fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

YASMIN BODRUM RESORT 5*

Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
YASMIN BODRUM RESORT 5* Bodrumas / Kelionės į Turkiją

Viešbutis yra įsikūręs gražioje įlankoje ant jūros kranto. Teritorija prižiūrėta ir žalia. Viešbutis padalintas į dvi dalis: pagrindinį pastatą bei namelius. Rekomenduojame su vaikais rinktis kambarius pagrindiniame pastate.

VIešbučio privalumai:

Įsikūręs gražioje įlankoje

Gausi sporto ir pramogų pasiūla

Puikus pasirinkimas šeimos atostogoms

Viešbučio aprašymas - kur jūs ilsėsitės

Pastatytas 2004 metais, bendras plotas apima 108 000 m2, paskutinį kartą atnaujintas 2018 metais. Viešbutį sudaro pagrindinis 6-ių aukštų (Main Building) ir keturiasdešimt du 2-jų aukštų Myndos Club pastatai.

Standartinis pagrindiniame pastate

 • maksimalus apgyvendinimas 2+2 asm.,
 • kambario plotas apie 33 m2

Family pagrindiniame pastateFamily pagrindiniame pastate

 • svetainė,
 • miegamasis atskirtas durimis,
 • maksimalus apgyvendinimas 3+1 asm.,
 • kambario plotas apie 38 m2

Myndos standard

 • maksimalus apgyvendinimas 3 asm.,
 • kambario plotas apie 29 m2

Myndos Family

 • svetainė,
 • miegamasis atskirtas durimis,
 • maksimalus apgyvendinimas 2+2 asm
 • kambario plotas apie 40 m2

 

Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis.

BODRUMAS

Kadaise čia stovėjo vienas iš septynių pasaulio stebuklų- mauzoliejus, o Antikos laikais Bodrumas buvo vadinamas Halikarnasu. Miesto centre iki šiol stovi Šv. Petro pilis- miesto vizitinė kortelė. Miesto centre rasite daugybę kavinukių, barų ir diskotekų iki paryčių.

DALJANAS

Gamtos apsuptis leidžianti atsikvėpti nuo miesto šurmulio.  Plaukiant Daljano upe galima apžiūrėti uolose išlikusiomis Likijos didikų laidojimo kriptas. Yra draustinio teritorija kurioje gyvena didžiuliai jūriniai vėžliai ( Caretta Caretta).

Kapadokija

Kapadokija tai uniklaus regionas susiformavęs prieš 60 mln. metų išsiveržus Erciyes ir Hassan ugnikalniams. Kraštovaizdį suformavo vulkaninė erozija. Tiršti pelenai sutvirtėjo į minkštą uolą, vadinamą tufu, ir laikui bėgant tufo uolienas paveikė vėjas ir vandnuo, sukurdamos ikoniškus fėjų kaminus, kuriuos matome šiandien.

Kapadokijoje yra nemažai požeminių miestų, kai kuriuos sujungia tunelių tinklas. Šios požeminės gyvenvietės atsirado dėl minkštos uolienos lankstumo.  O net du Derinkuyu ir Kaymakli požeminiai miestai buvo įtraukti į Unesco pasaulio paveldo sąrašą.

Atostogaujant Turkijoje skraidymas oro balionu turėtų būti jūsų kelionių sąraše. Nes tik Kapadokijoje yra viena geriausių vietų skristi su oro balionais: pasakų kaminai, spalvingi slėniai, iš uolos iškaltos bažnyčios, bei kur dar atsiveria kvapą gniaužiantys regiono vaizdai.

OLUDENIZ

Neapsakomo grožio lagūna/ įlanka- mažytis rojus žemėje. Oludenizas laikomas viena gražiausių vietų Turkijoje. Čia vandens spalva vyrauja nuo šviesios turkio iki akinančios žydros.

STAMBULAS

Stambulas – įspūdingas miestas, besidriekiantis per du žemynus: Europą ir Aziją. Šiuos du žemynus skiria Bosforo sąsiauris. Šiame viename didžiausių miestų susijungia rytų ir vakarų kultūros. Dauguma lankytinų vietų yra sutelktos senamiestyje Sultanahmet dalyje. Šiame didžiuliame mieste lankytinų objektų tikrai yra gausybė, būtų galima vardinti ir vardinti, tačiau pateikiame vienus žinomiausių: Mėlynoji mečetė (Sultanahmet) , Topkapi rūmai, Šv.Sofijos soboras (Hagia Sophia) , Galatos bokštas, Suleimano mečetė, Grand Bazar, Bazilikos cisterna..

Norėtum pamatyti savomis akimis?
Šalis Šalis:
Kelionės į Turkiją
Regionas Regionas:
Bodrumas
Viešbučio kategorija Viešbučio kategorija:
5*
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


  Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

  Maitinimo tipas*: