fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM 5*

Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM 5* Bodrumas / Kelionės į Turkiją

VIP klasės viešbutis. Idealus pasirinkimas ieškantiems prabangaus ir kokybiško poilsio. Labai tinkantis šeimoms su vaikais, kadangi šiame viešbutyje yra milžiniškas vandens parkas, vaikų miestas. Šis stilingas viešbutis tikrai yra madingas! Jus akimirksniu sužavės lapuoti sodai ir didingas fasadas su burbuliuojančiais fontanais ir siūbuojančiomis palmėmis, apšviestomis akinančios Turkijos saulės. Be to, turėsite neribotą įėjimą į Candyland vandens parką ir pramogų parką! Įvairūs restoranai ir devyni barai – kiekvienam poilsiautojui pagal poreikį.  Čia yra fantastiška treniruoklių salė, SPA ir kasdienių pramogų sąrašas su specialiais patogumais vaikams. Booking.com įvertinimas – 8,6/10

VIešbučio privalumai:

Puiki vieta poilsiui su šeima

Didelis pramogų parkas: vandens parkas, atrakcionų parkas

Skani virtuvė

Erdvūs numeriai

Viešbučio aprašymas - kur jūs ilsėsitės

apie 8 km nuo BODRUMO centro, apie 27 km nuo Bodrumo-Milas oro uosto, prie viešbučio yra autobusų stotelė (kelionė į Bodrumą - apie 2 EUR), Torbos gyvenvietėje, ant jūros kranto.

Superior pagrindiniame pastate

dalis kambarių su vaizdu į jūrą, kiti iš jų – su vaizdu į sodą; 2 iš jų pritaikyti asmenims su negalia, maks. 3 asm.,  55 m2

Family Suite pagrindiniame pastate

dalis kambarių su vaizdu į jūrą, kiti iš jų – su vaizdu į sodą; 2 miegamieji atskirti durimis, vonios kambarys, maks. 4 asm., 75 m2

Bungalow (Annex) -Family Connection

2 miegamieji atskirti durimis,  2 vonios kambariai, maks. 5 asm., 90  m2

 

Bungalow (Annex) -Superior Garden

su vaizdu į sodą; 2 iš jų pritaikyti asmenims su negalia, maks. 2+1 asm., 55 m2

Bungalow (Annex) -Family Garden Suite

2 miegamieji atskirti durimis, vonios kambarys, balkonas, maks. 4 asm., 75 m2

Aphrodite villa

su vaizdu į jūrą; 1-ame aukšte: atviras baseinas, terasa, svetainė, valgomojo zona, mini virtuvė, tualetas; 2-ame aukšte: 2 miegamieji atskirti durimis, 2 vonios kambariai, balkonas, maks. 5 asm., 190 m2, VIP-aptarnavimas

Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis.

BODRUMAS

Kadaise čia stovėjo vienas iš septynių pasaulio stebuklų- mauzoliejus, o Antikos laikais Bodrumas buvo vadinamas Halikarnasu. Miesto centre iki šiol stovi Šv. Petro pilis- miesto vizitinė kortelė. Miesto centre rasite daugybę kavinukių, barų ir diskotekų iki paryčių.

DALJANAS

Gamtos apsuptis leidžianti atsikvėpti nuo miesto šurmulio.  Plaukiant Daljano upe galima apžiūrėti uolose išlikusiomis Likijos didikų laidojimo kriptas. Yra draustinio teritorija kurioje gyvena didžiuliai jūriniai vėžliai ( Caretta Caretta).

OLUDENIZ

Neapsakomo grožio lagūna/ įlanka- mažytis rojus žemėje. Oludenizas laikomas viena gražiausių vietų Turkijoje. Čia vandens spalva vyrauja nuo šviesios turkio iki akinančios žydros.

Pamukalė

Pamukalės mineralinės versmės – gamtos stebuklas, kuris dar 1988 metais buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai vienas svarbiausių ir lankomiausių objektų Turkijoje, garsėjantis gydomaisiais terminiais šaltiniais ir baltomis kalcio terasomis. Pamukalė išvertus į lietuvių kalbą reiškia „medvilnės pilis“. Vanduo, kuriame gausu druskų, tekėdamas kalnų šlaitais žemyn netenka anglies dioksido, dėl šios priežasties formuojasi balti kalkių sluoksniai. Žiūrint iš tolo, Pamukalė atrodo kaip žydintys medvilnės laukai. Manoma, kad šis gamtos stebuklas susiformavo maždaug prieš 14 tūkstančių metų, o baltos terasos atsirado tekant šiltosioms versmėms. Šioje srityje yra 17 karštų vandens šaltinių, kuriuose temperatūra svyruoja nuo 35 iki 100 laipsnių bei urvas, pavadintas Plutoniu, susiformavęs aktyviosios vulkaninės veiklos metu, besiveržiant dujoms.

STAMBULAS

Stambulas – įspūdingas miestas, besidriekiantis per du žemynus: Europą ir Aziją. Šiuos du žemynus skiria Bosforo sąsiauris. Šiame viename didžiausių miestų susijungia rytų ir vakarų kultūros. Dauguma lankytinų vietų yra sutelktos senamiestyje Sultanahmet dalyje. Šiame didžiuliame mieste lankytinų objektų tikrai yra gausybė, būtų galima vardinti ir vardinti, tačiau pateikiame vienus žinomiausių: Mėlynoji mečetė (Sultanahmet) , Topkapi rūmai, Šv.Sofijos soboras (Hagia Sophia) , Galatos bokštas, Suleimano mečetė, Grand Bazar, Bazilikos cisterna..

Norėtum pamatyti savomis akimis?
Šalis Šalis:
Kelionės į Turkiją
Regionas Regionas:
Bodrumas
Viešbučio kategorija Viešbučio kategorija:
5*
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: