėptas turtingo Korfu paveldo, visiškai naujas Domes Miramare perima elementus iš praeities, kad sukurtų kažką unikalaus ir šiuolaikiško. Elegantiška, tik suaugusiems (16+) skirta aplinka puikiai tinka pasaulio keliautojams, ieškantiems autentiškų, prasmingų potyrių. Įsikūręs pačioje iškiliausioje salos pakrantės vietoje, jos didingi vaizdai ir ramybė derinami su modernia graikų virtuve, kuriai vadovavo „Michelin“ žvaigždute apdovanotas šefas Tassos Mantis.

Kelionių paketas – https://bit.ly/3yAfbHU

DOMES OF CORFU, AUTOGRAPH COLLECTION (Korfu)

Prie pat Glyfada paplūdimio, vieno garsiausių Korfu paplūdimių, Domes of Corfu yra apsuptas nuostabių jūros vaizdų ir yra pietrytinėje salos dalyje. Viešbutis yra puikioje vietoje norint apžiūrėti žavingą Peleko kaimą. Domes of Corfu  maisto asortimentas yra neprilygstamas, tiekia graikiškus ir tarptautinius skanėstus daugelyje esančių restoranų, kurie puikiai dera su barais, kuriuose pateikiamas menas padarytas iš gaivių kokteilių. Viešbutis taip pat turi platų vynų sąrašą.

Kelionių paketas – https://bit.ly/3QZ7qCl

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: